Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.049
Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

Predsednik Aleksandar Vučić objavio je da njegov sin Danilo ima koronavirus i da je smešten na Infektivnu kliniku u Beogradu.


"Moj prvenac je zaražen koronavirusom, a klinička slika mu je takva da je primljen u Infektivnu kliniku", napisao je predsednik na svom Instagram profilu.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=04&dd=08&nav_category=12&nav_id=1673731

Zasto ne na Sajam?
 
Обзиром да је свео своје јавно бивствовање на перформанс испуњен глумом и драмом, не би било чудно да се и овако нешто искористи у сврху стварања утиска тежине ситуације.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

Predsednik Aleksandar Vučić objavio je da njegov sin Danilo ima koronavirus i da je smešten na Infektivnu kliniku u Beogradu.


"Moj prvenac je zaražen koronavirusom, a klinička slika mu je takva da je primljen u Infektivnu kliniku", napisao je predsednik na svom Instagram profilu.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=04&dd=08&nav_category=12&nav_id=1673731

Zasto ne na Sajam?

cim je na infektivnoj u losem je stanju

Zao mi ga je ko i svakog drugog sto bi bilo...

Nadam se da ce ozdraviti.
 
Обзиром да је свео своје јавно бивствовање на перформанс испуњен глумом и драмом, не би било чудно да се и овако нешто искористи у сврху стварања утиска тежине ситуације.

Ovo je najverovatnije.
Od njega ništa ne bi iznenadilo, čovek nema morala ni u promilima.
 
Poslednja izmena:
Обзиром да је свео своје јавно бивствовање на перформанс испуњен глумом и драмом, не би било чудно да се и овако нешто искористи у сврху стварања утиска тежине ситуације.
ne bih se iznenadio...
 
Обзиром да је свео своје јавно бивствовање на перформанс испуњен глумом и драмом, не би било чудно да се и овако нешто искористи у сврху стварања утиска тежине ситуације.
sada kada mu je sin "zvanicno" zarazen virusom,zasto Vucica koji je bio u kontaktu sa sinom ne izoluju na tri nedelje da i nama svane ?Pazi idiotizma,sin zarazen on drzi konferencije za medije i krece se u masi ?
 

Back
Top