Quantcast

Vučiću zabranjen ulazak na Kosovo

комшија

Legenda
Poruka
57.436
1605983570447.png

Ministarstvo inostranih poslova i dijaspore Kosova (MIP) saopštilo je da neće dozvoliti posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Kosovu.

81939_vucic-tanjug-sava-radovanovic_iff[1].jpg

Izvor: Beta 21. 11. 2020

MIP je danas za portal Gazeta ekspres potvrdio da je Vučić u četvrtak, 19. novembra, podneo zahtev da sa još trojicom svojih saradnika poseti Kosovo.

U delegaciji sa Vučićem bi trebalo da budu i ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković i bivši direktor te kancelarije Marko Đurić.

Zahtev za posetu usledio je nakon otkrića masovne grobnice u Srbiji, za koju se sumnja da su tu tela kosovskih Albanaca, koji su stradali u sukobima 1999. godine, navodi Gazeta ekspres.

link

Председника СНС нико не воли у Региону. У свом дворишту га нико не жели. Србија испашта зато што је погрешно гласала ономад 2012те.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.726
Zvoncici zabranjen ulaz u juznu srpsku pokrajinu,
@Alter_Ego_ , pametan si čovek... Nemoj ozbiljne teme da izvrgavamo ruglu, kakav god da je, to ti je što ti je do daljnjeg.
A.V. nije fizički moguće da je kriv za ovo o čemu se na ovoj temi diskutuje.
To što je on trenutno predsednik Srbije je samo garancija da za vreme njegovog mandata može da se dešava ovo.
Nije kriv čovek.
Zemlja je naša, narod je naš.
Kakve veze ima A.V. sa tim?

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
46.138
@Alter_Ego_ , pametan si čovek... Nemoj ozbiljne teme da izvrgavamo ruglu, kakav god da je, to ti je što ti je do daljnjeg.
A.V. nije fizički moguće da je kriv za ovo o čemu se na ovoj temi diskutuje.
Kako A.V. nije kriv?

Ne moze da udje na deo nase teritorije, a satro je predsednik.

Prvo, da nije potpisao Briselski sporazum, mogao bi kako oce da se seta severno od Ibra.

A drugo, verovatno bi oni njega pustili, ali da dolazi kao normalan covek.

Umesto toga, on namerno najavljuje imbecila Vulina i imbecila Marka Djurica, da oni provociraju Albance i njihovu lokalnu vlast, dok Vucic mudro cuti ili prica o suzivotu.

Siguran sam, da kad bi poveo dva normalna saputnika, da bi mu dali dozvolu da udje na teritoriju juzne srpske pokrajine.

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.644
Lično sam glasala za njega i u mom dvorištu jeste dobrodošao, za ostalo ne znam.
A.V. je mirotvorac, neće nasedati na provokacije ovog tipa, a ovakvo ponašanje od strane Prištine je za svaku osudu! Naravno da mu ne daju, brane šta su oteli, nisu ludi da predsednika države kojoj su oteli narod i zemlju puste, a i može im se.
Александар Вучић је својим потписом на Бриселском споразуму Косову дао право на:
- Грб
- Заставу
- Личне карте, пасоше, регистарске таблице...
- Контролу над граничним прелазима
- Универзитете
Да не набрајам даље, али, човек за кога си гласала је, де факто, Косову дао све елементе државности - само једним потписом.

DEDA.D

Veoma poznat
Poruka
10.319
Можда би била друга ситуација да је повео са собом оног што га полиција на КиМ-у тражи у вези са убиством О.Ивановића а успут га тамо сачека "чувена српска листа" што преко мобилног деклемује "Ацоооо...србинеее..."!?

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.703
Lično sam glasala za njega i u mom dvorištu jeste dobrodošao, za ostalo ne znam.
A.V. je mirotvorac, neće nasedati na provokacije ovog tipa, a ovakvo ponašanje od strane Prištine je za svaku osudu! Naravno da mu ne daju, brane šta su oteli, nisu ludi da predsednika države kojoj su oteli narod i zemlju puste, a i može im se.
Kakav da je boljeg nemamo.

zofr

Domaćin
Poruka
3.969
Да, он је свима мајка, само је Србима маћеха.

