Vučiću i Tačiju predstavljen nacrt konačnog sporazuma, ako ne potpišu - sankcije?

Ja predlazem da priznamo Kosovo i da se odreknemo SPC. Da postanemo ateisticka nacija koja se uclanjuje u NATO. Mene zabole za te kosovske crkve. Ako vam trebaju brate prenesite ih u Srbiju. Nije ovo XV vek ima na zapadu firmi koje ce da prenesu crkve i ostavite siptariji praznu ogoljenu zemlju bez kulture i tradicije kako im i treba.

Ukinimo crkvu jer nam ne treba. Uclanimo se u NATO. Zabranjujemo cirilicu i

Milina
 
Ja predlazem da priznamo Kosovo i da se odreknemo SPC. Da postanemo ateisticka nacija koja se uclanjuje u NATO. Mene zabole za te kosovske crkve. Ako vam trebaju brate prenesite ih u Srbiju. Nije ovo XV vek ima na zapadu firmi koje ce da prenesu crkve i ostavite siptariji praznu ogoljenu zemlju bez kulture i tradicije kako im i treba.

Ukinimo crkvu jer nam ne treba. Uclanimo se u NATO. Zabranjujemo cirilicu i

Milina
Ja predlažem u tvom slučaju lov na vampire i veštice i paljenje na lomaču ateista.
 
Evo ih legende, dva brata
Screenshot_20200305_165438.jpg
 
Koji prijatelj Srba je trebao da učestvuje u Briselskim sporazumima i zašto?
čim si seo za isti sto, sa hašimom tačijem...i pregovaraš na ravnopravnoj osnovi...priznao si kosovo...sada se čeka samo poseta albina kurtija, a možda dođe i ramuš haradinaj,...da obiđu ,,kuću cveća" i u sred Srbije....da se smeju blentavim srbima
 

Back
Top