Halix
Elita
- Poruka
- 16.199
Vukovarske majke: Nismo okrenule leđa Tadiću
Tanjug | 09. 11. 2010. - 12:45h | Foto: Beta
Udruženje Vukovarske majke ograđuje se od postupaka pojedinaca koji su okretanjem leđa na Ovčari protestvovali protiv dolaska predsednika Srbije Borisa Tadića u Vukovar, a demantuje i novinske izveštaje koji su pomenute postupke doveli u direktnu vezu sa udruženjem.
U saoopštenju koje su Vukovarske majke poslale javnosti, ističe se da se u novinskim tekstvovima navodi izjava navodne predsednice udruženja Vilme Vidović da je Tadićev dolazak na Ovčaru "nasilje".
"Vilma Vidović nije niti član, a kamoli predsednica udruženja Vukovarske majke kao što to nisu ni Damir Jašarević ili Fanika Janko koji su organizovali pomenuti skup na Ovčari", navodi se u saopštenju.
Udruženje Vukovarske majke je službeno podržalo dolazak Tadića u Vukovar i kroz svoje predstavnike učestvovalo u službenom susretu članova porodica žrtava sa Borisom Tadićem, ističe se u demantiju.
"Stav udruženja je jasan: samo kroz razgovore porodice mogu doći do istine o sudbinama svojih najmilijih i svaki korak u tom pravcu ćemo podržati. Dolazak Tadića u Vukovar smo pozdravili baš kao korak prema rešenju pitanja nestalih osoba i priznanju zločina počinjenih od strane Srbije na Ovčari, u Vukovaru i na području cele Hrvatske", navodi se u saopštenju.
"Okretanjem leđa se ne traži istina, nego se zatvaraju vrata prema istini, a to nije stav udruženja Vukovarske majke. Civilizovanim, pristojnim i dostojanstvenim nastupom izneli smo sve probleme vezane uz zemlju kojoj je Boris Tadić predsednik", kaže se u demantiju koje je potpisala predsednica Manda Patko.
https://www.blic.rs/data/images/2010-11-04/87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg?ver=1289294829
Oprem dobro ''patriote''!!!
Tanjug | 09. 11. 2010. - 12:45h | Foto: Beta
Udruženje Vukovarske majke ograđuje se od postupaka pojedinaca koji su okretanjem leđa na Ovčari protestvovali protiv dolaska predsednika Srbije Borisa Tadića u Vukovar, a demantuje i novinske izveštaje koji su pomenute postupke doveli u direktnu vezu sa udruženjem.
U saoopštenju koje su Vukovarske majke poslale javnosti, ističe se da se u novinskim tekstvovima navodi izjava navodne predsednice udruženja Vilme Vidović da je Tadićev dolazak na Ovčaru "nasilje".
"Vilma Vidović nije niti član, a kamoli predsednica udruženja Vukovarske majke kao što to nisu ni Damir Jašarević ili Fanika Janko koji su organizovali pomenuti skup na Ovčari", navodi se u saopštenju.
Udruženje Vukovarske majke je službeno podržalo dolazak Tadića u Vukovar i kroz svoje predstavnike učestvovalo u službenom susretu članova porodica žrtava sa Borisom Tadićem, ističe se u demantiju.
"Stav udruženja je jasan: samo kroz razgovore porodice mogu doći do istine o sudbinama svojih najmilijih i svaki korak u tom pravcu ćemo podržati. Dolazak Tadića u Vukovar smo pozdravili baš kao korak prema rešenju pitanja nestalih osoba i priznanju zločina počinjenih od strane Srbije na Ovčari, u Vukovaru i na području cele Hrvatske", navodi se u saopštenju.
"Okretanjem leđa se ne traži istina, nego se zatvaraju vrata prema istini, a to nije stav udruženja Vukovarske majke. Civilizovanim, pristojnim i dostojanstvenim nastupom izneli smo sve probleme vezane uz zemlju kojoj je Boris Tadić predsednik", kaže se u demantiju koje je potpisala predsednica Manda Patko.
https://www.blic.rs/data/images/2010-11-04/87571_0209-tadic-vukovar-foto-beta_f.jpg?ver=1289294829
Oprem dobro ''patriote''!!!











...s 1ne strane ,ne voli rvate,a sa 2ge pise nesto sto ovi to koriste(zloupotrebljavaju), ja mu preko PP napisem ovo o cemu sad pisemo ,a on ce ti pred njima ; '' evo upravo preko PP dobijam ,neke cude ne razumne poruke..........................'', ja mu posaljem 2gi put preko PP ,o slozi i sl.