a sta ce sada biti sa "majkama sa decom" sto su ucestvovali u pokusaju rusenja drzave ?
sta ce biti sa vaspitacicama iz vrtica, uciteljima iz osnovnih skola, Zagorkom Dolovac, rektorom Djokicem, pa onda sijasetom "akademskih" gradjana ........pa pa ondak sa desetinama forumasa koji su ovde na forumu bodrili te CIA-teroriste, propagirali protiv sistema i protiv aktuelnih srpskih politicara...........?
Ocemo li unajmiti od hrvata Goli Otok na 100 godina da tamo potrpati sve ove koji su dali doprinos londonskom projektu "rusenje Srbije i unistenje srpskog naroda kao remetilackog faktora u Rotschildovoj Imperiji" ?