Vučiću zabranjen ulazak na Kosovo

Iskreno, na tu temu.. vi aludirate na ove ratove, te ubijene, i to... Povodom čega je trebalo da se moj predsednik pojavi ovaj put na Kosovu?
Pa...
Rat je veliko sra*e, u ovom o kojem se vodi tema su učestvovali svi osim A.V.
A.V nije ratni zločinac, nikada fizički ne može biti za razliku od tih ološa.
A.V. je čist k'o suza.
Žrtve i sa jedne i sa druge strane su nemerljive, kao dete sam bila tu kad je Kosovo bilo deo Srbije i malo-malo, neko pobije srpsku porodicu... Malo-malo neko izbode Srbina na ulici. Malo-malo Srbin je žrtva pokolja.

Meni je drago da imam godina koliko imam, i da pamtim koliko je potresa bilo redovno dok se verovalo da je Kosovo srce Srbije.
Ono jeste naše srce, ali...
u tom srcu je mnooooogo više žrtava nego što ste u stanju da se setite.
И поред толике патње српског народа, појави се један Вучић који светој српској земљи да све елементе државности, а полуге
Једном речју... Вучић.
 
Nije valjda.. kako ja znam Kosovo je već bilo totalno izgubljeno, niti je bilo ko pregovarao o njegovom statusu, dok vam nije došao AV na vlast.
Mnogi ovde misle da su popili pamet sveta i da na ovu temu imaju mnogo da kažu.
Ja imam direktan izvor kako je to bilo tipa-neke 85' godine.
Srpske devojke su strahovale da hodaju ulicom u kojoj žive, što li?
Dešavale su se užasne stvari!
To što A.V. sad prezentira i uverava nas da je moguće ... sve je to lepo, ali niko nije spreman na nove pokolje niti on o tome razmišlja.
Svako svoje dete želi čitavo da se vrati kući.
И поред толике патње српског народа, појави се један Вучић који светој српској земљи да све елементе државности, а полуге
Једном речју... Вучић.

Ma, vi ste prosto razmaženi i besni, šta ja imam sa vama da razgovaram?
 
Nije valjda.. kako ja znam Kosovo je već bilo totalno izgubljeno, niti je bilo ko pregovarao o njegovom statusu, dok vam nije došao AV na vlast.
Eto vidiš da ne znaš ništa.To što se nije pregovaralo o statusu je samo bio plus jer to se moralo što više odlagati.Za vreme tadića se pregovaralo o životnim pitanjima,imali smo institucije koje su radile po našim zakonima a ne tzv države Kosovo.Imali smo administrativne prelaze a ne kao danas GRANICE SA CARINAMA.Imali smo policiju,sudstvo a NISMO imali šiptare iz rosu na severu.Kad su se pojavili dobili su metak!
Onda dolazi ''pametni'' aca i pregovore diže na viši državni nivo,potpisuje izdajnički Briselski sporazum kojim ukida naše institucije i stavlja ih pod kontrolu šiptara.Daje sve što mu traže i više od toga a ne dobija ništa.Rosu ulazi i na sever i ne samo to nego prelaze i u užu Srbiju.Daje pozivni broj,gazivode,sve,sve..
 
Ma, vi ste prosto razmaženi i besni, šta ja imam sa vama da razgovaram?
Рече особа чији је свака четврта реч псовка (као израз беса).

На жалост, цитирани пост је чист пример како се понашају људи када увиде да су интелектуално немоћни за дискусију са неистомишљеником.
 
Nadam se da će neki moderator da pusti vodu već jednom...
Tačno je, ne krijem se, svaki svoj post mogu da objasnim, ne stidim se.
I to o Patrijarhu Pavlu mogu.
U svakom slučaju, ovo i nije bila tema, temu ste izigrali, niste ni hteli da je ispoštujete.
Najvažnije vam je bilo da neko ko A.V. brani bude popljuvan. Pih!
 
