Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

Pusti ti sada 1945.Pitam te koju zimu?Ceniš da će kod nas na zimu da preliva dok će ovi drugi da zavise od nas?
Vidi,hrvatima je turizam otišao u tri lepe,slavonija im je prazna,šiptarima ne verujem da cvetaju ruže od kako je trgovanje narkoticima stalo a za neki pošten rad su nesposobni
Naravno ni nama neće da cvetaju ruže ali ćemo svakako biti u boljem položaju od ovih odrpanaca
 
Vidi,hrvatima je turizam otišao u tri lepe,slavonija im je prazna,šiptarima ne verujem da cvetaju ruže od kako je trgovanje narkoticima stalo a za neki pošten rad su nesposobni
Naravno ni nama neće da cvetaju ruže ali ćemo svakako biti u boljem položaju od ovih odrpanaca

Nećemo.Mislim, i ako budemo,nećemo biti u stanju ni sami sebi da pomognemo kao ni dosada,a ne nekome drugome...A kriza kuca na vrata.I nama i drugima.Jaka.Jača od prošle.Tad smo izgubili 400.000 radnih mesta i bili blizu bankrota.Šta će biti sada...
 
Јесам, хвала. Данас сам имао леп дан. Леп за мене, читао сам књиге.

Чекам потврду негативности и онда донирам плазму за оне који су у смртном ропцу озбиљном здравственом стању, кажу Кинези да то помаже. Овде сад почињу експерименти са тим. Радује ме идеја да ћу можда неком помоћи, да не буду три недеље потпуно страћене.

И овде се почиње са том плазмом, чини се. Све најбоље, драго ми је што си се јавио.
 
Nećemo.Mislim, i ako budemo,nećemo biti u stanju ni sami sebi da pomognemo kao ni dosada,a ne nekome drugome...A kriza kuca na vrata.I nama i drugima.Jaka.Jača od prošle.Tad smo izgubili 400.000 radnih mesta i bili blizu bankrota.Šta će biti sada...
Šteta što nemamo neku vladu u rangu vlade nacionalnog spasa Milana Nedića.Ti su znali kako se pomaže srpski narod a nisu žalili sebe
 
Prije mjesec dana se kreveljio ko lud na onoj presici gdje su ismijavali taj virus. Kratak je put od najsmješnijeg virusa koji postoji samo na fejsbuku do najsmrtonosnijeg virusa koji se ikad pojavio na zemlji.

Ovo nije najsmrtonosniji virus koji se ikad pojavio na zemlji, na sreću, nije ni blizu toga.

Ali je definitivno, uvažavajući svu ozbiljnost situacije, najpaničniji virus koji se ikad pojavio na zemlji.
 
Јесам, хвала. Данас сам имао леп дан. Леп за мене, читао сам књиге.

Чекам потврду негативности и онда донирам плазму за оне који су у смртном ропцу озбиљном здравственом стању, кажу Кинези да то помаже. Овде сад почињу експерименти са тим. Радује ме идеја да ћу можда неком помоћи, да не буду три недеље потпуно страћене.

Ха си жив матори?
Е,па драго нас је.
Кажем ја овима-неће гром у коприве- ал мени нико не верује:D
 
Pa tako je zvučalo. Kao : "Samo se vi šprdajte sa Vučićem,ološi jedni,pa ću i ja sa 10 poznanika da glasam za njega.Šmc!" :lol:
Kažu oni njegovi da ti treba 40 ljudi,a ne 10,kao početniku,da bi bio primećen u timu :mrgreen:
nabaciću i 40 ljudi u inat eto......jednom mi je jedan drug rekao da sam tipični ti ćeš mi kažeš Srbin.....e pa jesam....taj sam!
 

Back
Top