Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

Ne znam da li je: laz (zbog izbora), ni kakav mu je sin (karakter) i bas me briga ko mu je otac(majka) i za sve stranke itd. nego nek se oporavi i svi koji su u bolnici (tezi) ili na sajmu (laksi)...virus je nepredvidljiv...

Ne postoji nikakav podatak da je bilo ko u Danilovim godinama uopste i imao neke probelme
tako da su pozdravi i zelje slusalaca laHke muzike totalno besmisilene.
Meni je bas zanimljivo da je Danilov otac neki drugi covek, kao sto mi je i jos
zanimljivije da je situacija i kod Vucica ista.
 
Ne postoji nikakav podatak da je bilo ko u Danilovim godinama uopste i imao neke probelme
tako da su pozdravi i zelje slusalaca laHke muzike totalno besmisilene.
Meni je bas zanimljivo da je Danilov otac neki drugi covek, kao sto mi je i jos
zanimljivije da je situacija i kod Vucica ista.
da li ima ovakvih vesti u nemačkim medijima i nemačkih naprednih botova..nešto slično kao u Srbiji...gde su komentari u rangu ,,pozdrava i želja"
 
Meni je bas zanimljivo da je Danilov otac neki drugi covek, kao sto mi je i jos
zanimljivije da je situacija i kod Vucica ista.
Биће ти још занимљивије кад начујеш и да је годинама његова прва жена имала доста млађу сестру... све док није сазнао да је та „сестра” заправо њена ванбрачна ћерка из ране младости... Права „Династија”...
 
Биће ти још занимљивије кад начујеш и да је годинама његова прва жена имала доста млађу сестру... све док није сазнао да је та „сестра” заправо њена ванбрачна ћерка из ране младости... Права „Династија”...

Idi bre, pa to je stvarno totalna papazjanija, nadam se da su ipak znali u nekim
odsudnim momentima ko koga i zasto ybe.
 
Idi bre, pa to je stvarno totalna papazjanija, nadam se da su ipak znali u nekim
odsudnim momentima ko koga i zasto ybe.
Ко ће га знати шта је од свега тога истина, можда ништа, можда тек понешто, можда све... А да се не зна ко кога, па то гледамо сваки дан. :D
 
U samom cinu ( seksualnom, jbckom) niko ne razmislja o eventualnom detetu, a znamo da se bas iskljucivo i samo
tako deca prave jer ih obuzme strast, iskljuce razum i onda se desi i u device dete.
Нажалост, има и примјерака за које бих прије помислио да су искочили из неке епрувете него да су рођени („направљени”) на уобичајени, старински начин. :D
 
Jedan od jacih narativa je ona "audicija" kada su Acu prvi put priveli Vojvodi Seselju:

"Sve komplekse, koji su formatirani u porodici, Aleksandar Vučić je uneo na političku scenu. Strogog i grubog tatu Anđelka zamenio je još gorim Vojislavom Šešeljem. Šta ga čeka, Vučić je mogao da shvati već prilikom prvog susreta s predsednikom Srpske radikalne stranke.

– Koliko imaš godina? – pitao ga Šešelj.

– 22, gospodine predsedniče.

– Koliko si žena ***** do sada?

– Tri, gospodine predsedniče – smireno je odgovorio Vučić.

– Koliko puta?

– Pa, po jednom…

– Pa, kako onda zadovoljavaš seksualni nagon?

– Onanišem…

– Marš odavde, **** te ko te doveo! – viknuo je Šešelj i isterao ga iz kancelarije.

Aleksandar Stefanović, tadašnji generalni sekretar SRS-a, utešio je uplakanog Vučića. Da ga Stefanović tada nije odgovorio od želje da odmah napusti stranku i politiku, danas bi Srbija bila normalnija i čistija".

https://infoklix.com/drustvo/aleksandar-vucic-se-opet-zeni-a-ko-je-otac-deteta/

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
da li ima ovakvih vesti u nemačkim medijima i nemačkih naprednih botova..nešto slično kao u Srbiji...gde su komentari u rangu ,,pozdrava i želja"
Ja mislim da je ovo univerzalno botovanje samo za Srbe
Ja sve ove godine nista slicno nisam zapazio na zapadu. Ima marketinga i usmeravanja paznje javnosti al ni blizu ko sto u Srbiji radi napredni tabor
 
92977736_3152975528045819_1457770887343243264_n.jpg
 
Jedan od jacih narativa je ona "audicija" kada su Acu prvi put priveli Vojvodi Seselju:

"Sve komplekse, koji su formatirani u porodici, Aleksandar Vučić je uneo na političku scenu. Strogog i grubog tatu Anđelka zamenio je još gorim Vojislavom Šešeljem. Šta ga čeka, Vučić je mogao da shvati već prilikom prvog susreta s predsednikom Srpske radikalne stranke.

– Koliko imaš godina? – pitao ga Šešelj.

– 22, gospodine predsedniče.

– Koliko si žena ***** do sada?

– Tri, gospodine predsedniče – smireno je odgovorio Vučić.

– Koliko puta?

– Pa, po jednom…

– Pa, kako onda zadovoljavaš seksualni nagon?

– Onanišem…

– Marš odavde, **** te ko te doveo! – viknuo je Šešelj i isterao ga iz kancelarije.

Aleksandar Stefanović, tadašnji generalni sekretar SRS-a, utešio je uplakanog Vučića. Da ga Stefanović tada nije odgovorio od želje da odmah napusti stranku i politiku, danas bi Srbija bila normalnija i čistija".

https://infoklix.com/drustvo/aleksandar-vucic-se-opet-zeni-a-ko-je-otac-deteta/

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
E pa nije tako. Drugarica mi je bila zaposena u Radikalima radila kao u njihovom listu Velika Srbija ,pricala da su se svi medjusobno seksali. Ona debelo gofno je karalo sve zivo u stranci a i ovaj se posle prikljucio. Pitao sam je konkretno nije htela da mi kaze da se ne izlajem a pricao bih sigurno.
 
E pa nije tako. Drugarica mi je bila zaposena u Radikalima radila kao u njihovom listu Velika Srbija ,pricala da su se svi medjusobno seksali. Ona debelo gofno je karalo sve zivo u stranci a i ovaj se posle prikljucio. Pitao sam je konkretno nije htela da mi kaze da se ne izlajem a pricao bih sigurno.
Onaj je karo i Maju i Natashu "fijokaru", sta te cudi?
Nije luda drugarica da ti prica, ti bi ovde odmah uzeo mushtuluk. :hahaha:
 

Back
Top