Žuti kaubojski klovn takođe odgovara opisu, kao i njegovi Džej Di Vens i PitBul Hegset. Ali opet, mislim da sam u pravu što se nas tiče kada sam oduvek govorio "Bolje šibicar Tramp nego srbomrzac Bajden.".
Ма кад смо ми нови у тој слободи кењања ... ејбига.
Долазимо из детињастог комунизма,
сада смемо да гледамо филмове за одрасле,
и запрепаштени смо оним што видимо !
"Аууу, мора много да се ради !"
"Аууу, нигде пријатеља, сви гледају само свој интерес !"
"Аууу, јачи тлачи !"
"Аууу, не вреди да се правимо луди, сви су луђи од нас !"
"Аууу, није доста бити паметан - мораш бити геније у данашњем свету !"
А опет видимо да није немогуће бити на врху светске пирамиде успеха,
гледамо Јокића, Ђоковића, или старе Теслу, Миланковића, Пупина ...
Ал' гледају и други !
Изгледа их боље имитирају од нас, мораћемо више да се потрудимо !
И да,
почињемо да схватамо какви људи иду на каква радна места.
Е то нас тек изненађује !
- Костоломац на позицији бека у фудбалу !?
- Старац са великим контом жени најлепшу девојку !?

- Највећи научник производи атомску бомбу !?

- Најлепше гласиће има хор кастрираних момчића !?
О светским лидерима који су лудаци од реда, нећу ни да причам.
Е па браћо Срби, мораћемо да се навикнемо.
Беђењееееее ...


