Vučić zove Đilasa, Jeremića, Obradovića i Bakića da odrede vreme i mesto susreta

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.078
Vučić zove Đilasa, Jeremića, Obradovića i Bakića da odrede vreme i mesto susreta
http://rs.n1info.com/journalist14/Beta-
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je opozicione lidere Dragana Đilasa, Vuka Jeremića, Boška Obradovića i sociologa Jovu Bakića da odrede vreme i mesto njihovog susreta.
Vučić je to izjavio upitan na konferenciji za medije u Beogradu o izjavi sociologa Bakića da će biti sukoba u Srbiji i da vlast neće mirno otići.

"To je demokratsko rešenje onih koji kukaju na nasilje, kažu da su 'duge cevi' spas. Ajd' k'o Boga te molim, nemoj više da pretiš po tim novinama! (Vuk) Jeremić, (Dragan) Đilas, (Boško) Obradović i Jovo Bakić, evo recite mi gde da dođem, ja sam sam, a vas petorica, mene jednog prebijte da dobijem te grdne batine - kao Boga vas molim, uradite to već jednom!", rekao je Vučić.

Poručio im je da "ne kukaju više i ne plaču po novinama", a negodovao je i zato što tužilaštvo ne reaguje na pretnje, jer je tužioce i sudije postavila prethodna vlast 2012. godine.


http://rs.n1info.com/Vesti/a491593/...P46czZKBx9-5nvcsaX3-y6PxjjirWZV2vKCxoyB-wTHKk
 
"To je demokratsko rešenje onih koji kukaju na nasilje, kažu da su 'duge cevi' spas. Ajd' k'o Boga te molim, nemoj više da pretiš po tim novinama! (Vuk) Jeremić, (Dragan) Đilas, (Boško) Obradović i Jovo Bakić, evo recite mi gde da dođem, ja sam sam, a vas petorica, mene jednog prebijte da dobijem te grdne batine - kao Boga vas molim, uradite to već jednom!", rekao je Vučić.


http://rs.n1info.com/Vesti/a491593/...P46czZKBx9-5nvcsaX3-y6PxjjirWZV2vKCxoyB-wTHKk

komedija :lol:
 
Помислих да им заказује тв дуел и изненадих се, кад' оно 'оће шорку

Ипак нема он Себастијана да директно сучељава мишљење са било ким ко има бар мало сиве масе у мозгу
 
Ajd' k'o Boga te molim, nemoj više da pretiš po tim novinama! (Vuk) Jeremić, (Dragan) Đilas, (Boško) Obradović i Jovo Bakić, evo recite mi gde da dođem, ja sam sam, a vas petorica, mene jednog prebijte da

Како ми се гади Балкан. До повраћања.
 
:lol:
И овде је било у пар наврата договарање форумаша, ко ће коме, где и како да чупа гркљан. Тако и Вучић.


Мене овде подсећа на чувеног Гојка Сису

"наебаћете, наебаћете.. сви чете наебати" :)

 
Мене овде подсећа на чувеног Гојка Сису

"наебаћете, наебаћете.. сви чете наебати" :)


Навикли смо ми овде на свашта у политичком животу, што неко рече :lol: "откуд ми знамо шта је нормално?" али Вучић је презупчио као ланац на бициклу.
 
:lol:
И овде је било у пар наврата договарање форумаша, ко ће коме, где и како да чупа гркљан. Тако и Вучић.

Ipak, sukob između Jami19 i Vračarca je po svojoj brutalnosti nadmašio sve ostale. Nasilje je kulminiralo kada je Jami objavila njegov identitet i FB profil. Vračarac je posle toga nestao sa foruma na duže :lol:
 
Навикли смо ми овде на свашта у политичком животу, што неко рече :lol: "откуд ми знамо шта је нормално?" али Вучић је презупчио као ланац на бициклу.


Презупчио јесте, само видећеш како ће да се буса у груди када за дан два шиптари укину таксе.

То ће у његовим полтронским медијима имати значај као да је Косово враћено
 
Ipak, sukob između Jami19 i Vračarca je po svojoj brutalnosti nadmašio sve ostale. Nasilje je kulminiralo kada je Jami objavila njegov identitet i FB profil. Vračarac je posle toga nestao sa foruma na duže :lol:

пфффф...нисам присуствовао томе. :lol: Сад је ливада, мирно скроз. 2009, 10 било и жутих и ових и оних па је било и сукоба. идимигадада је пар пута договарао туче и још пар ликова који су иначе екстремно мирни па им попустила дизна.
 
пфффф...нисам присуствовао томе. :lol: Сад је ливада, мирно скроз. 2009, 10 било и жутих и ових и оних па је било и сукоба. идимигадада је пар пута договарао туче и још пар ликова који су иначе екстремно мирни па им попустила дизна.

To je bilo vreme kad se naprednjaci još nisu evropeizovali. Zlatno doba srpske demokratije. Rađanje prvih botova, Neše Sline, FateMorgen, Bilje, onog Jominija itd.
 
Ovoga se plasi Sizoje!

568448
 

Back
Top