Vučićev smrtni greh je što je uveo Srpski liberalizam u svoju vlast

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.408
Autorska
Vučić ne samo što će dati vlast Srpskim liberalima od Ambasadora Srbije pa dalje već je i sam počeo da koristi taj prljavi liberalizam koji je od Srba napravio nepopravljive MAZOHISTE.
Vučić se dodvorava Zapadu jer je Zapad prepun liberala pa zato je i svet pred Trećim Svetskim ratom i to skoro pa neizbežnim.
Da podsetim Srbe zašto je to opasno upravo po nas koji smo okruženi neprijateljima
Mazohizam generalno podrazumeva mučenje i nanošenje fizičkog ili duševnog bola samom sebi.
Zato kada šiptar,hrvat,musliman u Bosni,Amer,Britanac učini Srbima neko zlo onda se pojavi Srpski liberal koji kaže da smo sve zaslužili jer smo mi genocidni zločinci i uvek nađe opravdanje za zlo kojem nam neprijatelj nanosi.

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.690
Da, i ja sam primetio taj srpski mazohizam. Evo baš sada - jasno je da mi trpimo štetu zbog Putinovih ratnih avantura i da će ta šteta kako teče vreme biti sve veća. Pa ipak, zamisli samo, ima Srba koji to odobravaju.

Него је требао Владимир да чека да му једног јутра,кад се пробуди цев Нато-Тенка буде уперена у Чело?
Требао да дозволи да Народ неометано и некажњено страда као у претходних 8 година?

Па није ти Путин Кадијевић,знаш?!

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.570
Hoces da kazes da je cela Srbija za vucica?
Da, medjutim vecina ljudi nije ni svesna da on sprovodi spoljnu politiku koju oni zele, zajedno sa sluzbom... Dakle narod naspanovan sluzbinim medijima vecinski ne zeli ni u nato ni u EU... Vucic sprovodi tu politiku laznog puta u EU, na dohvat pristupnim fondovima, ali da ne udjemo nikad, jer je to smrt za njegovu vlast.... Takodje nije ni za ulazak u nato kao i narod... Takodje nece nikad priznati ni kosovo... Zatim nisu ga izabrali nikakvi stranci sto opozicionari kod nas tvrde vec upravo nasa sluzba... Dakle on jeste ono sto narod zeli, vec jedan opozicioni deo naroda ne shvata da je ustvari njegov.. Evo sad da Vucic izadje i kaze ono sto zaista misli, pocne da se i otvoreno konfrontira sa zapadom i razvijenijim zemljama i odmah ce na njegovu stranu da stane cela Srbija...Ako bi nas izolovali, sto njegovoj vladavini nece smetati, opet ce vecinski narod stati na njegovu stranu... Dakle, citava Srbija je za Vucica i on sprovodi spoljnu politiku kakvu narod zeli, opozicija moze biti samo minoran i prezreni deo naroda koji je za istinske evroatlanske integracije, taj broj je gotovo nepostojeci....

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.570
A sto se tice Kosmeta ,pa on je zbog toga i doveden da prizna nezavisnost ,sta mislis zasto su menjali i lazirali referendum za promenu Ustava ?
Mislim da je to ta pogresna percepcija koju ima veliki broj ljudi u Srbiji pa i ti...
Mislim da je to pogresno shvatanje zapada, sveta u kome zivimo i njegovog uticaja na nase drustvo... Stvari ovako funkcionisu; Nasa sluzba odlucuje ko ce da bude vlast, nasa sluzba drzi medije... Sasvim je normalna i prirodna stvar da se EU i svet pitaju u smislu da li to podrzavaju, a ne da li biraju...Predoci im se da je to jedna struja koja zeli evropski put, vladavinu prava, slobodu ljudi i medija u skladu sa EU itd...Svet kaze to je uredu i mi to podrzavamo... I to je sve sto se tice toga da je "svet" doveo Vucica... Taj svet se ne bavi mesetarenjem nasih sluzbi, vec njihova administracija primi kznanju ono sto smo predstavili, ne spijunira niti ih zanima da proveravaju da li mi to stvarno hocemo ili ih kao uvek lazemo... Tako je i Vucic kao bilo ko ko bi imao vecinski podrsku glasaca u Srbiji, a ko se predstavlja demokratom, dobio podrsku EU i sveta...Nisu ga oni nikako doveli... Sto se tice Kosova tu ni izbliza nema nikakvog pritiska kakav zamislja narod u Srbiji niti je zato on "doveden" na vlast... Vecinski deo razvijenog sveta jeste priznao Kosovo, ali im je prioritet da ovde bude mir, a ne da ga Srbija prizna... Ako zeli da aplicira za Nato, morace da ima jasne granice i to je sve...

