"Vulin i Radoičić su izveli državni udar protiv Vučića": Pajtić objašnjava kakav sad problem ima njihov šef

Za Pajtića ima svedoka
Ima i za Vulina. Pa svi mi u Novom Sadu znamo ko mu je dečko.Mali se širi kao da je osvojio pola planete.Bivši konobar, a sada vlasnik gomile ugostiteljskih objekata.Jedino se primiri kada mu dođe sugar daddy Vulin. Onda se po klubovima šunja iza njega i ćuti ko poeder

Ima i za Vulina. Pa svi mi u Novom Sadu znamo ko mu je dečko.Mali se širi kao da je osvojio pola planete.Bivši konobar, a sada vlasnik gomile ugostiteljskih objekata.Jedino se primiri kada mu dođe sugar daddy Vulin. Onda se po klubovima šunja iza njega i ćuti ko poeder
opet si ljubomoran

Najjaci deo price su mi ljudi koji se pozivaju na nekakva medjunarodna prava i pravdu u visokoj politici, a takodje podrzavaju Radojicica i postupanja nase drzave i drustva koje cuti na gazenje zakona...Kod nas nema trunke pravde, ali zato je trazimo od svetske politike.... Dakle, samo kada nam treba i kada je nama na korist....

Najjaci deo price su mi ljudi koji se pozivaju na nekakva medjunarodna prava i pravdu u visokoj politici, a takodje podrzavaju Radojicica i postupanja nase drzave i drustva koje cuti na gazenje zakona...Kod nas nema trunke pravde, ali zato je trazimo od svetske politike.... Dakle, samo kada nam treba i kada je nama na korist....
Једино су могли закон Србије прекршити као паравојна формација

Форми, мислиш? За 55 година изгледа фантастично. А када сам рекао требало је, то се односи на прошлост, сад је мало касно
Mislio da da misliš na sadašnje vrme. Kao izađe Legija, daju mu 100 ljudi i napravi ono što je Radojičić napravio. Svakako bi imao više uspeha od Radojičića, ali danas to nije onaj Legija iz 90.-ih

...
Ideja ZSO je ovim potpuno obesmišljena i nju više niko ne pominje.
...

Свако решење Косметског проблема сем оног правог
пашће пре или касније
тј. показаће се као неодрживо.

Не може се делити нешто што је наше !!!
Каква ЗСО, какво независно Косово ?!

Једино одрживо решење које ће бити јасно и прихватљиво генерацијама које долазе
је замена територија.
Ако Албанија толико жели део Србије,
треба да видимо да ли и Србији треба неки део Албаније.

Долазимо до решења а то је део Космета за део северне обале Албаније.
Кад тад ово ће постати јасно свима.

IMG_20230726_025516.png

Back