Nadam se da će neki moderator da pusti vodu već jednom...
Tačno je, ne krijem se, svaki svoj post mogu da objasnim, ne stidim se.
I to o Patrijarhu Pavlu mogu.
U svakom slučaju, ovo i nije bila tema, temu ste izigrali, niste ni hteli da je ispoštujete.
Najvažnije vam je bilo da neko ko A.V. brani bude popljuvan. Pih!
Ја сам веома пристојно износио своје мишљење, док сте ви, као особа женског пола, себе срамотили пишући овакве гадости:
- Na*ebali smo kao nacija.
- Ja bih čak volela da svako ko ''mlati'' bude srazmerno težini mlaćenja kažnjen.
- Nisu to srpska posla, to su đavolja posla.
- Aaaa.. ova goveđa glava pored fotošopiranog našeg predsednika?


Али, ето, толико те је било срамота истине и твојих сопствених цитата које сам објавио - да си одмах морала да их пријавиш, не би ли били обрисани док неко не види ко је овде ко.
Уз то, пандорину кутију си отворила ти када си почела да вређаш људе около.
Пример:

Ma, boli me uvo šta neki tamo usijani Đilasovi fanovi misle.
Neće se dokopati vlasti nikad. NIKAD!
Valjda i kad izostaje sva pravda na svetu, Bog pogleda neku situ koja u Njega još veruje, moli se i želi da On odluči da li da nas ima još ili da nas više nema.
Možete da podmećete, lažete, varate, kradete kao i uvek...
Možete da pljujete A.V. koliko hoćete, niste bili rival, ne možete da se trpate u isti koš, morate da čekate, da se nadate da će ponovo Srbijom vladati neki haos pa da nekim onostranim čudom glasamo za vas. :tongue2:
Ma, vi ste prosto razmaženi i besni, šta ja imam sa vama da razgovaram?
 
I sta sad mi treba da idemo da ratujemo za Kosovo zato sto su neki smradovi prodali imovinu na Kosovu siptarima i pobegli u Beograd i sad oce da im ratujem za Kosovo jes boli me k za Kosovo, sto ga niste odbranili tamo 99 mladi ljudi poginuse koji nisu imali ni porodicu, nisu poceli ni da zive i opet izgubismo Kosov koliko se vas seca tih ljudi jes boli vas k, bitno je da vi uzivate u zivotu i da imate sve sto ti momci nisu imali.Kosovo je izgubljeno masovni egzodusom Srba sa Kosova.
 
Mnogi ovde misle da su popili pamet sveta i da na ovu temu imaju mnogo da kažu.
Ja imam direktan izvor kako je to bilo tipa-neke 85' godine.
Srpske devojke su strahovale da hodaju ulicom u kojoj žive, što li?
Dešavale su se užasne stvari!
To što A.V. sad prezentira i uverava nas da je moguće ... sve je to lepo, ali niko nije spreman na nove pokolje niti on o tome razmišlja.
Svako svoje dete želi čitavo da se vrati kući.


Ma, vi ste prosto razmaženi i besni, šta ja imam sa vama da razgovaram?
za tu 1985g...da se obratiš vladajućoj oligarhiji u Srbiji, te iste 1985...oligarhiji, koja je srpskog genetskog porekla...drugovima komunistima
 
Isusa su na kraju dali propeti u Jeruzalemu, ali njegova rijec vec dva milenija zivi.
Nije bitno to da li Vucic negdje moze ili ne moze, bitno je da ce odjeknuti u Svemiru.

Zlo svakim danom Vucica stavlja na kusnju, izlaze ga bezbrojnim napadima, ali na kraju ce se Vuciceva dusa priljubiti Beskraju;


dok ce Antikrsit u agoniji zaurlikati.

Daleko mu lepa kuca,od dobrote.
 
I sta sad mi treba da idemo da ratujemo za Kosovo zato sto su neki smradovi prodali imovinu na Kosovu siptarima i pobegli u Beograd i sad oce da im ratujem za Kosovo jes boli me k za Kosovo, sto ga niste odbranili tamo 99 mladi ljudi poginuse koji nisu imali ni porodicu, nisu poceli ni da zive i opet izgubismo Kosov koliko se vas seca tih ljudi jes boli vas k, bitno je da vi uzivate u zivotu i da imate sve sto ti momci nisu imali.Kosovo je izgubljeno masovni egzodusom Srba sa Kosova.
Маму им иебем, дрзнули се да продају своју имовину, и то еееј, по тржишној цени. Замисли кад би неко то урадио усред Београда.
 

Back
Top