ВУЧИЋУ, ОВО СИ ПРЕЋУТАО: Држава дала сагласност да оружје оде у Украјину

Samareli

Aktivan član
Poruka
1.043
Тепић је на свом Фејсбуку поделила папире као доказе, а на њима се јасно види да се преговарало са партнерима из Украјине, као и да су сагласност дали МУП, БИА, Министарство одбране, Министарство спољних послова и Министарство трговине.

https://srbin.info/politika/vucicu-ovo-si-precutao-drzava-dala-saglasnost-da-oruzje-ode-u-ukrajinu/

Nisu bas pametni!
 
Зашто су стране (руске) службе решиле да баш Маринику Чобаницу потуре као онога ко ће да пушта документа из Крушика и тиме руши народну власт и државу Србију?

:think:


ZATO ŠTO TEPIĆKA NAJBOLJE TEPA SMRADIKALE---

...
 
А мода је то и добро. ДА као Крвати имамо нејаку жену за председника, јер председник је ионако протоколарна функција, па би на тај начин Влада и Парламент дошли до изражаја.
 
А мода је то и добро. ДА као Крвати имамо нејаку жену за председника, јер председник је ионако протоколарна функција, па би на тај начин Влада и Парламент дошли до изражаја.

Ako nam je AVtihrist stavio lezbu na čelo Vlade onda može bar hetero ženska (valjda je...) na čelo države :D


...
 
Зашто су стране (руске) службе решиле да баш Маринику Чобаницу потуре као онога ко ће да пушта документа из Крушика и тиме руши народну власт и државу Србију?

:think:

Ја сам још раније чуо трач да Руси потпомажу протесте 1 од 5 милиона , што ми је у том часу било невероватно, али кад се сад повежу неке ствари можда и није само трач
 
sad sta je gore...pretopiti svo oruzje i dati celik gratis amerima...ili prodavati drzavno oruzje belosvetskom olosu da ga dalje preprodaje i i trpati pare u svoj dzep?

dva zla i dva puta koje srbija ima...koji je bunar dublji?

Viđu, pretopljeno nije padalo Rusima na glavu, ovo drugo pada...

Jasno je da je ovo drugo gore.
 
Тепић је на свом Фејсбуку поделила папире као доказе, а на њима се јасно види да се преговарало са партнерима из Украјине, као и да су сагласност дали МУП, БИА, Министарство одбране, Министарство спољних послова и Министарство трговине.

https://srbin.info/politika/vucicu-ovo-si-precutao-drzava-dala-saglasnost-da-oruzje-ode-u-ukrajinu/

Nisu bas pametni!
Sta kazu @27E @darda @anajade i ostali napredni pokemoni

Kakvo je ovo guranje prsta u oko Putinu?

Potpomazete ubijanje Rusa, Haradinaj i Pecoli su vam najbliza braca a Edi Rama Pobratim
Toni Bler vam je savetnik a Angela Merkel majka

Sta ste ono rekli, Djindjic je bio izdajnik? Borko Stefanovic dok je dan i noc branio Jarinje sa Srbima koje ste vi tukli u fantomkama?
Jeremic? Tadic? Ono mlinarsko lopovsko dete Ceda Jovanovic?

Ma to sve nebitno. Djilas je lopov, krao sa saradnicima Goranom Vesicem i Slinisom Malim, pa je to sve ok.

Zar ne ??
 
Ја сам још раније чуо трач да Руси потпомажу протесте 1 од 5 милиона , што ми је у том часу било невероватно, али кад се сад повежу неке ствари можда и није само трач
Posle ovoga ce da budu glavni finansijer
 

Back
Top