Vučiću kao Srbin na Kosovu, zovem te u Srpski Dombas

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.528
AUTORSKA
Oko 3000 Srba je naoružano a i otkopavaju se puške iz 99-te mada ako nisu konzervirane slaba im vajda,
Predsednik se pojavio na TV i kaže da će biti svašta a ja mu kao Srbin na Kosovu kažem izvolite predsedniče Srbije u Srpski Dombas jer sam siguran da će na hiljade Srba da slede vaše stope.
Nekako pričajući kako će da brani Srbe ako budu ubijani ispada kao da smo mi mala deca.
Zar ne treba da kaže kao Srpski vladar da sklonimo svoju nejač pa onda da se vratimo i povedemo pravi Boj.Ovo sa najavljenim barikadama dođe mu kao lep trenutak da se ponovo omaste mafijaši koji ne žele da izgube kontrolu nad Severom Kosova.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
AUTORSKA
Oko 3000 Srba je naoružano a i otkopavaju se puške iz 99-te mada ako nisu konzervirane slaba im vajda,
Predsednik se pojavio na TV i kaže da će biti svašta a ja mu kao Srbin na Kosovu kažem izvolite predsedniče Srbije u Srpski Dombas jer sam siguran da će na hiljade Srba da slede vaše stope.
Nekako pričajući kako će da brani Srbe ako budu ubijani ispada kao da smo mi mala deca.
Zar ne treba da kaže kao Srpski vladar da sklonimo svoju nejač pa onda da se vratimo i povedemo pravi Boj.Ovo sa najavljenim barikadama dođe mu kao lep trenutak da se ponovo omaste mafijaši koji ne žele da izgube kontrolu nad Severom Kosova.
Ti ćeš da ratuješ? Ima prvi da pobegneš ako dođe do mobilizacije!

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
25.851
Kada je Rosu uhapsio Marka Djurica - Tapsaca i rasturio Srbe iz K.,Mitrovice, e onda je Vucic trkao da ce da uhapsi rosu magarce i da ce krivicno odgovarati, i bi tako , ali kada bi se zajebavali. Sta moze Vucic da lupeta i glumata...
0001-nasl.jpg

kapetanmark

Veoma poznat
Banovan
Poruka
14.509
Tako je. Ali ovi misli da su oni opozicija.
ne misle
tutuban od naroda treba da misli tako to im je cilj

sve to ista titoisticka kuhinja koja je pored starosedelaca draskovica seselja vucica dacica cede canka vulina potom djilasa marinike pa dodala nove proizvode toboz patrijote boska majmuna obradovica , poks koji smrdi na fekalije...

Poruka
9.439
I šta će da urade? Da stignu do granice sa KiM i da otpevaju Hriste Bože i da se vrate nazad.
Да. То је Вуклеристан. Али ја говорим шта је озбиљно и шта је ТРЕБАЛО да се догоди. Требају тенкови све до Ђаковице. Амери су *****, Ф35 пропао. Могу ***** да ми дудлају, стока.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.