Vukovarske majke: Nismo okrenule leđa Tadiću!

  • Začetnik teme Začetnik teme Halix
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Halix

Elita
Poruka
16.199
Vukovarske majke: Nismo okrenule leđa Tadiću

Tanjug | 09. 11. 2010. - 12:45h | Foto: Beta

87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg


Udruženje Vukovarske majke ograđuje se od postupaka pojedinaca koji su okretanjem leđa na Ovčari protestvovali protiv dolaska predsednika Srbije Borisa Tadića u Vukovar, a demantuje i novinske izveštaje koji su pomenute postupke doveli u direktnu vezu sa udruženjem.

U saoopštenju koje su Vukovarske majke poslale javnosti, ističe se da se u novinskim tekstvovima navodi izjava navodne predsednice udruženja Vilme Vidović da je Tadićev dolazak na Ovčaru "nasilje".




"Vilma Vidović nije niti član, a kamoli predsednica udruženja Vukovarske majke kao što to nisu ni Damir Jašarević ili Fanika Janko koji su organizovali pomenuti skup na Ovčari", navodi se u saopštenju.


Udruženje Vukovarske majke je službeno podržalo dolazak Tadića u Vukovar i kroz svoje predstavnike učestvovalo u službenom susretu članova porodica žrtava sa Borisom Tadićem, ističe se u demantiju.


"Stav udruženja je jasan: samo kroz razgovore porodice mogu doći do istine o sudbinama svojih najmilijih i svaki korak u tom pravcu ćemo podržati. Dolazak Tadića u Vukovar smo pozdravili baš kao korak prema rešenju pitanja nestalih osoba i priznanju zločina počinjenih od strane Srbije na Ovčari, u Vukovaru i na području cele Hrvatske", navodi se u saopštenju.


"Okretanjem leđa se ne traži istina, nego se zatvaraju vrata prema istini, a to nije stav udruženja Vukovarske majke. Civilizovanim, pristojnim i dostojanstvenim nastupom izneli smo sve probleme vezane uz zemlju kojoj je Boris Tadić predsednik", kaže se u demantiju koje je potpisala predsednica Manda Patko.

https://www.blic.rs/data/images/2010-11-04/87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg?ver=1289294829

Oprem dobro ''patriote''!!!:per:
 
Vukovarske majke: Nismo okrenule leđa Tadiću

Tanjug | 09. 11. 2010. - 12:45h | Foto: Beta

87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg


Udruženje Vukovarske majke ograđuje se od postupaka pojedinaca koji su okretanjem leđa na Ovčari protestvovali protiv dolaska predsednika Srbije Borisa Tadića u Vukovar, a demantuje i novinske izveštaje koji su pomenute postupke doveli u direktnu vezu sa udruženjem.

U saoopštenju koje su Vukovarske majke poslale javnosti, ističe se da se u novinskim tekstvovima navodi izjava navodne predsednice udruženja Vilme Vidović da je Tadićev dolazak na Ovčaru "nasilje".




"Vilma Vidović nije niti član, a kamoli predsednica udruženja Vukovarske majke kao što to nisu ni Damir Jašarević ili Fanika Janko koji su organizovali pomenuti skup na Ovčari", navodi se u saopštenju.


Udruženje Vukovarske majke je službeno podržalo dolazak Tadića u Vukovar i kroz svoje predstavnike učestvovalo u službenom susretu članova porodica žrtava sa Borisom Tadićem, ističe se u demantiju.


"Stav udruženja je jasan: samo kroz razgovore porodice mogu doći do istine o sudbinama svojih najmilijih i svaki korak u tom pravcu ćemo podržati. Dolazak Tadića u Vukovar smo pozdravili baš kao korak prema rešenju pitanja nestalih osoba i priznanju zločina počinjenih od strane Srbije na Ovčari, u Vukovaru i na području cele Hrvatske", navodi se u saopštenju.


"Okretanjem leđa se ne traži istina, nego se zatvaraju vrata prema istini, a to nije stav udruženja Vukovarske majke. Civilizovanim, pristojnim i dostojanstvenim nastupom izneli smo sve probleme vezane uz zemlju kojoj je Boris Tadić predsednik", kaže se u demantiju koje je potpisala predsednica Manda Patko.

https://www.blic.rs/data/images/2010-11-04/87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg?ver=1289294829

Oprem dobro ''patriote''!!!:per:

Boldovani deo mi je upao u oci...
 
To je klasican problem nekih Hrvata...zelja da prave ljude slepim pored oba oka...
Mi Srbi to ne znamo...sto na umu to na drumu..
Treba se uciti prevejanosti od nekih Hrvata...

:worth::worth::worth: ijaoo, devojko, alal vera...pa ja to stalno tupim ,i nasima na forumu. neki se uvrede sto im kazem da se ugledaju na rvate ,tipa...da ne pljujemo 1ni na 2ge, bar ne pred rvatima...al dzaba. ni jedan rvat ,nece rvatu prebaciti nesto sto se tice odnosa rvat-srbin,a da srbin vidi ,to je za njih katastrofa ukoliko se to desi .
 
:worth::worth::worth: ijaoo, devojko, alal vera...pa ja to stalno tupim ,i nasima na forumu. neki se uvrede sto im kazem da se ugledaju na rvate ,tipa...da ne pljujemo 1ni na 2ge, bar ne pred rvatima...al dzaba. ni jedan rvat ,nece rvatu prebaciti nesto sto se tice odnosa rvat-srbin,a da srbin vidi ,to je za njih katastrofa ukoliko se to desi .

