Vuk, Vučić, Šešelj...

  • Začetnik teme Začetnik teme pop80
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Nikada zaboraviti nikada oprostiti!

1000016854.webp
 
svaki cirkus ima svoje klovnove

nikad jedan klovn ne cini paradu, to zna svako ko je ikada bio u cirkusu, obicno su u paketu uvezani i svaki ima zadatak da bude sto smesniji predx publikom mentalnog uzrasta kao sto su mala deca.

onda skinu maske posle predstave i u kafani broje pare od zaradjenog performansa.

Мислиш на Трампа ?
 
Diktatarska sarada.

Koje blato od udbaske diktature.
Jesen ce biti puna optizma svuda u Srbiji... a i ovde ce biti pravdanja i pisipanja pepelom, ma i mi smo bili protiv samo smo glumili da smo za 😂

Ko u informbirou kada lik kazea jel mogu danas da budem za ruse a sutra da budem protiv a drugi mu kaze ma mozes... ali ne na slobodi.
 
svaki cirkus ima svoje klovnove

nikad jedan klovn ne cini paradu, to zna svako ko je ikada bio u cirkusu, obicno su u paketu uvezani i svaki ima zadatak da bude sto smesniji predx publikom mentalnog uzrasta kao sto su mala deca.

onda skinu maske posle predstave i u kafani broje pare od zaradjenog performansa.
Hoćete da kažete da će i dalje da broje šušku?
 
Žuti kaubojski klovn takođe odgovara opisu, kao i njegovi Džej Di Vens i PitBul Hegset. Ali opet, mislim da sam u pravu što se nas tiče kada sam oduvek govorio "Bolje šibicar Tramp nego srbomrzac Bajden.".

Ма кад смо ми нови у тој слободи кењања ... ејбига.

Долазимо из детињастог комунизма,
сада смемо да гледамо филмове за одрасле,
и запрепаштени смо оним што видимо !

"Аууу, мора много да се ради !"
"Аууу, нигде пријатеља, сви гледају само свој интерес !"
"Аууу, јачи тлачи !"
"Аууу, не вреди да се правимо луди, сви су луђи од нас !"
"Аууу, није доста бити паметан - мораш бити геније у данашњем свету !"

А опет видимо да није немогуће бити на врху светске пирамиде успеха,
гледамо Јокића, Ђоковића, или старе Теслу, Миланковића, Пупина ...

Ал' гледају и други !
Изгледа их боље имитирају од нас, мораћемо више да се потрудимо !

И да,
почињемо да схватамо какви људи иду на каква радна места.
Е то нас тек изненађује !

- Костоломац на позицији бека у фудбалу !? :eek:
- Старац са великим контом жени најлепшу девојку !? :eek:
- Највећи научник производи атомску бомбу !? :eek:
- Најлепше гласиће има хор кастрираних момчића !? :eek:

О светским лидерима који су лудаци од реда, нећу ни да причам. :fdlan:

Е па браћо Срби, мораћемо да се навикнемо.
Беђењееееее ...
:hej::hej::hej:
 
Danas Vučić nastavlja konsultacije sa "opozicionim" strankama i to sa SPO I SRS..

Nije za jebancija..

Vučić se danas konsultuje sa Draškovićem i Šešeljom oko što pravednijih uslova za sledeće parlamentarne izbore !



https://www.rts.rs/vesti/politika/5935089/vucic-konsultacije-spo-srs.html
To nešto kao izbaci uljeza? :think:

Da probam. :ceka: :mrgreen: Vuk i vučić su srodni, odrasla jedinka i mladunče vuka, a uljez je Šešelj. To nije vuk, nego krezuba baba. Previše je mljackao sa zahrđalom žlicom u ustima. :kafa:
 

Back
Top