Quantcast

Vučić: Zvao sam Anu Brnabić i pitao da li je živ ministar nadležan za životnu sredinu

nonaligned

Poznat
Poruka
8.722
Vučić: Zvao sam Anu Brnabić i pitao da li je živ ministar nadležan za životnu sredinu
Aleksandar Vučić
FOTO: DRAGAN KUJUNDŽIĆ / TANJUG
- Prvo sam pozvao Anu Brnabić i pitao da li je živ ministar nadležan za životnu sredinu - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas odgovarajući na pitanja novinara o zagađenju vazduha u Srbiji.

- Ajde da se javi da kaže nešto. Što se tiče nas, Vlada će da uradi šta treba. To su nam postale najveće brige kada smo veće rešili. Vazduh je lošiji za onoliko koliko nam je standard viši,( :eek: ) ja sam jutros u svakom automobilu video po jednu osobu - rekao je Vučić odgovarajuću na pitanja novinara tokom današnjeg otvaranja novog pogona fabrike "Knott Autoflex Yug" u Bečeju, kome je prisustvovao, prenosi Pink.

Predsednik Vučić je upitao javnost "šta želi, da li da se kuka za ono što je bilo isto i pre 10 godina".
- Ja pozivam ministra da malo živne, a ta ministarstva pripadaju socijalistma, ali sam izlgleda i tu ja kriv. Kriv sam i za fabrike, i za puteve, i to je ono što ne možete da zaustavite - zaključio je Vučič.

Ko je kriv za zagadjenje ili da li ce Vucic nekada za nesto preuzeti mrvicu odgvornosti iz ciste kurtoazije ako nista drugo.
Najzagadjeniji smo na svetu maltene a on kaze " Kriv sam i za fabrike i za puteve"

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/v...bsn?utm_source=vuukle&utm_medium=talk_of_town

nonaligned

Poznat
Poruka
8.722
Najjaci su botovi u komentarima:

Vlada ce raditi na tim problemima i naci ce se resenje kako bi se problem resio

emiliemica83

Prati
emiliemica83
8h

Predsednik Vucici vodi racuna o ekologiji i zivotnoj sredini i naci ce neko resenje za ovaj problem

Niki

Niki8h

Ministar je izgleda zakazao malo, ali razbudice se.

Niki

Prati
Niki
8h

Vazno je da se svi ukljuce u resavanje ovog problema.

Niki

Niki8h

Zaganjedje se mora izregulisati.

Markus8h

Taj problem postoji odavno....sa boljim standardom se i povecava. Mora se naci resenje ..Hitno!!!:zcepanje:
tzarkov95

Prati
tzarkov95
8h

Vlada ce se pobrinuti da resi problem.

PratiProfil
tzarkov95
8h

Kada budu aktivni i radni kao predsednik tada ce odgovoriti. Trivane, odgovor ocekuje narod. Mere se moraju preduzeti.

milenaaa.rakic899h
Nema mesta za paniku, a vlada ce se pobrinuti da se problem resi.

PratiProfil
jovanovics1990
10h

Хитно треба предузети мере за заштиту зивотне средине, покренути инспекторе. Велики проблем имају Ваљево, Ужице, Београд... То што је Триван опозиционар и хоће не радом да свали кривицу на Вучића, а заправо ради сам против себе, трпе највише грађани који живе у градовима са ужасним ваздухом. ХИТНО РЕАГОВАТИ!!!

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
13.518
Bajo moj, standard, a? Pa Norvežani i Austrijanci bi pocrkali pre 20 godina. Bar! A možda i ranije.
Prvo neka pogledaju TENT koji izgleda kao sam pakao kad se gleda sa strane. Pa onda Kolubara. Pa rafinerija u Pančevu. A onda zgrade po Beogradu koje se greju na kondure izgleda. Prilično sam siguran da su svi oni po tim ekološkim standardima i da imaju adekvatne filtere i da sve rade po propisima... Naravno ovo zadnje je bio sarkazam.

Ali je opet impresivno kako On mora da ***** i loži se. Ne može mirno da kaže da će nadležni da obrate pažnju i da će se time pozabaviti odgovarajuća ministarstva i videti šta mogu da urade. Ne, to mora neka dramaturgija da se ubaci. Mora da se iskuka kako svi napadaju njega, da se ispljuje narod, da se ispljuju njegovi idioti koji su za to, doduše i plaćeni i da se pomene opozicija, naravno. Teški šizoje.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
22.592
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/g...ijarde-evra-za-ekoloske-naknade-a-dok/h4sxwpx

Od 2010. do 2018. godine u Srbiji je nenamenski potrošeno gotovo pola milijarde evra naplaćenih od privrede i građana na ime ekoloških naknada, saznaje "Blic". Da je taj novac utrošen za zaštitu životne sredine, čemu je i namenjen, građani Srbije se danas ne bi gušili u zagađenom vazduhu, okruženi deponijama.

