Vučiću smeta što ga upoređuju sa Putinom, valjda zbog toga što on glumi a Putin zaista brani svoj narod

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
18.168
AUTORSKA
Spavaš li mirno Aleksandre Vučiću kako iz dana u dan uviđaš da će Putin biti pobednik i da će zaštiti svoj narod od naciista.
Kaže Kurti želi da bude Zelenski a njemu smeta što kažu da je kao Putin.
Dakle on nije taj koji će da uđe i u rat da zaštiti svoj narod jer on samo glumi da bi opstao na vlasti.
Kurti može slobodno da nastavi da hapsi Srbe jer Vučić je tu samo kao ono strašilo koje se koristi za kukuruz.
Samo da znate da se u Kosovskoj Mitrovici okupio veliki narod protiv izdajnika Vučića.
Videćete uskoro i video.
 
AUTORSKA
Spavaš li mirno Aleksandre Vučiću kako iz dana u dan uviđaš da će Putin biti pobednik i da će zaštiti svoj narod od naciista.
Kaže Kurti želi da bude Zelenski a njemu smeta što kažu da je kao Putin.
Dakle on nije taj koji će da uđe i u rat da zaštiti svoj narod jer on samo glumi da bi opstao na vlasti.
Kurti može slobodno da nastavi da hapsi Srbe jer Vučić je tu samo kao ono strašilo koje se koristi za kukuruz.
Samo da znate da se u Kosovskoj Mitrovici okupio veliki narod protiv izdajnika Vučića.
Videćete uskoro i video.
Kakav crni Putin, Vucic je NATO lutkica. Zar mislis da neko ko u UN glasa protiv Rusije, da ce da se u bilo
cemu suprotstavi zapadu :P ?
 

ПРОТЕСТ против Српске листе и Вучића у Митровици: ИЗДАЈА, Космет те неће!​

https://srbin.info/politika/protest-protiv-srpske-liste-i-vucica-u-mitrovici-izdaja-kosmet-te-nece/

Срби су се окупили на шеталишту у Косовској Митровици како би присуствовали протесту против како су најавили "велеиздаје Александра Вучића и тортуре, бахаћења, неконтролисаног богаћења, претњи, уцена његове Српске Љисте", како их зову будући да су се заклели на Устав лажне државе Косово и били министри и функционери у Влади Харадинаја и Куртија.​

 

ПРОТЕСТ против Српске листе и Вучића у Митровици: ИЗДАЈА, Космет те неће!​

https://srbin.info/politika/protest-protiv-srpske-liste-i-vucica-u-mitrovici-izdaja-kosmet-te-nece/

Срби су се окупили на шеталишту у Косовској Митровици како би присуствовали протесту против како су најавили "велеиздаје Александра Вучића и тортуре, бахаћења, неконтролисаног богаћења, претњи, уцена његове Српске Љисте", како их зову будући да су се заклели на Устав лажне државе Косово и били министри и функционери у Влади Харадинаја и Куртија.​

Viciceva propaganda, kaze da su to ljudi Rade Trajkovic, i da su oni izdajnici.
 
Vucko i njegova lopovska stranka SNS su unistili i progutali lopovsku stranku SPS.... I sad ovi iz bivseg SPSa koji nisu nasli mesto u SNSu postaju besni i misle da su opozicija SNSu :hahaha: .... Aman ljudi pa to samo vi mislite da ste opozicija.... Vi prepoznajete te razlike unutar jedne te iste lopovske hobotnice koja danas ima drugog gazdu u odnosu na devedesete....Nama obicnim posmatracima vi ste jedno te isto... I dodje nam smesno kada vas podsvest vuce da se medjusobno svadjate oko plena:mrgreen:....
Vazi, ovi SNSovci su losi, a vi SPSovci ste bolji, drugacije se cesljate:hahaha:
 
Vucko i njegova lopovska stranka SNS su unistili i progutali lopovsku stranku SPS.... I sad ovi iz bivseg SPSa koji nisu nasli mesto u SNSu postaju besni i misle da su opozicija SNSu :hahaha: .... Aman ljudi pa to samo vi mislite da ste opozicija.... Vi prepoznajete te razlike unutar jedne te iste lopovske hobotnice koja danas ima drugog gazdu u odnosu na devedesete....Nama obicnim posmatracima vi ste jedno te isto... I dodje nam smesno kada vas podsvest vuce da se medjusobno svadjate oko plena:mrgreen:....
Vazi, ovi SNSovci su losi, a vi SPSovci ste bolji, drugacije se cesljate:hahaha:
Jedino od SNS-a, vise mrzim SPS, posto sam proveo mladost na ulicama boreci se protiv njih sve do 5. oktobra. Doslo je vreme da
se opet digne kuka i motika, jer su se 90e vratile...
 
Jedino od SNS-a, vise mrzim SPS, posto sam proveo mladost na ulicama boreci se protiv njih sve do 5. oktobra. Doslo je vreme da
se opet digne kuka i motika, jer su se 90e vratile...
Samo sto sam ja devedeseti stalno mislio da je SPS gotov da padne i cinilo mi se da nemaju toliku podrsku u narodu, a sada ne vidim da ce ovi skoro pasti i vidim da imaju ogromnu podrsku sto direktnu, sto od ljudi koji misle da su opozicija, a nisu...
 
Jedino od SNS-a, vise mrzim SPS, posto sam proveo mladost na ulicama boreci se protiv njih sve do 5. oktobra. Doslo je vreme da
se opet digne kuka i motika, jer su se 90e vratile...
Nisam bio u Srbiji i nisam bio na ulicama protiv zloboleona,ali sam podrzavao one koji su dosli 5.oktobra.Sav srecan nakon promjena ocekivao nesta dobro za moj narod.
Sada me stid koga sam podrzavao ,jer ono sto su oni uradili bilo je gore od Miloseviceve vladavine.
Kako si se ti osjecao?Zalis li sto si bio na ulici zbog zgubidana,eksperata i dezertera?
 
AUTORSKA
Spavaš li mirno Aleksandre Vučiću kako iz dana u dan uviđaš da će Putin biti pobednik i da će zaštiti svoj narod od naciista.
Kaže Kurti želi da bude Zelenski a njemu smeta što kažu da je kao Putin.
Dakle on nije taj koji će da uđe i u rat da zaštiti svoj narod jer on samo glumi da bi opstao na vlasti.
Kurti može slobodno da nastavi da hapsi Srbe jer Vučić je tu samo kao ono strašilo koje se koristi za kukuruz.
Samo da znate da se u Kosovskoj Mitrovici okupio veliki narod protiv izdajnika Vučića.
Videćete uskoro i video.
323434412_1150713348982729_359975514833267742_n.jpg
 
Vučić je stvorio pravi sultanat u Srbiji članovi njegove stranke žive kao sultani dok se običan narod muči na loše plaćenim i teškim poslovima...hljade i hiljade članova njegosve stranke ima dobre i izmišljene poslove i braniće vučića po svaku cenu da ostane ovaka sistem zato i imaju sve medije i šire laži da bi zamajavali narod sa glupostima
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top