Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Vuk Drašković: Sram me zbog javnih reakcija na smrt Miloševića

Djesi Djenis I

Zainteresovan član
Poruka
190
Duh Sekire:
Значи и ти поредиш Србе са нацистима...
јер ако поредиш Милошевића са Хитлером, онда поредиш и његове злочине са Хитлеровим, а оно што су радиули Срби са оним што су радили нацисти.
Даље, поредиш Сребреницу и Аушвиц, па и "кажњавање" и све неправде учињене Србима правдаш на тај начин. Тако правдаш и неправде које се тек спремају - укидање Српске, проглашење независности "Косове"...

Ништа понукао си ме да поновимједну тему.
Ne poredim Srbe sa nacistima, samo sam nasao pogresno poredjenje. Sto se tice Srpske meni ne treba i mozda bi trebalo napraviti ovde referendum da li mi zelimo njih. A o Kosovu necu vise jer ovde su neki vec pisali zasto treba da bude nezavisno. Uostalom, sloba je izgubio sve ratove, pa i treba sad da nas guze jer je tako oduvek sa onima koji gube. Sloba je kriv za sve nase i tudje patnje i nije mi zao sto je crko skot

Sunchaser

Aktivan član
Poruka
1.336
Djesi Djenis I:
Ne poredim Srbe sa nacistima, samo sam nasao pogresno poredjenje. Sto se tice Srpske meni ne treba i mozda bi trebalo napraviti ovde referendum da li mi zelimo njih.A o Kosovu necu vise jer ovde su neki vec pisali zasto treba da bude nezavisno. Uostalom, sloba je izgubio sve ratove, pa i treba sad da nas guze jer je tako oduvek sa onima koji gube. Sloba je kriv za sve nase i tudje patnje i nije mi zao sto je crko skot
Одлично! Ајде прво референдум на тему коме ТИ требаш (и осталих петоро налик теби, који се не скидају са телевизија...). Референдум о томе да ли МИ хоћемо с ВАМА. Па да ли ћете онда да се спакујете, па цео комби код Тачија (као Ђанкоза пре месец-два дана) или ћете да урличете да "Србију треба преваспитати"... А Србија и Српска, то се подразумева.

Људи, рекох неки дан - пристојност не налаже да човек буде и за тренутак на истом са овима што би газили преко лешева српске деце на путу за парадајз-летовање на Хвару.
Ђеси Ђ. је само илустровао моју поенту. Хвала ти, Ђенис.

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Boba-No1:
Па оно што је Вук радио 9 марта и захтева такву реакцију, јесте мало претерано било то са тенковима, али нико није залегао пд гусеницу!
pa da i dvoje mrtvih,samo sto je policija napala demonstrante pa onda doslo do sukoba i onda svi obracuni sa opozicijom,pretuceni ljudi,otporasi,politicka ubista
svaka mu cast.

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.688
Djesi Djenis I:
Ne poredim Srbe sa nacistima, samo sam nasao pogresno poredjenje. Sto se tice Srpske meni ne treba i mozda bi trebalo napraviti ovde referendum da li mi zelimo njih. A o Kosovu necu vise jer ovde su neki vec pisali zasto treba da bude nezavisno. Uostalom, sloba je izgubio sve ratove, pa i treba sad da nas guze jer je tako oduvek sa onima koji gube. Sloba je kriv za sve nase i tudje patnje i nije mi zao sto je crko skot
Мислио сам да данас не пишем али ајде...
Теби Српска не треба и то је твој проблем. КО ТЕ БРЕ ****!
И да ВИ сте изгубили изборе и пошто су ВАМ убили идола. Ерго, ВАС треба гузити.
И шта сад?!?
Понављам: СРБИЈА НИЈЕ СТАЛА
Србија може напред и без оних којима је Сребреница најважнија тачка на планети и без геј парада, ископаних хладњача, "поштених" приватизација и Сурчинаца.
Си кларо!

Djesi Djenis I

Zainteresovan član
Poruka
190
Duh Sekire:
Мислио сам да данас не пишем али ајде...
Теби Српска не треба и то је твој проблем. КО ТЕ БРЕ ****!
И да ВИ сте изгубили изборе и пошто су ВАМ убили идола. Ерго, ВАС треба гузити.
И шта сад?!?
Понављам: СРБИЈА НИЈЕ СТАЛА
Србија може напред и без оних којима је Сребреница најважнија тачка на планети и без геј парада, ископаних хладњача, "поштених" приватизација и Сурчинаца.
Си кларо!
Odakle ti vizija da imam idola?I ko je sta reko za Srebrenicu? To je tipicna radikalska fora. A tebi ako je stalo do svetih zemalja zakiti se eksplozivom pa se ugledaj na Palestince. Narod u Srbiji zabole patka za kojekakve svete zemlje i oltare. A takvi kao vi, "nebeski granicari Hriscanstva i SrBstva" su srecom malobrojni (mada grlati) i zive u proslosti nesvesni sadasnjosti

Duh Sekire

Iskusan
Poruka
6.688
Djesi Djenis I:
Odakle ti vizija da imam idola?I ko je sta reko za Srebrenicu? To je tipicna radikalska fora. A tebi ako je stalo do svetih zemalja zakiti se eksplozivom pa se ugledaj na Palestince. Narod u Srbiji zabole patka za kojekakve svete zemlje i oltare. A takvi kao vi, "nebeski granicari Hriscanstva i SrBstva" su srecom malobrojni (mada grlati) i zive u proslosti nesvesni sadasnjosti
А ово је типична дефетистичка фора још из 1990/91 - и сад је као требало да се замислим са ранцем како гризем блато у време када је ЈНА једина имала МИГ-ове, а СФРЈ била једина међународна призната (видети одељак: license to kill).
Што да ја гинем против Амера, има ко ће.

vujadin

Poznat
Poruka
9.689
Djesi Djenis I:
С тим се неслажем, Слоба није изгубио ни један рат јер није ни водио ниједан рат уствари није ни било ратова него борби и пљачки а у томе су учествовали многи поред шест југословенских "држава" умешало се и шеснаест страних што значи да их је било двадесет и једна против Срба и Србије а не против Слобе јер је он много пута са њима пио виски и делио Балкан и зато су га ликвидирали јер га није поделио по њиховој жељи али ни по нашој зато томе још није на видику крај.

Вујадин

nocna mora

Zainteresovan član
Poruka
338
Djesi Djenis I:
koliko je samo ljudi poginulo i izbeglo zbog njega i koliko smo propali zbog njegove "mudre" politike a sad ga kao nesto neki zale! Vuk je u pravu. Pa sta ako je mrtav, treba biti posten pa reci kako je bilo, ali neki ocigledno imaju kratku pamet. Zao mi je samo sto je imao tako lepu smrt
Ti se izgleda nesecas vukove naredbe JUUURIIIISSSS .? Neki ljudi su i tada poginuli .On je to naredjivao sa TERASE POZORISTA okruzen telohraniteljima.i apsolutno siguran Ni tvoja pamet nije bas predugacka . Secenje ruku koje nose strane barjake necu ni da spominjem 10 g. sam bio clan SPO-a a sada se toga iskreno stidim..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.