Quantcast

Vučićev sin zaražen koronavirusom, smešten na Infektivnu kliniku

anajade

Iskusan
Poruka
6.396
Познато је да сви чланови породице лица које је заражено су у самоизолацији.

Британски премијер је у изолацији .

Да ли председник србије је тестиран на корону . Неодговорно је да ако је болестан угрожава сопствено здравље

радећи ван куће.

Џонсон је радио од куће .. може и Вучић да ради од куће ....
kolko znam danilo ne zivi sa caletom nego s majkom..

zlatko01

Elita
Poruka
21.238
Ако ће Поноша на Сајам, онда може и син функционера. Баш да видимо.
danilo ima 22 godine, nije on nikakvo dete...ja sam sa 18 godina, otišao da odslužm vojni rok...da li je ikada danilo radio kao volonter, bilo je daleko bezopasnijih zadataka, pa nikada to nije zabeleženo...već ima slika sa utakmice, gde je u društvu vođa navijaćčča...inače pznatih policiji...uglavnom narkodileri

zlatko01

Elita
Poruka
21.238
ja ne mogu da zamislim tu gadnu scenu kada av pravi toj nesrecnici danila....ja ne znam kako je ona mogla sa njim, da je ljube one njegove debele, zvalave usne. :sad2:
vidi ovako...kao mlad i sa nekim idealima ili ličnim merilima...mnoge stvari nisam mogao zamisliti ili shvatiti...danas, sve mogu da zamislim i da poverujem...jer realnost me demantuje ili uverava da grešim u svojim stavovima ili procenama

TTokarev

Poznat
Poruka
7.172
Slusao sam price da ako je neko hteo da budi visokopozicioniran funkcioner u SRS morao je i zenu da uclani kod Seselja.:D
Ne. O tome je pisao bivsi sekretar SRS Aleksandar Stefanović u svojim memoarima "Nezaštićeni svedok", gde tvrdi da Vojvoda Seselj plodi Kseniju Jankovic jos od 1995. godine., da bi se osvetio svojoj zeni Jadranki buduci da je nju plodio novinar Vanja Bulic.
Inace je Vojvoda latentni guzurant - furundzija kao i Vucic.

"Jednom prilikom, sredinom 1995. godine, bez kucanja sam ušao u Šešeljevu kancelariju. S vrata sam video Šešelja kako novinarku Kseniju Janković obema rukama drži za sise. Šešelj je bio okrenut leđima, nije me video. Ali, videla me Ksenija. Odmah sam izašao i zatvorio vrata. Taj događaj sam tumačio kao dokaz da je Šešelj postao ženskaroš i da je počeo da juri sve što nosi suknju, kako bi se osvetio Jadranki Pavlović, za koju je, tek posle ženidbe, saznao da je imala dugu i burnu vezu s novinarom Vanjom Bulićem."

U ostalom, sve je ovo ponajbolje opisao Peca Popovic, pa citaj:

https://www.*******************/casopis/?id=06&br=460&cl=10

Vucic je ovde dosao do Danila, kao Devica Marija do deteta... :hahaha: :hahaha: :hahaha:

radeta62

Buduća legenda
Poruka
32.708
Ne. O tome je pisao bivsi sekretar SRS Aleksandar Stefanović u svojim memoarima "Nezaštićeni svedok", gde tvrdi da Vojvoda Seselj plodi Kseniju Jankovic jos od 1995. godine., da bi se osvetio svojoj zeni Jadranki buduci da je nju plodio novinar Vanja Bulic.
Inace je Vojvoda latentni guzurant - furundzija kao i Vucic.

"Jednom prilikom, sredinom 1995. godine, bez kucanja sam ušao u Šešeljevu kancelariju. S vrata sam video Šešelja kako novinarku Kseniju Janković obema rukama drži za sise. Šešelj je bio okrenut leđima, nije me video. Ali, videla me Ksenija. Odmah sam izašao i zatvorio vrata. Taj događaj sam tumačio kao dokaz da je Šešelj postao ženskaroš i da je počeo da juri sve što nosi suknju, kako bi se osvetio Jadranki Pavlović, za koju je, tek posle ženidbe, saznao da je imala dugu i burnu vezu s novinarom Vanjom Bulićem."

U ostalom, sve je ovo ponajbolje opisao Peca Popovic, pa citaj:

https://www.*******************/casopis/?id=06&br=460&cl=10

Vucic je ovde dosao do Danila, kao Devica Marija do deteta... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Hvala ti za link...ops izbrisano.

BAMBINO_NEGRO

Iskusan
Banovan
Poruka
5.777
Обзиром да је свео своје јавно бивствовање на перформанс испуњен глумом и драмом, не би било чудно да се и овако нешто искористи у сврху стварања утиска тежине ситуације.
Tom čoveku niko ništa više ne veruje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.