Vucic zabranio sipanje goriva u kanistere i druge posude - samo moze u rezervoare - Sta da radimo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.969
Juce bila vest da je od danas zabranjeno sipanje goriva na pumpama u sve vrste posuda kanistere, balone - osim u rezervoare.

Sta da radimo sada mi sto imamo motorne testere, kosacice, trimere kad nam treba gorivo za njih? Da ih teramo na pumpu?

Vucic kaze da ima svega . Ako ima svega zasto brani ljudima da skladiste gorivo ako placaju posteno drzavi sve harace i druge namete?

Tema je autorska....

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.969
zato sto je cena zamrznuta mesec dana,
i zato sto ce sad sipati i kurta i murta
na tone, i posle preprodavati,
nije valjda da ne znate kako to ide
Poruka je automatski spojena:

prosla su vremena kad se u svakoj krizi lovilo u mutnom

A sto je cena zamrznuta?

Kakav bre lov u mutnom ne mogu ljudi sad zbog Vucica da iseku drva, da se ogreju, da pokose travu ???

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.505
A sto je cena zamrznuta?

Kakav bre lov u mutnom ne mogu ljudi sad zbog Vucica da iseku drva, da se ogreju, da pokose travu ???
ne pravi se naivan,
uzmi cevcicu pa vadi iz rezervoara,
zamrznuta je da je prodavci ne bi nekontrolisano dizali
i opet lovili u mutnom, kao sto je vec situacija u evropi,
ja mislila ti si ekonomista

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.032
ne pravi se naivan,
Ne moras bas toliko da ih pravdas ,neka vucic vadi gorivo iz rezervoara .

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
38.191
Ne znam koliko je kod vas, ali u Kanadi koja lezi na nafti i gasu cena je $2.15 po litru.
Ujedno je sama sebi sabotirala plinovod kao Nemci Severni tok 2, samo je ovo jos ludje jer bi Kanada bila izvoznik za Kinu i Aziju. Bajden je ubio Keystone XL Pipeline na jug, a uvozimo iz Saudijske Arabije deo nafte jer smo zatvorili busotine u Alberti zbog solarnih panela.
Onda se vise nesto zalite na Vucica 😂

1647067399728.png

georgejune

Starosedelac
Poruka
177.457
Juce bila vest da je od danas zabranjeno sipanje goriva na pumpama u sve vrste posuda kanistere, balone - osim u rezervoare.

Sta da radimo sada mi sto imamo motorne testere, kosacice, trimere kad nam treba gorivo za njih? Da ih teramo na pumpu?

Vucic kaze da ima svega . Ako ima svega zasto brani ljudima da skladiste gorivo ako placaju posteno drzavi sve harace i druge namete?

Tema je autorska....
Bacamo se u sverc ko 90ih

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.505
Ne znam koliko je kod vas, ali u Kanadi koja lezi na nafti i gasu cena je $2.15 po litru.
Ujedno je sama sebi sabotirala plinovod kao Nemci Severni tok 2, samo je ovo jos ludje jer bi Kanada bila izvoznik za Kinu i Aziju. Bajden je ubio Keystone XL Pipeline na jug, a uvozimo iz Saudijske Arabije deo nafte jer smo zatvorili busotine u Alberti zbog solarnih panela.
Onda se vise nesto zalite na Vucica 😂

Pogledajte prilog 1118605
i ovde u nemackoj je preko 2,20-2,30

Poruka
20.622

Tema je autorska....

da li treba da te podsetimo kad si pozivao narod da glasa za SNS i Tomu Nikolica na izborima 2012e?

lepo su ti govorili ljudi, vratice se devedesete

sad ne njaci i ne otvaraj usta uopste, nemas prava da se zalis

Тихи

Zaslužan član
Poruka
136.969
ne pravi se naivan,

A sto bi to radio ? Nisam muljator hocu da sipam gorivo normalno u balon ko sto ceo zivot sipam kad pravim mesavinu za testeru ili trimer....

A ko je muljator on ce da dotera kamion na pumpu da sipa 2000 litara, ode kuci, istoci to u cisternu pa se vrati opet nazad da sipa sutra i tako svaki dan.

al se ipak jos trava ne kosi,
nemoj mene uciti,
mi prvu travu pokosimo tek aprila
za uskrsnje praznike kad dodjemo,
a imamo 10 ari za kosenje

Ne kosi se trava ali je zima i cepaju se i struzu drva.

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.505
A sto bi to radio ? Nisam muljator hocu da sipam gorivo normalno u balon ko sto ceo zivot sipam kad pravim mesavinu za testeru ili trimer....

A ko je muljator on ce da dotera kamion na pumpu da sipa 2000 litara, ode kuci, istoci to u cisternu pa se vrati opet nazad da sipa sutra i tako svaki dan.

Ne kosi se trava ali je zima i cepaju se i struzu drva.
domacine, ti bi istovremeno da kosis travu
i da cepas drva jer je jos hladno,
a uz to si domacinski ostao i bez
cepanih drva i bez benzina za testeru
drva se cepaju u jesen
de ne zahebavaj ljudima zdrav razum:hahaha:

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.032
domacine, ti bi istovremeno da kosis travu
i da cepas drva jer je jos hladno,
a uz to si domacinski ostao i bez
cepanih drva i bez benzina za testeru
drva se cepaju u jesen
de ne zahebavaj ljudima zdrav razum:hahaha:
Pitacemo vas kada ostanete bez gasa ,polako ,a ko se zadnji smeje najsladje se smeje :vnaocare:

jevropa

Buduća legenda
Poruka
34.505
Pitacemo vas kada ostanete bez gasa ,polako ,a ko se zadnji smeje najsladje se smeje :vnaocare:
pa ja znam da cemo ostai i bez gasa i bez goriva, i bez struje
to je neminovna posledica ovog poretka i ovih dogadjaja,
samo je vas vucic razmazio pa zivite u bajkama,
gde ne trebate da ukljucite mozak,
jer ce vam vucic doneti na noge

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.