Вучић виче на народ, а Маја Гојковић у кафићу у центру Новог Сада (ФОТО)

ima vise ljudi u tom kaficu bar prema slici samo sto drze odstojanje od 1 metra
a poenta je da Maja Gojkovic kao javna licnost nije trebala da sedi u kaficu dok njen predsednik to zabranjuje drugima
da napravimo paralelu...ovde na forumu imaš obožavaoce vučića i rahmetli slobodana miloševića...koji ih veličaju i pljuju po Americi i Nemačkoj...ALI GLE ČUDA...ti obožavaoci žive u zapadnim državama i patriote su na daljinu...po tuđim leđima..
 
da napravimo paralelu...ovde na forumu imaš obožavaoce vučića i rahmetli slobodana miloševića...koji ih veličaju i pljuju po Americi i Nemačkoj...ALI GLE ČUDA...ti obožavaoci žive u zapadnim državama i patriote su na daljinu...po tuđim leđima..

To je tipično srpski. Zato dotični i jesu pravi Srbi, a ne ti i ja, po čijim leđima njihov patriotozam udara... :per:
 
Александар Вучић и режимски медији свакодневно критикују народ Србије да је неодговоран због корона вируса, а вечерас је најавио и могућност увођења нон-стоп полицијског часа, што се досада није догодило у историји света.

Критикују се људи који су седели у баштама кафића или боравили у парковима, али у исто време ове критике, по свему судећи, не важе за припаднике режима, па је тако председница Скупштине Маја Гојковић усликана како седи са гомилом људи у центру Новог Сада и пије пиће у кафићу.



https://srbin.info/drustvo/vucic-vice-na-narod-a-maja-gojkovic-u-kaficu-u-centru-novog-sada-foto/

Stravično,koga ovaj narod bira..Da mu je neko rekao izaberi najgore,ne bi mogao gore od ovih.

Maja Gojković planira atentat na Vučića korona virusom. :hahaha:
 
maja nije naprednjak,
maja zeli da srusi vucica, a ovaj tip pored nje je zverko
Ko je zverko?
Stvarno nije u redu da ova toliko izaziva narod kome je sve zabranjeno u stilu ko vas +ebe , može mi se , naročito posle njegovog obraćanja sinoć bez maske i onog dočeka aviona bez maske , jedini , bar da je ispoštovao onu Kineskinju ako ne zbog nas.
Ima neko suvisao odgovor zašto je to uradio?
Zašto nije stavio masku?🤔
 
Ko je zverko?
Stvarno nije u redu da ova toliko izaziva narod kome je sve zabranjeno u stilu ko vas +ebe , može mi se , naročito posle njegovog obraćanja sinoć bez maske i onog dočeka aviona bez maske , jedini , bar da je ispoštovao onu Kineskinju ako ne zbog nas.
Ima neko suvisao odgovor zašto je to uradio?
Zašto nije stavio masku?🤔
maske bi trebali svi da nose, kad se nabave, i maja da se kazni, ako je za to predvidjena kazna,
al maja nije SNS pa zato ne znam zasto se i ona ubraja u vuciceve ljude, u stvari svako, ako to moze da sluzi svrsi,
a zverko je zver, ovaj sto otvara milion tema o vucicu
 
Александар Вучић и режимски медији свакодневно критикују народ Србије да је неодговоран због корона вируса, а вечерас је најавио и могућност увођења нон-стоп полицијског часа, што се досада није догодило у историји света.

Критикују се људи који су седели у баштама кафића или боравили у парковима, али у исто време ове критике, по свему судећи, не важе за припаднике режима, па је тако председница Скупштине Маја Гојковић усликана како седи са гомилом људи у центру Новог Сада и пије пиће у кафићу.



https://srbin.info/drustvo/vucic-vice-na-narod-a-maja-gojkovic-u-kaficu-u-centru-novog-sada-foto/

Stravično,koga ovaj narod bira..Da mu je neko rekao izaberi najgore,ne bi mogao gore od ovih.
Maji je ovo poslednja sansa da nadje nekoga da je ozeni.Razumi je...
 
ima vise ljudi u tom kaficu bar prema slici samo sto drze odstojanje od 1 metra
a poenta je da Maja Gojkovic kao javna licnost nije trebala da sedi u kaficu dok njen predsednik to zabranjuje drugima

Маја му дојде као заменица СуперМодераторке Ане БрБ .. тако да .. имајте раумевања ..
 
maske bi trebali svi da nose, kad se nabave, i maja da se kazni, ako je za to predvidjena kazna,
al maja nije SNS pa zato ne znam zasto se i ona ubraja u vuciceve ljude, u stvari svako, ako to moze da sluzi svrsi,
a zverko je zver, ovaj sto otvara milion tema o vucicu
ja i zaboravila da je Maja osnovala neku stranku, je l' joj to funkcioniše još uvek ?
aaa, naša zver, što ne kažeš tako :D
Pomislih da je naša Maja navatala nekog zver dasu, mrzelo me da klikćem prvu stranu da gledam kafić ( zazubice u kućnom pritvoru.:rumenko:
treba je kazniti za primer.
zašto On nije stavio masku iako je imao zavezanu ispod brade ?
 
ja i zaboravila da je Maja osnovala neku stranku, je l' joj to funkcioniše još uvek ?
aaa, naša zver, što ne kažeš tako :D
Pomislih da je naša Maja navatala nekog zver dasu, mrzelo me da klikćem prvu stranu da gledam kafić ( zazubice u kućnom pritvoru.:rumenko:
treba je kazniti za primer.
zašto On nije stavio masku iako je imao zavezanu ispod brade ?
pa ne znam sto je onda i nosa za ukras, mozda zaboravio, pogubljen je nekad
 
Nema šanse da ode sa vlasti. Kolika god da ja budala, ovi što ga kritikuju su još veće budalesine. Pazi tekst: "...Маја Гојковић усликана како седи са гомилом људи у центру Новог Сада и пије пиће у кафићу." a za stolom sedi jedan čovek. Jedan (1)!
Vi Vučićević botovi ne samo da ste retardirani nego i slepi. Ne vidiš ženu odmah do njenih leđa, taj sa njom, od koji ih je uslikao te vjerovatno i za ostalim stolovima ima ljudi.
Davno je pamet vama rekla zbogom.
 

Back
Top