VUČIĆEV NAJBOLJI DRUG IZ DETINJSTVA UMRO OD KORONE

Jedino bitno u toj vesti je da je Predsednik pogođen.

Da nije predsednik pogođen, to uopšte ne bi bila vest.

Toliko o tome.

Što se mišljenja i njegove bitnosti tiče, ovo je forum, i na njemu je mišljenje kao i dupe, svako ga ima.

Eto, ti misliš da je u ovoj "vesti" bitno što je čovek imro, a ja se sa tvojim mišljenjem ne slažem.

Pa sa tobom polemišem, a ne osporavam ti pravo da misliš to što misliš, kao što ti meni osporavaš.

Naime, ti si odredio šta je u ovoj "vesti" bitno, i smatraš da ja to treba da prihvatim.

Ono, neće da može...
Hode sam to nešto odredio i kome?
Bitno je da ne čovek umro, a on ima ime, a vi ste sami odredili da je bitno da je on AV drug i tako ga smestili u koš.
 
Hode sam to nešto odredio i kome?
Bitno je da ne čovek umro, a on ima ime, a vi ste sami odredili da je bitno da je on AV drug i tako ga smestili u koš.

Ne, nismo mi, nego Kurir.

Nego, što ne izađu u Kuriru vesti o svakom ko je umro u Srbiji?

Umiru ljudi svakodnevno, ne samo od korone.

I te žene i ljudi imaju imena, čak i prezimena, ali nisu svi Predsednikovi prijatelji.
 
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je primio tešku vest da je njegov najbolji prijatelj iz detinjstva Vlada B. (45) preminuo od virusa korona.

Reč je o drugu iz detinjstva sa kojim je rastao u novobeogradskom bloku, gde je i išao u osnovnu školu. Kako Kurir saznaje, predsednik danas pred saradnicima na Andrićevom vencu nije krio suze.

https://www.kurir.rs/v/3439779
Ebo majku ako ste vi normalni. Pa ovo nije bilo ni za vreme tite. Jeste, znali smo da se ko dete sanko u onom koritu, al nisu novine javljale kad mu je koji školski umro - vi ste skroz ludi. Ovaj je narod skroz lud, i zaslužio je sve što mu sleduje.
 
Ne, nismo mi, nego Kurir.

Nego, što ne izađu u Kuriru vesti o svakom ko je umro u Srbiji?

Umiru ljudi svakodnevno, ne samo od korone.

I te žene i ljudi imaju imena, čak i prezimena, ali nisu svi Predsednikovi prijatelji.
Vi birate iz Kurira šta vam je bitno, zar ne?
Mogao si da počneš sa tim da ti je žao što je čovek umro pa onda ostalo, ali ne vi počinjete savana bitnim.
Šta je kome bitno određuje kakav je čovek.
 
Vi birate iz Kurira šta vam je bitno, zar ne?
Mogao si da počneš sa tim da ti je žao što je čovek umro pa onda ostalo, ali ne vi počinjete savana bitnim.
Šta je kome bitno određuje kakav je čovek.
ovde nikome nije drago jer je neko umro,samo meni, a verujem i mnogima strasno ide na ***** ta prica da je Vucica dotukla vest da je umrla osoba sa kojom se pre trideset godina igrao u pesku, i od tada sa tom ossobom nije bio u kontaktu.Kada neko pedeset puta vikne "Vuk narode" ,toj osobi vise ne mozes da verujes na da kaze "Ja sam Aleksandar Vucic".
Cak i da je zaista njegov poznanik umro,sta ja imam sa tim ? Davim li ja njega kada umre neko koga sam poznavao iz mladosti ?
 
ovde nikome nije drago jer je neko umro,samo meni, a verujem i mnogima strasno ide na ***** ta prica da je Vucica dotukla vest da je umrla osoba sa kojom se pre trideset godina igrao u pesku, i od tada sa tom ossobom nije bio u kontaktu.Kada neko pedeset puta vikne "Vuk narode" ,toj osobi vise ne mozes da verujes na da kaze "Ja sam Aleksandar Vucic".
Cak i da je zaista njegov poznanik umro,sta ja imam sa tim ? Davim li ja njega kada umre neko koga sam poznavao iz mladosti ?
To samo govori o vama što izdvajate šta je samo vama važno i šta vas nervira i to vam je primaran osjećaj. To i jeste problem koji ja vidim. Ako nemaš nikakav osjećaj prema umrlom čoveku, čemu onda komentar?
 
To samo govori o vama što izdvajate šta je samo vama važno i šta vas nervira i to vam je primaran osjećaj. To i jeste problem koji ja vidim. Ako nemaš nikakav osjećaj prema umrlom čoveku, čemu onda komentar?
da li si ti normalan,kakav osecaj mozes da imas prema nekome ko je umro a koga nikada nisi video ili cuo? Dnevno u Srbiji umre hiljadu ljudi,usled bolesti ili starosti,koliko ih ti licno zalis ?Normalno je da ne zelis nikome smrt,ali ovo je ocigledno jos jedna promocija Vucica.Koji je razlog da se prenosi u medije vest da je umrla osoba koji je on kao klinac poznavao ?To su licne stvari ,zadrzi ih za sebe
 
Vi birate iz Kurira šta vam je bitno, zar ne?
Mogao si da počneš sa tim da ti je žao što je čovek umro pa onda ostalo, ali ne vi počinjete savana bitnim.
Šta je kome bitno određuje kakav je čovek.

Nisam, jer to nije vest.

To što neko nije u stanju, ili namerno neće, da razdvoji bitno od nebitnog takođe određuje kakav je čovek.
 
Nije uopšte važno da li je preminuli bio prijatelj Aleksandra Vučića čak nije važno ni da li su se poznavali.Vučić je priču oko prijateljstva mogao i da izmisli kao što je izmislio toliko toga.Naravno da je pogrešno što je tako nešto uopšte objavljeno ali treba uzeti u obzir da je preminuli verovatno nečiji otac,suprug,sin,brat.Nije mu navodno prijateljstvo ili poznanstvo sa Vučićem bio jedini identitet i jedino po čemu će ga se sećati oni koji su ga poznavali.Uostalom,koliko mi je poznato,pokojnik se nije ni eksponirao kao Vučićev prijatelj.
 
da li si ti normalan,kakav osecaj mozes da imas prema nekome ko je umro a koga nikada nisi video ili cuo? Dnevno u Srbiji umre hiljadu ljudi,usled bolesti ili starosti,koliko ih ti licno zalis ?Normalno je da ne zelis nikome smrt,ali ovo je ocigledno jos jedna promocija Vucica.Koji je razlog da se prenosi u medije vest da je umrla osoba koji je on kao klinac poznavao ?To su licne stvari ,zadrzi ih za sebe
Normalan osećaj da se ne zajebavaj time pošto si već iz same vesti saznao ko je.
 

Back
Top