Вучићев кадар који је гласао против Русије у УН је амерички држављанин са 4 стана!

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187
...

Стални представник Србије у Уједињеним нацијама Немања Стевановић,............ је на ванредној седници Генералне Скупштине УН гласао за Резолуцију којом се "осуђује руска агресија над Украјином",

Господар је објаснио
ми морамо тако да играмо.

Имаш неки проблем са тим ?

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.995

Господар је објаснио

ми морамо тако да играмо.

Имаш неки проблем са тим ?

Ne moramo nego je tvoj gospodar izdajnik interesa srpskih i sluga zapadnih okupatora Srbije. Jednom recju JAJARA.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187
Ne moramo nego je tvoj gospodar izdajnik interesa srpskih i sluga zapadnih okupatora Srbije. Jednom recju JAJARA.

Мораш схватити,
ја сам обичан, мали, Информерисан Србин.

Имам једну државу и на њеном челу Вучића.
Он је наш избор и ми његов - држимо се фала Богу.

Ја видим да се и други народи држе својих владара и њихових политика.
И не видим да је ико повикао "Ае слушамо Србе !"
Јок бре, но се држе ко пикчице неке - заједно.

Објаснићу ти једном све како то иде и ради,
за сад ћути, покриј се ушима
и прави се мртав док не прођу дани екипног првенства.

Ти тако сам само можеш да настрадаш !
Натрћиће те неко човече ...

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.995
Мораш схватити,
ја сам обичан, мали, Информерисан Србин.

Имам једну државу и на њеном челу Вучића.
Он је наш избор и ми његов - држимо се фала Богу.

Ја видим да се и други народи држе својих владара и њихових политика.
И не видим да је ико повикао "Ае слушамо Србе !"
Јок бре, но се држе ко пикчице неке - заједно.

Објаснићу ти једном све како то иде и ради,
за сад ћути, покриј се ушима
и прави се мртав док не прођу дани екипног првенства.

Ти тако сам само можеш да настрадаш !
Натрћиће те неко човече ...

Drzis se ko muda kroz pocepane gace - propadas svaki dan.

Ti si klasican SNS bot koji svakim danom zivi sve gore a ne moze to da shvati jer ne ume da koristi elementarne matematicke operacije.

Juce sam drugaru koji je SNS_ovac kao i ti izracunao da je njegov standard za 10 godina vuciceve vlasti pao od 40% do skoro 90% u zavisnosti dali svoju kupovnu moc meri koliku kolicinu hleba ili cigareta moze da kupi za platu.

Pre 10 godina je imao 50.000 dinara platu sad ima 55.000

Pre 10 godina lebac je kostao 45 dinara sad kosta 70.

Pre 10 godina marlboro koji pusi ga je kostao 170 dinara sada ga kosta 350.

Ako vam je to "boljitak" i ako niste sposobni da sami zakljucite koliko vam je opao standard za 10 godina Vuciceve vlasti onda ste za neku mentalnu ustanovu.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187
Drzis se ko muda kroz pocepane gace - propadas svaki dan.

Ti si klasican SNS bot koji svakim danom zivi sve gore a ne moze to da shvati jer ne ume da koristi elementarne matematicke operacije.

Juce sam drugaru koji je SNS_ovac kao i ti izracunao da je njegov standard za 10 godina vuciceve vlasti pao od 40% do skoro 90% u zavisnosti dali svoju kupovnu moc meri koliku kolicinu hleba ili cigareta moze da kupi za platu.

Pre 10 godina je imao 50.000 dinara platu sad ima 55.000

Pre 10 godina lebac je kostao 45 dinara sad kosta 70.

Pre 10 godina marlboro koji pusi ga je kostao 170 dinara sada ga kosta 350.

Ako vam je to "boljitak" i ako niste sposobni da sami zakljucite koliko vam je opao standard za 10 godina Vuciceve vlasti onda ste za neku mentalnu ustanovu.

Чекај братац, ниси ти о економији причао,
нит се о томе прича у сред рата - наравно да она тад не ваља.

Ти си причао о томе да је Вучић издао Русе који су наши господари.
А мене си схватио као Нато вазала.

У твој мозак не улази чињеница да смо ми војно неутрални,
слободни од било каквог војног ангажовања за било чије интересе, сем сопствених.

То је твом машинском мозгу несхватљиво.

Исти си као
Румуни
Бугари
Украјинци
Пољаци
Чеси
Словаци
Хрвати
Сљовенци

Мораш бити нечији војник.
Вучић и ми Срби не морамо.

Љубав према слободи нас је много коштала кроз историју,
ал је бига кад волимо ...

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.995
Чекај братац, ниси ти о економији причао,
нит се о томе прича у сред рата - наравно да она тад не ваља.

Ти си причао о томе да је Вучић издао Русе који су наши господари.
А мене си схватио као Нато вазала.

У твој мозак не улази чињеница да смо ми војно неутрални,
слободни од било каквог војног ангажовања за било чије интересе, сем сопствених.

То је твом машинском мозгу несхватљиво.

