Quantcast

Vulgarnost u vezi

vljora

Obećava
Banovan
Poruka
70
pa zasto mu nisi pojasnila da ti ta "vulgarnost" smeta...msm zato se i zove "veza" da upoznate jedno drugog bolje sta volis sta on voli, itd..
sve se razgovorom resi, oboje ste zreli iiiii.....:roll:

Poruka
16.003
A šta ti je rekao?
Da nije opsovao, rekao do đavola, ili 100 mu gromova?!

Nemoj da misliš da ti ja nešto pametujem ili nešto...ali to mi je malo bez veze... rekao ti je nešto vulgarno i ti si raskinula... :roll:

Dobro, da ne biste vise nagadjali. On me je pozvao na palacinke kod njega. Ja sam ga pitala, da li ima kremic, a on je rekao: "Dacu ti ja spermic." I ja sam mu onda rekla da moze da mi takav decko ne treba i da to moze da govori nekoj, koja je njegov nivo, a ne meni. I rekla sam mu da mislim da je njegov spermic corak. I prekinula sam vezu. Posle me je zvao i slao poruke, ali smo zavrsili tada.

stara-kajla

Zainteresovan član
Poruka
133
Dobro, da ne biste vise nagadjali. On me je pozvao na palacinke kod njega. Ja sam ga pitala, da li ima kremic, a on je rekao: "Dacu ti ja spermic." I ja sam mu onda rekla da moze da mi takav decko ne treba i da to moze da govori nekoj, koja je njegov nivo, a ne meni. I rekla sam mu da mislim da je njegov spermic corak. I prekinula sam vezu. Posle me je zvao i slao poruke, ali smo zavrsili tada.

hahaahahhaahahahhhaahahahhahaha

Дади

Poznat
Poruka
8.521

realno dečko je duhovit...daj mu šansu :)

Frank Chinaski

Zainteresovan član
Poruka
380

Evo ja cu ti dati kremic-spermic ako dodjes kod mene na palacinek ;)

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.486
Raskinula sam sa deckom. Rekao mi je nesto veoma neprijatno, toliko, da ne mogu da ponovim i ja sam raskinula sa njim, a tako nam je lepo islo. Nisam mogla da verujem da je rekao nesto tako vulgarno.
Sta mislite o vulgarnosti u vezi? Sta je to vulgarno? Samo verbalno? Telesna vulgarnost? Da li vas to mozda stimulise? Da li vam je kao meni grozno?

Ma,kak'i ko tebi ....?
Nama je još groznije !
Mi smo naprosto šokirani.

Djika junior

Domaćin
Poruka
3.722

Ok, ali ako ste kratko vreme u vezi, možda mu je samo izletelo. Jeste ružno ali sada bar zna da ti smetaju takve stvari. Ako ti se zaista dopada, i ako vam je bilo tako lepo kao što si rekla, dozvoli mu da ti se izvini.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.