Quantcast

Vulgarnost u vezi

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
И да заборавио сам, немој никад да дозволиш некоме да ти каже шта год хоће и на који начин хоће, ниси му ти кер, достојанство и образ пре свега.

Demister

Domaćin
Poruka
3.290
@Pevacica
E ti ili trollujes, ili si samo jedna najobicnija klinka, ili si pak primer glupe cure od kakvih mi je muka i koje bi najradije poslao na goli otok da nose kamen sa jedne strane na drugu pa da ga tucaju dok ne izdahnu! VI STE RUGLO OVE ZEMLJE! MARS!

Poslednja izmena:

markons82

Elita
Poruka
16.864
Певачице фурај своју причу, нешто ти се не свиђа ти се лепо окрени и иди даље, немој да губиш време само да би била са неким и да би се удала, веруј ми многе су биле у фазону лети време дај да се удам па добиле хаос, гледај, цени, па кад буде-буде. И ради све што мислиш да је ок, тј немој све оно што мислиш да није, живи свој живот без обзира шта ко рекао.

A ti si nasao koga ces da muvas, i to preko foruma. C c c c c

Poruka
16.003
И да заборавио сам, немој никад да дозволиш некоме да ти каже шта год хоће и на који начин хоће, ниси му ти кер, достојанство и образ пре свега.

Hvala, cuvam svoj obraz.

Posle toga sto mi je rekao danas, veoma sam se razocarala u muski rod. Mislila sam da je zreliji.

Poruka
16.003

Hvala, cuvam svoj obraz.

Posle toga sto mi je rekao danas, veoma sam se razocarala u muski rod. Mislila sam da je zreliji.

markons82

Elita
Poruka
16.864
A, da nece tebe da muva? Kako mozes tako nesto da govoris, posebno sto sam tek raskinula sa deckomm i jos sam ranjiva.

Sta si ranjiva? Pa za mesec dana si promenila 3 tipa.... Ja gace nosim duze od toga ( ne bas bukvalno ).....

I moj komentar je na mestu. Preko foruma se ne muva, jeste da sam to radio jako davno i cak imao uspeha al sada, sa skoro 30god tesko :) A ti ako padas na slatkorecivost osoba koje nikad nisi ni videla onda je tvoj problem...

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Ако ти овако муваш, па си помоћу тога закључио да је мување, јадне твоје девојке брате онда... Видео сам само да сте је доста пљували и на доста постова њених а нигде нисам видео повод за то.

markons82

Elita
Poruka
16.864
Ако ти овако муваш, па си помоћу тога закључио да је мување, јадне твоје девојке брате онда... Видео сам само да сте је доста пљували и на доста постова њених а нигде нисам видео повод за то.

Hahahaha.... Obrati paznju sta je pisala pre toga. Imas jako puno tema....

Poruka
16.003

Hvala ti. Ja to nisam shvatila kao muvanje, vec kao podrsku u jednom veoma teskom trenutku za jednu devojku, koja je razocarana, jer je pretrpela takvu poganstinu kao ja.

gost 267708

Veoma poznat
Poruka
12.785
Обратио сам пажњу шта је писала, и не видим ништа лоше, девојка има своје мишљење, подели га са осталима и то је то. Људи доста пута пљуну некога зато што су видели да га је неко већ пљунуо, и ја сам доста критичан, али код ње нема ништа за пљување..

Poruka
16.003
Обратио сам пажњу шта је писала, и не видим ништа лоше, девојка има своје мишљење, подели га са осталима и то је то. Људи доста пута пљуну некога зато што су видели да га је неко већ пљунуо, и ја сам доста критичан, али код ње нема ништа за пљување..

Pevacicu svi vole, jer je iskrena i neiskvarena.

georgejune

Starosedelac
Poruka
169.367
Raskinula sam sa deckom. Rekao mi je nesto veoma neprijatno, toliko, da ne mogu da ponovim i ja sam raskinula sa njim, a tako nam je lepo islo. Nisam mogla da verujem da je rekao nesto tako vulgarno.
Sta mislite o vulgarnosti u vezi? Sta je to vulgarno? Samo verbalno? Telesna vulgarnost? Da li vas to mozda stimulise? Da li vam je kao meni grozno?

Najvulgarnije sto sam cuo je da nece guta

Lollol

Poznat
Poruka
9.450
Vulgarnost je ogromna i diskutabilna tema.
Licno nemam nista protiv vulgarnosti, iako je to moze biti oblik manjka opste kulture i neobrazovanja kako kazu, dokle god znam da ta osoba koja koristi vulgarnosti nesto vredi i da ima neku kulturu i obrazovanje.
Medjutim u vezi to ide malo drugacije, ali najvise zavisi od shvatanja i tolerancije partnera.
Na svom primeru i na primeru muskaraca koje znam, mada ovo verovatno ne vazi za sve muskarce, kazem da je vecina vulgarna u manjoj ili vecoj meri. Naravno, ne znaci to da su svi ti vulgarni muskarci teske prostacine iz 17tog veka, nego su jednostavno takvi, a nekada se desi da se ispod te vulgarnost i primitive krije nesto dobro, samo mora da se potrazi. Opet, sve zavisi od vaspitanja dvoje pojedinaca, shvatanja vulgarnosti i tolerancije iste.
Da je recimo moja devojka vulgarna ne bi mi smetalo dok nije nesto previse i dokle god ima odredjene manire, kulturu i inteligenciju.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.