Исти си као
Румуни
Бугари
Украјинци
Пољаци
Чеси
Словаци
Хрвати
Сљовенци

Мораш бити нечији војник.
Вучић и ми Срби не морамо.

Љубав према слободи нас је много коштала кроз историју,
ал је бига кад волимо ...

Nisu Rusi nasi gospodari Srbija je donela odluku da je neutralna zemlja, a nismo neutralni jer tvoj gospodar Vucic radi aktivno i glasa protiv Rusa i Belorusa.

Onomad je uveo sankcije Belorusiji pa zatim osudio Rusiju u Savetu Bezbednosti UN zajedno sa NATO zemljama. Sa druge strane ZAISTA Neutralne drzave su bile SUZDRZANE.

Neko ko je neutralan je uvek na glasanjima sudrzan ne svrstava se ni na jednu stranu a to kod Vucica nije slucaj posto se redovno svrstava na stranu okupatora iz NATO Pakta.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187
Nisu Rusi nasi gospodari Srbija je donela odluku da je neutralna zemlja, a nismo neutralni jer tvoj gospodar Vucic radi aktivno i glasa protiv Rusa i Belorusa.

Onomad je uveo sankcije Belorusiji pa zatim osudio Rusiju u Savetu Bezbednosti UN zajedno sa NATO zemljama. Sa druge strane ZAISTA Neutralne drzave su bile SUZDRZANE.

Neko ko je neutralan je uvek na glasanjima sudrzan ne svrstava se ni na jednu stranu a to kod Vucica nije slucaj posto se redovno svrstava na stranu okupatora iz NATO Pakta.

Као прво, нисмо ми неутрални - ми смо слободни !!!
Ко може слободу да ти да ?
Нико, само сам себи !

И то онда кад гранате севају око ушију, разумеш ?

И рекао сам ти да се примириш,
видиш да и други виде да си слаб и покушавају да ти помогну ?!

ForestGreen

Poznat
Poruka
8.306
Као прво, нисмо ми неутрални - ми смо слободни !!!
Ко може слободу да ти да ?
Нико, само сам себи !

И то онда кад гранате севају око ушију, разумеш ?

И рекао сам ти да се примириш,
видиш да и други виде да си слаб и покушавају да ти помогну ?!

Nismo neutralni a nikako nismo slobodni.

To što braniš SNS govori samo jedno, preko sns knjižice si dobio posao i imaš strah ako Vučko ode, da ćeš taj posao da uzgubiš.

Posao možeš da uzgubiš više puta ali obraz samo jednom.

Negde na drugoj temi sam pisao da prema poslednjim izborima, na kontu 100 odsto upisanih glasača, SNS ima 29.7 odsto, ni jedna trećina bajčo! Sve imaš na internetu, ne lažem!

Tih 29.7 jaše ostatak Srbije! Jel to tebi u redu?

ForestGreen

Poznat
Poruka
8.306
Види Црногорац
ту болест звану "образ" имате ви,
ми Срби смо слободни !!!
Pre dve nedelje mi neko rekao da sam ustaša ili Bosanac, sada ti kažeš da sam Crnogorac.

Za tvoju informaciju, Srbin 100 odsto!

Da, da. Kad si prodao obraz onda kukaš ovde i cviliš i što je najgore, tvrdiš da imaš slobodu.

Slobodu ćeš imati kad svi građani imaju ista prava, da nema zaštićenih. Slobodu ćeš imati kada sudstvo, tužilaštvo kao i ostale institucije budu nezavisne. Slobodu ćeš imati kada imaš nezavisnost u medijima. Slobodu ćeš imati kada braća, sestre i ostali rodjaci bliske vlasti nemaju firme koje drže pola Srbije. Slobodu ćeš imati kada sve resurse budu pod našom kontrolom a ne pod kontrolom Kineza, Rusa, Amerikanaca, Nemaca i drugih.

Kada se ispune ovi uslovi koje sam napisao, onda možeš reći da imaš SLOBODU!!!

Tako da molim te, nemoj da prodaješ te glupe fore za slobodu jer iskreno, pojma nemaš!!! :rtfm:

Обилић

Iskusan
Poruka
6.187
...
Slobodu ćeš imati kad svi građani imaju ista prava, da nema zaštićenih. Slobodu ćeš imati kada sudstvo, tužilaštvo kao i ostale institucije budu nezavisne. Slobodu ćeš imati kada imaš nezavisnost u medijima. Slobodu ćeš imati kada braća, sestre i ostali rodjaci bliske vlasti nemaju firme koje drže pola Srbije. Slobodu ćeš imati kada sve resurse budu pod našom kontrolom a ne pod kontrolom Kineza, Rusa, Amerikanaca, Nemaca i drugih.
...

Како би ви овде командовали и распоређивали ...
Само да вас неко пусти !

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.995
Непријатно буђење на полигону Јаворовски.

НАТО инструктори су ову локацију користили за обуку украјинских војних и нацистичких батаљона

photo_2022-03-13_15-42-08.jpg

:rida: :rida: :rida:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.