ВУЧИЋ: Запошљаваћемо Албанце у српским фирмама, то је фантастично! (ВИДЕО)

Ma nek prodaje ista radna mesta albancima kao sto ih je prodao srbima.....ubismo se od njegovih radnih mesta, koliko ih ima...
Ako bude isti obim obecanja, Albanaca ce biti manje nego sto ih je sada po BG......
To ti je ona zamka reciprociteta.....radicemo na saradnji Milune, da ti dajem svojih jabuka i tresanja i visanja, da ti deca ne preskacu ogradu da bi uzimala kradom...
A ti meni malo grozdja, nafte sa pumpe gde radis i tako to.....Aaaaaaa neces naftu, pa onda kilo jabuka bice dosta godisnje...
 
Кад мало боље размислим можда је то и праведно?
Србима из Србије сви остали сметају, сметају им Црногорци, Босанци, Херцеговци, Личани, Далматинци...па можда ће се са Шиптарима волети и мање им сметати?
...
Нису хтели уједињење са браћом Чесима и Словацима, јер су "католици" ал ево зато су ту Шиптари!

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/...-svetskog-rata-hteli-da-se-ujedine-sa/gszh4ey

SAVEZ OD 30 MILIONA LJUDI Česi su posle Prvog svetskog rata hteli da se UJEDINE SA JUGOSLAVIJOM, a plan je izgledao ovako
1577091732774.png

Češki koridor, ili Češko-jugoslovenski teritorijalni koridor, bila je ideja iznesena nakon Prvog svetskog rata, koja je predlagala formiranje teritorijalne granice između Kraljevine SHS i Republike Čehoslovačke.
 
Naravno, i pisala sam o tome i ne samo ja.

Vi bi pojedini da najrdije "skinete gace" i kad ne treba ili pre nego sto treba? Pa cekajte malo, niko to od vas ne trazi.
Да, раздор душе и мозга.
Желиш их назад да их трпиш.

Немој ми моралисати, оклен ти образа за то?
 
nemas pojma...nikad ovu drzavu nisu vodili ovakvi sadisti i bolesnici koji tacno znaju sta zele i ponasaju se isto onako kako je turska okupirala srbiju i drzala je k'nozi 5 vekova

Bas kao neki sadisti koji ne postuju ama bas nista nacionalno i drzavno tj. drzavotrvorno.
Да, раздор душе и мозга.
Желиш их назад да их трпиш.

Немој ми моралисати, оклен ти образа за то?

Ne zelim njih narocito ne sve i koiji nemaju ni licne karte ni drzavljanstvo, takve koji su dosli iz Albanije posle '98/99 a ostale je lako drzati pod kontrolom uostalom i nius neka silna vecina.

Meni samo nije jasno koje su to naše firme. Pa još i zapošljavaju.
Pa nisu nase vec strane. Mada mnogi kazu da se iza njih samo pod tom firmom krije nakakav i nas mafijaski kapital i udeo, registrovan u inostranstvu.
 
Meni samo nije jasno koje su to naše firme. Pa još i zapošljavaju.
За почетак са таквим радницима, из Албаније, појача "Крушик" са геслом на минама "своји за своје", и фабрика са извозом "процвета"...?!?
 
За почетак са таквим радницима, из Албаније, појача "Крушик" са геслом на минама "своји за своје", и фабрика са извозом "процвета"...?!?
Poenta je u sledećem:

 
Ja 17 godina na birou rada a on zaposljava albance....:bljak:
Ти на бироу, Албанац дође у Београд, отвори пекару, запосли и себе и фамилију, раде, стичу, штеде, пуни пара и деце... А ти седи на бироу и чекај Вучића..
 
Ти на бироу, Албанац дође у Београд, отвори пекару, запосли и себе и фамилију, раде, стичу, штеде, пуни пара и деце... А ти седи на бироу и чекај Вучића..
Nisam politicki podoban albanac jeste.
 

Back
Top