Vučić večeras gost Kristijan Amanpur na CNN-u

sam cin intervjua je poraz amanpurove i cnn

nesto kao povlacenje iz avganistana

ona sad kao nesto pita predsednika srbije, te ovo te ono.

ona koja je stiskala dugmice za bombardovanje srbije i pucala po ulicama bgda petog oktobra, figurativno ali istinito

tu samo vidim biolodski nagon za opstanak amanpurove, koja nije ni prava amerikanka. pricace ona za godinu i sa putinom i izvestavace sa ruskog krima, jer ce da joj se isplati

intervju je sjajno iskoriscena prilika da se vuje za srbiju, za siptarski teror, za 24 godine siptarsko/eu/usa teroristicke demokracije na kosmetu

и? како је радила британска гоца

Задовољавајуће.

Показало се каква је птичка.

А одмах после је био код Марића, да режи и уједа.

Каква одвратна карактерна особина. Са вишима од себе је пудлица, а према онима испод себе силеџија.

predsednik Srbije se ponizno spuštene glave i sa knedlom u grlu pravda i izvinjava nekoj američkoj novinarki za ceo događaj
jbg kod Jovane Jeremić je glasniji i hrabriji
Mislim da ne treba da ulazi u ozbiljnu diskusiji na jeziku kojim ne vlada na potrebnom nivou.

Vuk Jeremic je jedini koji mi pada na pamet da se nebi blamirao; Plenkovic me isto iznenadio; nekad davno se secam Sacirbeja.

Al’ ajde bilo je i gorih tipa Vuk Draskovic.
Ne vidim sto ne koriste prevodioca i iznesu misljenje na pametniji nacin + i ako razumeju pitanje dobiju dodatno vremena za smislen odgovor.

Mislim da ne treba da ulazi u ozbiljnu diskusiji na jeziku kojim ne vlada na potrebnom nivou.

Vuk Jeremic je jedini koji mi pada na pamet da se nebi blamirao; Plenkovic me isto iznenadio; nekad davno se secam Sacirbeja.

Al’ ajde bilo je i gorih tipa Vuk Draskovic.
Ne vidim sto ne koriste prevodioca i iznesu misljenje na pametniji nacin + i ako razumeju pitanje dobiju dodatno vremena za smislen odgovor.
kad ga je pitala za Noleta samo je mogo da kaže da se slaže sa njim i to je to..al ne sme

kad ga je pitala za Noleta samo je mogo da kaže da se slaže sa njim i to je to..al ne sme
Klasican tip politicara koji puno prica a ne kaze nista; kao npr. Trudo.

Tu se ozbiljno izblamirao; em nije zastitio Novaka od kuje; em je ispao debil tipa Tadic kad je rekao da ne oseca ponos sto je predsednik Srbije.

Ameri napravili mit od Alama gde ih izginulo 200, a Kosmet je diskutabilan za Srbe gde cela vojska izginula i ubila Sultana najveceg carstva pre vise od 600 godina.

Njemu to ne moze da padne na pamet.

Klasican tip politicara koji puno prica a ne kaze nista; kao npr. Trudo.

Tu se ozbiljno izblamirao; em nije zastitio Novaka od kuje; em je ispao debil tipa Tadic kad je rekao da ne oseca ponos sto je predsednik Srbije.

Ameri napravili mit od Alama gde ih izginulo 200, a Kosmet je diskutabilan za Srbe gde cela vojska izginula i ubila Sultana najveceg carstva pre vise od 600 godina.

Njemu to ne moze da padne na pamet.
pa znaš da je hvalio Murata kao velikog junaka

Албанце, ако ниси приметио.
Nisam primetio.
Albanci svoju drzavu na albanskom zovu Sciptarija i oni su Sciptari; a u Jugoslaviji su ih zvali Siptari da nebi lomili jezik sa Šć.
Kao da za Spaniju kazem Espanja.
Sipcima bi pandan bilo nesto kao srpčad; a to je uvredljivo samo nekom ko ima neki kompleks.

Prema tome gde uvreda ?

Nisam primetio.
Albanci svoju drzavu na albanskom zovu Sciptarija i oni su Sciptari; a u Jugoslaviji su ih zvali Siptari da nebi lomili jezik sa Šć.
Kao da za Spaniju kazem Espanja.
Sipcima bi pandan bilo nesto kao srpčad; a to je uvredljivo samo nekom ko ima neki kompleks.

Prema tome gde uvreda ?

Питај њих немој мена али очигледно да им смета.

20231004_120029.jpg

20231004_120024.jpg

Back