Quantcast

Vučić: Za Republiku Srpsku dodatnih 100 miliona evra

Poruka
7.615
Kad je Staljin bio bolećiv prema ustašama , celu vražiju diviziju sa istočnog fronta na čelu sa komadantom umesto da pošalju na Kamčatku da jedu zaledjene daske dok ne crknu u Gulagu kao drugi ratni zarobljenici , Staljin ih sve naranio ,naouružao,učlanio u NKVD , i vratio u Jugoslaviju .
Zato što je hrvatsko prorusko krilo vazda bilo ruska najodaniji igrač u Evropi.

I prvi put Kad ne ispunite zahtjeve Rusije, kazniće vas preko Hrvata...

Ako dotad Ameri ne počiste to po Hrvatskoj..

Poruka
13.832
Ja bih, da me ne shvatite pogrešno, samo da predložim prekodrinskim sunarodnicima da se ubuduće svojoj braći iz Srbije obraćaju sa najvećim poštovanjem, da ne kažem da stoje mirno.

Hvala.
Ево одлучио сам да устанем док ти пишем ову поруку захвалности.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.268
Ja bih, da me ne shvatite pogrešno, samo da predložim prekodrinskim sunarodnicima da se ubuduće svojoj braći iz Srbije obraćaju sa najvećim poštovanjem, da ne kažem da stoje mirno.

Hvala.
Da stojim mirno? Kao što bi vi trebali da stojite pred nama jer smo krv proljevali da vam na granicu ne dođu najveći krvnici našeg naroda?

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.268
Zato što je hrvatsko prorusko krilo vazda bilo ruska najodaniji igrač u Evropi.

I prvi put Kad ne ispunite zahtjeve Rusije, kazniće vas preko Hrvata...

Ako dotad Ameri ne počiste to po Hrvatskoj..
Aj ne lupaj gluposti, Rusija i nema nekih zahtjeva, to je Imperija šta njoj treba od sitne države?

Nego eto, voliš da laješ i ujedaš valjda genetika.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
28.268
Što se onda kurčite kad ne znate da letite i što grizete ruku koja vas hrani?
Ko se kurči? Šta lupaš ti?

Pišam se na tvoje pare, krv se ne može platiti nikakvim novcem. Da si dolazio da se boriš pa da ti ustanem ali da ja tebi ustajem jer eto kao pomažeš tobože novčano svoj narod - malo morgen.

Istina je da su nas pravi i pošteni Srbi pomagali tokom rata a i posle, slali lijekove i hranu ali nikada to nisu nabijali na nos jer znaju da je plaćanje slobode ljudskim glavama puno veća cijena.

Zato bi ti trebao da imaš poštovanja prema našim žrtvama da si čovjek. A kako vidim - nisi.

S1MCRO

Poznat
Poruka
9.470
Ko se kurči? Šta lupaš ti?

Pišam se na tvoje pare, krv se ne može platiti nikakvim novcem. Da si dolazio da se boriš pa da ti ustanem ali da ja tebi ustajem jer eto kao pomažeš tobože novčano svoj narod - malo morgen.

Istina je da su nas pravi i pošteni Srbi pomagali tokom rata a i posle, slali lijekove i hranu ali nikada to nisu nabijali na nos jer znaju da je plaćanje slobode ljudskim glavama puno veća cijena.

Zato bi ti trebao da imaš poštovanja prema našim žrtvama da si čovjek. A kako vidim - nisi.
More mrš bre.

Babalj

Aktivan član
Poruka
1.009
Kad ćete da ga vratite, čuva mu neki dobri Bošnjanin kuću?
Cipuljic je nkad bio najvece srpsko selo u opstini Bugojno danas su ga potpuno okupirali muslimani
Vuciceve kuce su srusene i oni nisu jedini prodali svoju imovinu muslimanima a dio zemlje koja pripada porodici Vucic je uzurpiran i tu je izgradjena dzamija prakticno u dvoristu Vucica

Vidi se na ovom snimku od 0,13 kuce Vucica porusene i dzamija u njihovom dvoristu

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.