јанпи

Veoma poznat
Poruka
12.690
Mislim da je to ta pogresna percepcija koju ima veliki broj ljudi u Srbiji pa i ti...
Mislim da je to pogresno shvatanje zapada, sveta u kome zivimo i njegovog uticaja na nase drustvo... Stvari ovako funkcionisu; Nasa sluzba odlucuje ko ce da bude vlast, nasa sluzba drzi medije... Sasvim je normalna i prirodna stvar da se EU i svet pitaju u smislu da li to podrzavaju, a ne da li biraju...Predoci im se da je to jedna struja koja zeli evropski put, vladavinu prava, slobodu ljudi i medija u skladu sa EU itd...Svet kaze to je uredu i mi to podrzavamo... I to je sve sto se tice toga da je "svet" doveo Vucica... Taj svet se ne bavi mesetarenjem nasih sluzbi, vec njihova administracija primi kznanju ono sto smo predstavili, ne spijunira niti ih zanima da proveravaju da li mi to stvarno hocemo ili ih kao uvek lazemo... Tako je i Vucic kao bilo ko ko bi imao vecinski podrsku glasaca u Srbiji, a ko se predstavlja demokratom, dobio podrsku EU i sveta...Nisu ga oni nikako doveli... Sto se tice Kosova tu ni izbliza nema nikakvog pritiska kakav zamislja narod u Srbiji niti je zato on "doveden" na vlast... Vecinski deo razvijenog sveta jeste priznao Kosovo, ali im je prioritet da ovde bude mir, a ne da ga Srbija prizna... Ako zeli da aplicira za Nato, morace da ima jasne granice i to je sve...

Ти си се опасно загрцнуо од тих силних сендвича а мислиш да су џабе :)

Каква су ово срауња,шта причаш ти?
Погрешно схватање запада је да они желе Мир тиме што из све снаге прижељкују Потпис за независност?
Па нормално да га је Запад заменио ТАдићем а у међувремену им све дао-поништио Институције Србије,увео граничне Прелазе,дао им Број фона,
Газивое,Електричну Мрежу..

Он влада страхом и застрашивањем,краде гласове.за њега Гласају умрли људи,по 6пут заредом имамо више пријављених,заведених пунолетних Бирача него што уопште имамо становника?!

Финале свега су његове криминалне Активности и та невероватно висока Задуженост Земље где буквално могу ти колико сутра дођу Повериоци и кажу.- све је ОВО НАШЕ,сРБИЈА НЕ ПОСТОЈИ-.

AleksaJ

Elita
Poruka
23.816
Autorska
Vučić ne samo što će dati vlast Srpskim liberalima od Ambasadora Srbije pa dalje već je i sam počeo da koristi taj prljavi liberalizam koji je od Srba napravio nepopravljive MAZOHISTE.
Vučić se dodvorava Zapadu jer je Zapad prepun liberala pa zato je i svet pred Trećim Svetskim ratom i to skoro pa neizbežnim.
Da podsetim Srbe zašto je to opasno upravo po nas koji smo okruženi neprijateljima
Mazohizam generalno podrazumeva mučenje i nanošenje fizičkog ili duševnog bola samom sebi.
Zato kada šiptar,hrvat,musliman u Bosni,Amer,Britanac učini Srbima neko zlo onda se pojavi Srpski liberal koji kaže da smo sve zaslužili jer smo mi genocidni zločinci i uvek nađe opravdanje za zlo kojem nam neprijatelj nanosi.

... либерал по економији ... а монархиста

Сви раде само за 'своју' децу

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.