Vučiću i Tačiju predstavljen nacrt konačnog sporazuma, ako ne potpišu - sankcije?

Vucic stalno vrti pricu da smo Kosovo i Metohiju davno izgubili i da su je vlasti pre njega izgubili potpisujuci sporazume sa Briselom i Amerikom.Vise je Vucic poklonio siptarima nego sve vlasti do Djindjica.Ali to je manipulator da ga nema u svetu zato kad padne da mu se sudi za izdaju njemu i svima pre njega koji su zivi.
 
Vucic stalno vrti pricu da smo Kosovo i Metohiju davno izgubili i da su je vlasti pre njega izgubili potpisujuci sporazume sa Briselom i Amerikom.Vise je Vucic poklonio siptarima nego sve vlasti do Djindjica.Ali to je manipulator da ga nema u svetu zato kad padne da mu se sudi za izdaju njemu i svima pre njega koji su zivi.

A sudice im ko?:D
Ovi milioni sto stoje u redu da se upisu u nekakve SNS liste?
 
Неке паре за Београд, да д'узНемо, сутра се можда предомисле..

'ајде Јано, коња да продамооо
Да продамо, само да играмоооо!!!

'ајде Јано, 'ајде душо, кућу да продамоооооо,
Да продамо Јано душо, само да играмооооо!!!
 
'ајде Јано, коња да продамооо
Да продамо, само да играмоооо!!!

'ајде Јано, 'ајде душо, кућу да продамоооооо,
Да продамо Јано душо, само да играмооооо!!!
Ti kao Vučić po jedna ljuta da korona ne uhvati.
Na kraju rezultat oba alkoholičari.
 
Autorska tema !
U mnogim medijima u Srbiji ovih dana od većine analitičara vlada ubeđivanje naroda kako treba da prihvatimo ono što će nam USA ponuditi za stolom iako sada ni sami ne znaju šta je to!
Pozivaju se na ranija iskustva kada je Srbiji u svakom narednom sporazumu nuđeno sve gore ali kriju ključnu činjenicu a to je da je tada bilo vreme ucenjivačke politike istih koji su i bombardovali Srbiju.
Sankcije koje se ovih dana pominju su više namerno puštene Srbima sa ciljem da zastraše onaj deo naroda koji je pokolebljiv. Drugo za prave sankcije koje su bile, potrebna je saglasnost u UN a to je sada za Amere nemoguća misija jer nemaju ništa da bi dobili podršku.
Uvoditi sankcije nekoj državi da bi se odrekla dela svoje teritorije je bukvalno na nivou naučne fantastike a koju je sam Vučić plasirao u javnost sa ciljem da pritisak od strane Srba na njega oslabi.

U vezi KiM-a nikada nikakve ozbiljne ponude nije bilo sem Rambujea. Ostale stvari su čista izmišljotina.
 
Putin, Vucic i Dodik protiv celog sveta i satanizma
Misliš kao Tito, Naser i Nehru.
Kosovo treba da bude podijeljeno i to je najbolje riješenje. Linija razdvajanja bi išla na potezu Dečane - Podujevo i koridori prema Gazimestanu i Gračanici. Ostatak može komotno ići Albaniji. Priština,Uroševac i Gnjilane su jedno veliko ruglo. Srbi su izgubili priliku da riješe Kosovo 1918 ili 1912. Pravili smo neke Jugoslavije. Danas smo kažnjeni zbog toga. Izvuci ono što se izvući može.
DELILI BI MI SVOJU TERITORIJU DA SU NAM ŠIPTARI BRAĆA PO MATERI
 
Pa i ja kažem da ne bi mrzeo Vučića da nije takvih kao ti.

Ti si Nesko jedna neopevana budala, ti ne razumes kolika si stetocina za srpski narod na Kosovu.
Nema tu mrznje i ljubavi, covek u politicarima i politici ne gleda ljubav, strast, mrznju ( to je za neke
privatne igranke i zurke) nego pokusava da za sebe, svoju decu, svoju okolinu, svoju buducnost
izabere najoptimalniju opciju u politickoj ponudi koju ima.
I sad ti kazes i ti bi tako, ale eto ja ti tu smetam?
 
DeliriousDeliciousBluemorphobutterfly-size_restricted.gif
 
Ti si Nesko jedna neopevana budala, ti ne razumes kolika si stetocina za srpski narod na Kosovu.
Nema tu mrznje i ljubavi, covek u politicarima i politici ne gleda ljubav, strast, mrznju ( to je za neke
privatne igranke i zurke) nego pokusava da za sebe, svoju decu, svoju okolinu, svoju buducnost
izabere najoptimalniju opciju u politickoj ponudi koju ima.
I sad ti kazes i ti bi tako, ale eto ja ti tu smetam?
Od tebe mi pohvala ne treba.Čak sam i ponosan kada me ti vređaš.
Ja samo želim da ima jasna linija između mene i tebe koja vrednuje više svog kera od ljudi oko sebe.
 

Back
Top