Da...to je zaista upadljivo:)
Nama nedostaje te unutrasnje sloge:)
 

Одавно ти немаш ссвоје ЈА, ооооодааааавно!
najbitnije da si ti razumeo
ЗА РАЗЛИКУ ОД ТЕБЕ!
šta to znači.....
Наравно,
ја сам патриЈота,
нисам књажевачки ЕВОРУПЕјац!


П.С.
Само се чудим,
како те још нико није казнио за коментар
Oprem dobro

Уз мртво дете, једна од две најгоре псовке у Српском језику. Скраћеница је за следећу изјаву:

Oдупрем се добро (да ти га што боље набијем).
http://vukajlija.com/oprem-dobro
у уводном посту!:eek::eek::eek:
 
Da...to je zaista upadljivo:)
Nama nedostaje te unutrasnje sloge:)

evo dacu ti 1an primer sa foruma...1an od poznatih nasih kolega ,napise temu ,na koje rvati tako nesto docekuju :klap:...s 1ne strane ,ne voli rvate,a sa 2ge pise nesto sto ovi to koriste(zloupotrebljavaju), ja mu preko PP napisem ovo o cemu sad pisemo ,a on ce ti pred njima ; '' evo upravo preko PP dobijam ,neke cude ne razumne poruke..........................'', ja mu posaljem 2gi put preko PP ,o slozi i sl.
a, on meni '' i ti se nesto bunis sto si ostavio dedovinu '' i sl.
sad je kontam ili to namerno radi ili je toliko ogranicen ,da ne razume filozofiju jedinstva i kad mu neko pokusava saopstiti ,kako to rvati rade:dash::dash::dash:

sad da ti ne pricam kako je to u ocima 2ih, kad vide da se glodjemo ko buldozi oko koske, strasno !
 
Vukovarske majke: Nismo okrenule leđa Tadiću

Tanjug | 09. 11. 2010. - 12:45h | Foto: Beta

87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg


Udruženje Vukovarske majke ograđuje se od postupaka pojedinaca koji su okretanjem leđa na Ovčari protestvovali protiv dolaska predsednika Srbije Borisa Tadića u Vukovar, a demantuje i novinske izveštaje koji su pomenute postupke doveli u direktnu vezu sa udruženjem.

U saoopštenju koje su Vukovarske majke poslale javnosti, ističe se da se u novinskim tekstvovima navodi izjava navodne predsednice udruženja Vilme Vidović da je Tadićev dolazak na Ovčaru "nasilje".




"Vilma Vidović nije niti član, a kamoli predsednica udruženja Vukovarske majke kao što to nisu ni Damir Jašarević ili Fanika Janko koji su organizovali pomenuti skup na Ovčari", navodi se u saopštenju.


Udruženje Vukovarske majke je službeno podržalo dolazak Tadića u Vukovar i kroz svoje predstavnike učestvovalo u službenom susretu članova porodica žrtava sa Borisom Tadićem, ističe se u demantiju.


"Stav udruženja je jasan: samo kroz razgovore porodice mogu doći do istine o sudbinama svojih najmilijih i svaki korak u tom pravcu ćemo podržati. Dolazak Tadića u Vukovar smo pozdravili baš kao korak prema rešenju pitanja nestalih osoba i priznanju zločina počinjenih od strane Srbije na Ovčari, u Vukovaru i na području cele Hrvatske", navodi se u saopštenju.


"Okretanjem leđa se ne traži istina, nego se zatvaraju vrata prema istini, a to nije stav udruženja Vukovarske majke. Civilizovanim, pristojnim i dostojanstvenim nastupom izneli smo sve probleme vezane uz zemlju kojoj je Boris Tadić predsednik", kaže se u demantiju koje je potpisala predsednica Manda Patko.

https://www.blic.rs/data/images/2010-11-04/87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg?ver=1289294829

Oprem dobro ''patriote''!!!:per:

nisu ledja vec guzicu...i neka su...tako i treba...tako bi i srpske majke postupile ....
 
nisu ledja vec guzicu...i neka su...tako i treba...tako bi i srpske majke postupile ....

:dash::dash::dash: stvarno ...dal' bi !? nek tadic ,pozove josipovica da poseti mesta gde su srbi u sapcu, s.mitrovici, i ostalim mestima pobijeni od rvata, da vidimo dal bi i one to uradile.
a, da ne pominjem sva stratista, srba ....u tom slucaju bi otprilike blizu milion majki trebalo okrenuti ledja , ali ONE NISU TAKVE ! to je razlika izmedju njih i nas.
one okrenule ledja zbog 200 streljanih ,a preko pola miliona srba i njihovih kostiju odlaze u zaborav....kao i uvek.
da ,ne pricam o poslednjem ratu .....
 
Овако ПРЕДСЕДНИК СРБИЈЕ ОБИЛАЗИ (ПОЗДРАВЉА) ХРВАТСКУ ГАРДУ

87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg


У ОДЕЛУ, опеглан и дотеран





А ОВАКО


Sretenje14.februar,prva.jpg


СРПСКУ!
У патикама и јакни за пијацу! Само му фали цегер!


ИНСТИТУЦИЈА БРЕ!
ИНСТИТУЦИЈА!

Na prvoj slici posao na sastanak, a na drugoj na kafu...

:hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top