Vučićeviću, zaustavi se!

Обилић

Veoma poznat
Poruka
12.330
Gledam Dragana J Vučićevića kako energično i zapaljivo objašnjava da smo mi Srbi neshvaćeni i nepravedno kažnjavani tokom dužeg vremenskog perioda pa razmišljam kako mu objasniti da je u pravu, ali da mora mudrije da reaguje.

Draganče, zamisli da ti dete dođe iz škole i kaže:
"Ćale opet sam iz istorije dobio dvojku jer me profesor mrzi. A sve sam znao ..."

I ti umesto da mu kažeš da treba bolje da se spremi, da ne provocira profu, da se izvini ako treba zbog nečega, ne, ti se složiš sa njime da ga profa mrzi i besno kroz stisnute zube mrmljaš: "Mmmu jbm u pikču
..! 😡😡😡 iživljava se na deci pikča deperska ..."

Kapiraš ?
Nemamo mi u Srbiji više nikakvih kredita na jogunasto ponašanje niti bilo kakvo isterivanje pravde. Niko od nas !!! Shvati.

Dobro, on je moron.

Problem je što javno prezentuje način razmišljanja koji nas neće odvesti nikud.

Jedna generacija mora malo da se sagne, da bi sledeće mogle bolje da žive. Sad se to traži. Vučić je lepo krenuo sa tim, ali će ovakvi da ga nalože ...

Setimo se kako su Hrvatijanci. Jedna generacija je pre 30 godina izdala svoju zemlju YU, pevala "Danke Dojčland", i slična go vna jela, ali sada mlade generacije (svi mlađi od 30) ubiru plodove života na Zapadu, i navodno se nikada ne bi sagli nikome ...

Jedna generacija mora malo da se sagne, da bi sledeće mogle bolje da žive. Sad se to traži. Vučić je lepo krenuo sa tim, ali će ovakvi da ga nalože ...

Setimo se kako su Hrvatijanci. Jedna generacija je pre 30 godina izdala svoju zemlju YU, pevala "Danke Dojčland", i slična go vna jela, ali sada mlade generacije (svi mlađi od 30) ubiru plodove života na Zapadu, i navodno se nikada ne bi sagli nikome ...
Znači, ova generacija će prodati Kosovo, ostati nepismena i vaspitana po pink modelu i očekivano je da će sledeće generacije biti super? Neshvatljivoo i neprihvatljivoo.

Hm... Zanimljivo razmišljaš.
Mogao je to vučić da je hteo.
2013. Nemci su planirali i da mu pošalju antikorupcijski tim u pomoć.
Međutim...

Pošteno govoreći Vučić se saginjao gde je stigao i gde nije. Izvinjenje Hrvatijancima je na sebe preuzeo Tadić, ali ono kod Trampa, pa kod Klipana, pa podrška Kilavoj ... Sve je to Vučić uradio.

Ali su ga ovi junaci napadali, ne kapirajući kakvo se junaštvo sada traži !

Све за бенефиције...небо је граница..

Upadnu u Srbiju mi uhapsimo trojicu , oni kažu: vraćajte nam ljude, mi ih vratimo..sa druge strane oni hapse sve tamo kad hoće i kako hoće..puste po nekog a većina su po zatvorima
bili smo ponosni a sada ponizni, mali, ..sramota me je što sam Srbin po prvi put u životu

Poslednja izmena od moderatora:
Upadnu u Srbiju mi uhapsimo trojicu , oni kažu: vraćajte nam ljude, mi ih vratimo..sa druge strane oni hapse sve tamo kad hoće i kako hoće..puste po nekog a većina su po zatvorima
bili smo ponosni a sada ponizni, mali, ..sramota me je što sam Srbin po prvi put u životu

Калимеро је бар могао да завапи:
"Па то је неправда !"

Ми ни то не треба да радимо
већ да гледамо како да побегнемо из те немогуће ситуације.

Да ли сте гледали легендарни филм "Давитељ против давитеља"?
Овде су подсекте унутар секте у међусобном обрачуну.
Само пиће по избору и кокице и уживајте на овој теми.

Back