Vucic zabranio sipanje goriva u kanistere i druge posude - samo moze u rezervoare - Sta da radimo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

buudala

Legenda
Poruka
64.438
Trimeri ,kosilice,motokultivatori ,sad ce sezona . Vozis dizel ne smes da mesas super? Moli komsiju,,,,bzv.
Srbija je ovo.
Niko nije zaboravio shelov u PET pakovanju
Poruka je automatski spojena:

Иди се, боље, распитај на време.
Raspitao sam se.

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.026
....

Raspitao sam se.
Ок. :)

Значи, Тихи, или набави картицу поверења, или балонче од 5 литара под мишку па на лице шармирајући осмех... Или истачи из аутомобила, а мо'ш и да купиш електричну косилицу и акумулаторску тестеру.

Већ 4 опције!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
35.026
Pa mu treba baš 300 litara? I to u gradu? Ma važi. Ne tihi nije legitimno. Ja sam recimo dosuo do punog rezervoara kad sam vidio šta će biti. To je legitimno. I jesi li ti svjestan koliko je gorivo zapaljivo? Koliki je to rizik kad se nepravilno skladišti?

С моје тачке гледишта, мени је приоритет да градски превоз има горива, јер другачије до посла не могу да стигнем.
А све те који мисле само на своје педу те сипају да би касније препродавали по стострукој цени, и још плус изазивају несташицу, с њима би се, да сам држава, законски строго обрачунала.

Branko Lori

Legenda
Poruka
71.491
:mrgreen:
FNlV42LXMAAacMC

izuzetan

Primećen član
Poruka
807
Pogledajte sledeci video snimak i shvaticete u kakvoj drzavi zivimo sa nestrucnim politicarima na vlasti. Stim da naglasim na jos jednu ludoriju nestrucnu amatersku gde se kaze da nema tocenja u kanistere a poljoprivrednicima je dozvoljeno jeftinije gorivo pa moraju na pumpe da idu traktorima. Ok traktori i nekako iako od kuce do pumpe traktorom ce da potrose puno gorva koje su sipali pa samim tim se potire niza cena, nego kako bre kombajnima ili tako nekim vecim masinama da dodju na benzinsku pumpu seljaci????

https://www.facebook.com/EFEKTIVA/videos/336699548388283

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.