Вулин доказао да је Вучић разговарао са криминалцима

1657191342137.png

ВУЧИЋЕВА СРБИЈА Криминалац у Бору напао полицајца испред полицијске станице

Испред Полицијске управе у Бору пресретнут је и нападнут В. П, припадник Одељења криминалистичке полиције, саопштио је Полицијски синдикат Србије (ПСС).


1657191561971.jpeg

12:41 07.07.2022.


– В.П. је сачекао и напао Немања Р, особа од раније позната по извршењу кривичних дела, као што су диловање наркотика и насилничко понашање. Немања Р. је испред полицијске станице пришао В. П. и почео да га вређа, напада, прети да ће му организовати сачекушу, говорећи полицајцу да ће изгубити посао, вероватно само зато што управо ради одговорно свој посао у криминалистичкој полицији – наводи се у саопштењу.

ПСС наводи да је полицајац В. П. након тога Немању Р. привео у службене просторије, одакле је о инциденту обавештен тужилац у Бору, који је напад квалификовао као кривично дело угрожавање сигурности.
Нападачу је потом одређено полицијско задржавање.

– Невероватно је да се криминалци усуђују да нападају полицајце, па макар и вербално, буквално испред полицијских станица, само зато што раде свој посао. Надамо се да овај нови у низу напада на полицајце неће проћи са благом казном или опортунитетом, јер управо некажњавање или минималне казне криминалцима за нападе на полицајце, доводе до тога да се ствара велики притисак на полицајце и њихов рад – навео је у писаној изјави председник ПСС Вељко Мијаиловић.

ПСС наводи да је полицајац В. П. након тога Немању Р. привео у службене просторије, одакле је о инциденту обавештен тужилац у Бору, који је напад квалификовао као кривично дело угрожавање сигурности.

Нападачу је потом одређено полицијско задржавање.

– Невероватно је да се криминалци усуђују да нападају полицајце, па макар и вербално, буквално испред полицијских станица, само зато што раде свој посао. Надамо се да овај нови у низу напада на полицајце неће проћи са благом казном или опортунитетом, јер управо некажњавање или минималне казне криминалцима за нападе на полицајце, доводе до тога да се ствара велики притисак на полицајце и њихов рад – навео је у писаној изјави председник ПСС Вељко Мијаиловић.
 

1657202142783.png

Stefanović: Nisam dao nalog da se prisluškuje Vučić

Direktno.rs 06. 07. 2022.

Drago mi je da postoji grupa medija koja svakodnevno prati svaku od mojih aktivnosti i koja je fascinirana mojim objavama na Instagramu, uz nezaobilazna nebulozna tumačenja svega što uradim - istakao je ministar odbrane Nebojša Stefanović u saopštenju koje je prenelo Ministarstvo odbrane.

- Naravno, pored raznoraznih besmislica i izmišljotina koje plasiraju o svemu, zbog građana Srbije i zarad istine želim još jednom, iako sam to jasno uradio više puta u prethodnih godinu dana, da se izjasnim – nikada nisam dao nalog da se prisluškuje predsednik Vučić, niti bilo ko iz njegove porodice, niti sam bio nadležan za operativna postupanja policije, niti sam počinio bilo kakvo krivično delo u izvršavanju svojih dužnosti - dodao je on.

- Istovremeno, pružam punu podršku tužilaštvu koje jeste jedino nadležno, a ne mediji, da ispita svaki od ovih slučajeva do kraja i da utvrdi sve činjenice i okolnosti, prikupi sve dokaze i da u potpunosti rasvetli ove slučajeve - zaključio je Stefanović.
 
Kad se brani Vučić, ceo taj javni diskurs, podsvesno molebanuju Vuu, dakle šta je rekao Vulin, da niko od tih 2000 razgovora, da niko nije među njima ko je na policijskim merama.
Laze, zasto onda proganjaju inspektora koji je provalio da se mafija cuje sa Vucicem.Policija pratila krimose i gle cuda odrzavali kontakt sa Vucicem.A sad Udbaska prica prisluskivali Vucica.Ma nemoj.
 

Back
Top