Vučić zove Đilasa, Jeremića, Obradovića i Bakića da odrede vreme i mesto susreta

Neće precedniku dozvoliti sam da ide. Dolaze Đuka, Vulin, Dačke se premišlja, Đurić je spreman i da gine dok se Neša i Martinović ne oglašavaju.

Đurić će da dobije ulogu stradalnika tj. onoga koga će žuti da premlate na kvarno. Već zamišljam onu njegovu facu kad su ga skembali šipci. Onda uleće predsednik i razgoni Turke na buljuke.
 
568451


568452


:bljak:
 
Zar ne postoji nesto u Ustavu da premijer i predsednik moze biti razresen duznosti ako je psihicki bolestan???

A koja bi to nezavisna komisija sprovela takav test? Hipotetički bi Vučić na takav test otišao kao svojevremeno na poligraf, "prošao" ga, njegovi bi mediji na sva usta objavili ne samo da je psihički zdrav, nego još i najprosvećeniji među prosvećenima, i šta onda? Da ga testiraš svakih pola godine?
 
Vučić zove Đilasa, Jeremića, Obradovića i Bakića da odrede vreme i mesto susreta
http://rs.n1info.com/journalist14/Beta-
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je opozicione lidere Dragana Đilasa, Vuka Jeremića, Boška Obradovića i sociologa Jovu Bakića da odrede vreme i mesto njihovog susreta.
Vučić je to izjavio upitan na konferenciji za medije u Beogradu o izjavi sociologa Bakića da će biti sukoba u Srbiji i da vlast neće mirno otići.

"To je demokratsko rešenje onih koji kukaju na nasilje, kažu da su 'duge cevi' spas. Ajd' k'o Boga te molim, nemoj više da pretiš po tim novinama! (Vuk) Jeremić, (Dragan) Đilas, (Boško) Obradović i Jovo Bakić, evo recite mi gde da dođem, ja sam sam, a vas petorica, mene jednog prebijte da dobijem te grdne batine - kao Boga vas molim, uradite to već jednom!", rekao je Vučić.

Poručio im je da "ne kukaju više i ne plaču po novinama", a negodovao je i zato što tužilaštvo ne reaguje na pretnje, jer je tužioce i sudije postavila prethodna vlast 2012. godine.


http://rs.n1info.com/Vesti/a491593/...P46czZKBx9-5nvcsaX3-y6PxjjirWZV2vKCxoyB-wTHKk
Jel ce Vucko da se bije sa njima u ulicnoj tuci kao u dobra stara vremena?
 
Naravno da ne postoji takva stvar u ustavu. Pola vlade ne bi prošlo psihološki test prilikom konkurisanja u bilo koju privatnu firmu.

sad ozbiljno.....

Da li oni rade neki medicinski pregled i proveru da li su radno sposobni?

Ja sam za svaki posao morala da radim medicinski pregled.
Je li me zezate de se to u Srbiji ne radi?
 
sad ozbiljno.....

Da li oni rade neki medicinski pregled i proveru da li su radno sposobni?

Ja sam za svaki posao morala da radim medicinski pregled.
Je li me zezate de se to u Srbiji ne radi?
Ne radi se sigurno medicinski pregled. Matori Krkobabić je umro u dubokoj starosti dok je bio član skupštine, a nisu daleko ni Mićunović i Čolaković.
 
Nego, iluzorno je razmatrati obračun ove "petorice" sa Vučićem, kada bi ga nesumnjivo urnisali. Bolje da analiziramo sa kim bi od njih mogao da izađe na kraj jedan na jedan. Obradović tu ispada iz kombinacije, polomio bi ga k'o mačku, a isto verujem i da bi Đilas Tajkun uradio. Sad, Jeremić je niži, dakle nisko težište, mogao bi da savlada Vučića uz dovoljnu dozu agresije, dok za ovu preostalu dvojicu Jovu i Bakića ne znam kakve su im performanse...
 
Како ми се гади Балкан. До повраћања.
да , гадити се јер си ти сам Балкан.. јер га као такав размеш и познајеш и због тога ти се гади ...то би у преводу значило да се гадиш сам себи..
 

Back
Top