umesto da

-ukinu akcize na plin i smanje maltretiranje vozaca pri ugradnji

-smanje poreze za uvoz benzinaca a za dizelase povecaju

-ozbiljnije proveravaju filtere u industriji

-domacinstvima davati olaksice za alternativna sredstva grejanja , oni zabranjuju solarne sisteme i vetrogeneratore

ima tu jos nacina , nek prave polja vetrenjaca i solarnih celija , hidrocentrale .

a ne https://www.srbijadanas.com/vesti/b...c-b3-eps-gradi-novu-termoelektranu-2017-11-20

georgejune

Starosedelac
Poruka
158.750
Aleksandar Vučić
FOTO: DRAGAN KUJUNDŽIĆ / TANJUG
- Prvo sam pozvao Anu Brnabić i pitao da li je živ ministar nadležan za životnu sredinu - rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas odgovarajući na pitanja novinara o zagađenju vazduha u Srbiji.

- Ajde da se javi da kaže nešto. Što se tiče nas, Vlada će da uradi šta treba. To su nam postale najveće brige kada smo veće rešili. Vazduh je lošiji za onoliko koliko nam je standard viši,( :eek: ) ja sam jutros u svakom automobilu video po jednu osobu - rekao je Vučić odgovarajuću na pitanja novinara tokom današnjeg otvaranja novog pogona fabrike "Knott Autoflex Yug" u Bečeju, kome je prisustvovao, prenosi Pink.

Predsednik Vučić je upitao javnost "šta želi, da li da se kuka za ono što je bilo isto i pre 10 godina".
- Ja pozivam ministra da malo živne, a ta ministarstva pripadaju socijalistma, ali sam izlgleda i tu ja kriv. Kriv sam i za fabrike, i za puteve, i to je ono što ne možete da zaustavite - zaključio je Vučič.

Ko je kriv za zagadjenje ili da li ce Vucic nekada za nesto preuzeti mrvicu odgvornosti iz ciste kurtoazije ako nista drugo.
Najzagadjeniji smo na svetu maltene a on kaze " Kriv sam i za fabrike i za puteve"

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/v...bsn?utm_source=vuukle&utm_medium=talk_of_town
E ma cim je zagadjeno znaci da imamo para za kola,bezobrazluk on radi a mi se vozikamo

Byja

Aktivan član
Poruka
1.509
Juce sam postavio slike sada cu opet da GA DEMANTUJEM!!!
Нешто дебело не ваља на овим мапама. Техеран је нпр грозан по питању загађења, имају проблем са (мањком) ветрова који би однели загађење. А бољи су од већине света. Затим, тамо где се спајају Индонезија, Малезија и околина Сингапура је ваздух доста загађен, а овде изгледа ок. А онда усред Монголије испаде најгоре место на планети... од које индустрије?!
Или ово рачунају све заједно, укључујући и природну прашину (песак)?

Али добро, зна се како је:
factorysmog.jpg

Motorcyclist

Legenda
Poruka
63.759
Нешто дебело не ваља на овим мапама. Техеран је нпр грозан по питању загађења, имају проблем са (мањком) ветрова који би однели загађење. А бољи су од већине света. Затим, тамо где се спајају Индонезија, Малезија и околина Сингапура је ваздух доста загађен, а овде изгледа ок. А онда усред Монголије испаде најгоре место на планети... од које индустрије?!
Или ово рачунају све заједно, укључујући и природну прашину (песак)?

Али добро, зна се како је:
Pogledajte prilog 637352
Pm cestice 2.5

Ulan Bator je zlo

alfalogo

Elita
Poruka
16.409
-smanje poreze za uvoz benzinaca a za dizelase povecaju

-ozbiljnije proveravaju filtere u industriji

-domacinstvima davati olaksice za alternativna sredstva grejanja , oni zabranjuju solarne sisteme i vetrogeneratore

ima tu jos nacina , nek prave polja vetrenjaca i solarnih celija , hidrocentrale .

a ne https://www.srbijadanas.com/vesti/b...c-b3-eps-gradi-novu-termoelektranu-2017-11-20
Dizel nije problem ukoliko su to Francuska auta. Sa Nemačkim je problem i kad su euro5. A da ne pričam o tome koliko Nemačka auta i euro4 nemaju fabrički DPF.
Znači nemci su u celoj priči ispali i više nego neozbiljni i to tako treba i da se kaže, a ne da se narod tera na veće troškove!

ccaterpillar

Legenda
Poruka
52.179
Sad ce da zaposle jos 15 'iljada inspektora da proveravaju da li u autu ima samo vozac ili jos neko.

Neki kum ce otvoriti firmu za prodavanje maski.

Ocekujem mere tog tipa.
Иза сваког грађанина ће ићи инспектор, ако грађанин прдне, следни казна..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.