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.726
Да, он је свима мајка, само је Србима маћеха.
Čekaj da mu prođe mandat pa da vidiš šta je maćeha. 😊
On će za svog mandata nekako uspeti da žonglira dovoljno dugo. Ako se narod ne opameti, pazi šta Indigo kaže...
Ima da ne znamo gde smo, a kroz istoriju smo poznati da za sve krivimo pogrešne ljude... ali neće biti ni bitno koga krivimo.
Na*ebali smo kao nacija.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.354

Ministarstvo inostranih poslova i dijaspore Kosova (MIP) saopštilo je da neće dozvoliti posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Kosovu.

Pogledajte prilog 803342

Izvor: Beta 21. 11. 2020

MIP je danas za portal Gazeta ekspres potvrdio da je Vučić u četvrtak, 19. novembra, podneo zahtev da sa još trojicom svojih saradnika poseti Kosovo.

U delegaciji sa Vučićem bi trebalo da budu i ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković i bivši direktor te kancelarije Marko Đurić.

Zahtev za posetu usledio je nakon otkrića masovne grobnice u Srbiji, za koju se sumnja da su tu tela kosovskih Albanaca, koji su stradali u sukobima 1999. godine, navodi Gazeta ekspres.

link

Председника СНС нико не воли у Региону. У свом дворишту га нико не жели. Србија испашта зато што је погрешно гласала ономад 2012те.
Ne volimo ga ni mi u svome,ali razlika je u tome,stod drugi ne morju da ga trpe,a mi ne mozemo da ga isteramo.To je muka.

Poruka
6.186
Isusa su na kraju dali propeti u Jeruzalemu, ali njegova rijec vec dva milenija zivi.
Nije bitno to da li Vucic negdje moze ili ne moze, bitno je da ce odjeknuti u Svemiru.

Zlo svakim danom Vucica stavlja na kusnju, izlaze ga bezbrojnim napadima, ali na kraju ce se Vuciceva dusa priljubiti Beskraju;

dok ce Antikrsit u agoniji zaurlikati.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
40.074
Čekaj da mu prođe mandat pa da vidiš šta je maćeha. 😊
On će za svog mandata nekako uspeti da žonglira dovoljno dugo. Ako se narod ne opameti, pazi šta Indigo kaže...
Ima da ne znamo gde smo, a kroz istoriju smo poznati da za sve krivimo pogrešne ljude... ali neće biti ni bitno koga krivimo.
Na*ebali smo kao nacija.
Samo sto je i ta politika zongliranja na duze staze neodrziva.

GrdobanS

Poznat
Poruka
7.005
Isusa su na kraju dali propeti u Jeruzalemu, ali njegova rijec vec dva milenija zivi.
Nije bitno to da li Vucic negdje moze ili ne moze, bitno je da ce odjeknuti u Svemiru.

Zlo svakim danom Vucica stavlja na kusnju, izlaze ga bezbrojnim napadima, ali na kraju ce se Vuciceva dusa priljubiti Beskraju;

dok ce Antikrsit u agoniji zaurlikati.

Hrvati botuju za Vučića... nista cudno pod kapom nebeskom! :roll:

Poslednja izmena od moderatora:

Indigo3

Domaćin
Poruka
3.726
Samo sto je i ta politika zongliranja na duze staze neodrziva.
Pa... trajaće to dok je na vlasti. Ili, dok ga neki kvazi-Gavrilo Princip ne skine.
Plus ova ''korona'', da vidiš kako se najtvrđi lome.
Ljudi ne vide da radom protiv svoje vlasti rade protiv svoje države, a finalno i protiv sebe. To nije privatna državna borba, kao mi se borimo protiv Vučića pa ćemo sve u okvirima SVOJE zemlje da rešimo...
Ti takvim stvarima dovodiš u zemlju ljude koji će da ti zavedu red o kojem nisi ni u najluđoj mašti maštao. Oni postoje da demokratiju sprovedu, sa tobom ili bez tebe.
Ali, kome ti to da pričaš, ljudi su gladni publiciteta, to je demokratija, mlati šta hoćeš, boli te uvo!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.