Quantcast

Vučiću zabranjen ulazak na Kosovo

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
40.063
Pa... trajaće to dok je na vlasti. Ili, dok ga neki kvazi-Gavrilo Princip ne skine.
Plus ova ''korona'', da vidiš kako se najtvrđi lome.
Ljudi ne vide da radom protiv svoje vlasti rade protiv svoje države, a finalno i protiv sebe. To nije privatna državna borba, kao mi se borimo protiv Vučića pa ćemo sve u okvirima SVOJE zemlje da rešimo...
Ti takvim stvarima dovodiš u zemlju ljude koji će da ti zavedu red o kojem nisi ni u najluđoj mašti maštao. Oni postoje da demokratiju sprovedu, sa tobom ili bez tebe.
Ali, kome ti to da pričaš, ljudi su gladni publiciteta, to je demokratija, mlati šta hoćeš, boli te uvo!
Ma neka slobodno "mlate" nego da bar smisleno "mlate" a ono nit' znaju sta ni koga hoce, ali vazno je da su "za protiv".

Rayela

Legenda
Poruka
60.118
@Alter_Ego_ , pametan si čovek... Nemoj ozbiljne teme da izvrgavamo ruglu, kakav god da je, to ti je što ti je do daljnjeg.
A.V. nije fizički moguće da je kriv za ovo o čemu se na ovoj temi diskutuje.
To što je on trenutno predsednik Srbije je samo garancija da za vreme njegovog mandata može da se dešava ovo.
Nije kriv čovek.
Zemlja je naša, narod je naš.
Kakve veze ima A.V. sa tim?
AV je na vlasti 30 godina, situacija sa Kosovom je otisla u nedodjiju bas u vreme kada
je on bio desna ruka ( ministar za informacije i lazi) Milosevica tako da ne mozes sada
da pricas da je on nevin i naivan. Ima nas koji ne bolujemo od amnezije.

Rayela

Legenda
Poruka
60.118
Čekaj da mu prođe mandat pa da vidiš šta je maćeha. 😊
On će za svog mandata nekako uspeti da žonglira dovoljno dugo. Ako se narod ne opameti, pazi šta Indigo kaže...
Ima da ne znamo gde smo, a kroz istoriju smo poznati da za sve krivimo pogrešne ljude... ali neće biti ni bitno koga krivimo.
Na*ebali smo kao nacija.
Trijes godina vladaju Vucic i Dacic i ti pretis da ce doci neki gori? Nema gorih.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.693
Ma neka slobodno "mlate" nego da bar smisleno "mlate" a ono nit' znaju sta ni koga hoce, ali vazno je da su "za protiv".
Ne mogu da mlatim, ne mogu da pričam o stvarima o kojima ništa ne znam, ili sam o tome nešto načula, vaspitala se kroz teorije zavere.
Npr. ja na poslu imam nešto kao divizije. Ja o diviziji svog kolege ne mogu ni da mlatim, onog trenutka kad bi mi palo na pamet da mlatim, a nemam razloga jer veze nemam o onome što on radi, ja bih izgubila posao. Krajnje human, lep, dobar, fino plaćen, i mojoj ličnosti najbliži posao.
Ja bih čak volela da svako ko ''mlati'' bude srazmerno težini mlaćenja kažnjen.

GrdobanS

Poznat
Poruka
7.003
tako da ne mozes sada
da pricas da je on nevin i naivan. Ima nas koji ne bolujemo od amnezije.
Jos je pritom od 2012. do danas potpisao sve sto se moglo potpisati, tako da sipci sada imaju sve sto su mogli sanjati pre vucica:

- medjunarodni pozivni broj
- ucesce na svim sportskim takmicenjima
- ukinute srpske institucije juzno od Ibra, a polako i severnije od Ibra
- priznanje od jedne veoma uticajne drzave kakva je Izrael
- ''Srbe'' u svojoj nazovi skupstini

itd. itd.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
40.063
Ne mogu da mlatim, ne mogu da pričam o stvarima o kojima ništa ne znam, ili sam o tome nešto načula, vaspitala se kroz teorije zavere.
Npr. ja na poslu imam nešto kao divizije. Ja o diviziji svog kolege ne mogu ni da mlatim, onog trenutka kad bi mi palo na pamet da mlatim, a nemam razloga jer veze nemam o onome što on radi, ja bih izgubila posao. Krajnje human, lep, dobar, fino plaćen, i mojoj ličnosti najbliži posao.
Ja bih čak volela da svako ko ''mlati'' bude srazmerno težini mlaćenja kažnjen.
:lol: Pa, imas pravo. :ok:

Poruka
6.168
Jos je pritom od 2012. do danas potpisao sve sto se moglo potpisati, tako da sipci sada imaju sve sto su mogli sanjati pre vucica:

- medjunarodni pozivni broj
- ucesce na svim sportskim takmicenjima
- ukinute srpske institucije juzno od Ibra, a polako i severnije od Ibra
- priznanje od jedne veoma uticajne drzave kakva je Izrael
- ''Srbe'' u svojoj nazovi skupstini

itd. itd.
Na koji nacin bi ti uredio idealnu srpsku drzavu?
Koji bi bili temelji, predstavnici, kako?

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.609
Čekaj, čekaj...
Jedan Zoran Đinđić je glorifikovan tek kad je smaknut, a šta je to on tačno uradio? Priključio naciju na anesteziju.
А шта је Вучић тачно урадио?
Држави која је са анестезије стављена на апарате искључио струју за исте?

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.693
I dodje vučić i isključi morfijum.Sad urlamo od bolova.Što ne pitaš tvog žutog acu šta je djindjić radio,on ga hvali na sav glas otkad je odbacio dres kradikala i posta evro taliban.
Nemoj da se moliš zemaljskim bogovima, propašćeš.
Nije moj Aca žut, on je čovek... ček' da mu dam boju...
Aca je crn. :sad2:
Nasledio je hokštaplere, prevarante, filozofe, genijalce koji su ovu zemlju doveli do ovoga što je sad.
Aca je crn.
Nije stoka da pljuje ''boga'' kom se klanjaš, zna šta je demokratija, voli koga hoćeš, moli se kome hoćeš, budi šta hoćeš...
Ih, kad bi mene slušao, tamo pred kraj mandata da podigne neku zadužbinu, da doda Srpstvu neku crkvicu bilo gde...

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.693
А шта је Вучић тачно урадио?
Šta je uradio?
Sve što je mogao kao jedan predsednik.
Kruna posla (valjda se ne vidi kako je pohvatano narko-dilera, u doba kad druge mnogo veće sile kolabriraju-kod nas je ''so-so'', dok su se tukli za toalet papir po svetskim centrima kulture u našoj zemlji nije bilo zime, premda na TV-u pratiš šta se dešava van, kod nas je bre prohodno, minimalno se oseća vonj, još nije bilo definitivno da je vakcinacija obavezna...),
je nešto što ću zadržati za sebe, ne mogu, neću da prevalim preko teksta na jednom forumu gde svi skaču da mu izvade dušu!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.