Вучић: Успели смо да победимо револуцију

a sta ce sada biti sa "majkama sa decom" sto su ucestvovali u pokusaju rusenja drzave ?
sta ce biti sa vaspitacicama iz vrtica, uciteljima iz osnovnih skola, Zagorkom Dolovac, rektorom Djokicem, pa onda sijasetom "akademskih" gradjana ........pa pa ondak sa desetinama forumasa koji su ovde na forumu bodrili te CIA-teroriste, propagirali protiv sistema i protiv aktuelnih srpskih politicara...........?
Ocemo li unajmiti od hrvata Goli Otok na 100 godina da tamo potrpati sve ove koji su dali doprinos londonskom projektu "rusenje Srbije i unistenje srpskog naroda kao remetilackog faktora u Rotschildovoj Imperiji" ?
Neće biti ništa, biće pobeđeni isto ko i ta... šta reče ono da je pobedio... ah, da, revoluciju... ne evoluciju... luciju... ciju... iju... ju....
 
a sta ce sada biti sa "majkama sa decom" sto su ucestvovali u pokusaju rusenja drzave ?
sta ce biti sa vaspitacicama iz vrtica, uciteljima iz osnovnih skola, Zagorkom Dolovac, rektorom Djokicem, pa onda sijasetom "akademskih" gradjana ........pa pa ondak sa desetinama forumasa koji su ovde na forumu bodrili te CIA-teroriste, propagirali protiv sistema i protiv aktuelnih srpskih politicara...........?
Ocemo li unajmiti od hrvata Goli Otok na 100 godina da tamo potrpati sve ove koji su dali doprinos londonskom projektu "rusenje Srbije i unistenje srpskog naroda kao remetilackog faktora u Rotschildovoj Imperiji" ?
Јок болан. Замолићемо неку установу да те прими под своју заштиту. :namcor:
 
a sta ce sada biti sa "majkama sa decom" sto su ucestvovali u pokusaju rusenja drzave ?
sta ce biti sa vaspitacicama iz vrtica, uciteljima iz osnovnih skola, Zagorkom Dolovac, rektorom Djokicem, pa onda sijasetom "akademskih" gradjana ........pa pa ondak sa desetinama forumasa koji su ovde na forumu bodrili te CIA-teroriste, propagirali protiv sistema i protiv aktuelnih srpskih politicara...........?
Ocemo li unajmiti od hrvata Goli Otok na 100 godina da tamo potrpati sve ove koji su dali doprinos londonskom projektu "rusenje Srbije i unistenje srpskog naroda kao remetilackog faktora u Rotschildovoj Imperiji" ?

Па пострељате нас лепо, Милуне, и решите ствар. Што да плаћате Хрватима закуп? :per:
 
Јок болан. Замолићемо неку установу да те прими под своју заштиту. :namcor:

Милун је помало љут у последње време.

Свемоћна српска држава се одупрла Ротшилдима, али непријатељ опет ровари на сваком кораку.

Изгледа га то фрустрира.
 
da sam na tvom mestu, primirio bih se ............sada kada je sa obojenom revolucijom zavrseno.
Vucic ne bije za vreme revolucije, on bije posle revolucije.

Шта има да се примирујемо, кад се све зна?

И ко сам ја, и ко си ти, и где смо, и шта смо.

Кад свемоћни Прецедник крене, џабе нам примиривање.

Као и теби, кад не крене...:per:
 
Милун је помало љут у последње време.

Свемоћна српска држава се одупрла Ротшилдима, али непријатељ опет ровари на сваком кораку.

Изгледа га то фрустрира.
А Сорошима и сорошоидима? Јесу ли Ротшилди и Сороши као кавчани и шкаљарци? :namcor:
 
Милун је помало љут у последње време.

Свемоћна српска држава се одупрла Ротшилдима, али непријатељ опет ровари на сваком кораку.

Изгледа га то фрустрира.
Srbi nemaju duboku drzavu, nemaju ni ovu obicnu funkcionalnu, tako da duboka drzava mora da se uveze iz inostranstva. Cena - dzabe. Niko nece za nas da se bavi s nama.
 

Вучић: Успели смо да победимо револуцију, добро организовану споља​

Pogledajte prilog 1909259
О побеђеној обојеној револуцији!

- Успели смо да победимо револуцију, добро организовану споља, али уз подршку народа јер Србин је схватио да не сме да дозволи да му неко отме државу. А да се то није десило, верујте да сад не би било државе. Они имају огромну подршку и споља и изнутра и то неће бити лаки избори - рекао је Вучић.
Pogledajte prilog 1909260
https://www.politika.rs/scc/clanak/...pobedimo-revoluciju-dobro-organizovanu-spolja
Коначно је побеђена револуција, рече Вучић :roll:
Knjiga još nije izašla a ka' će ne znamo
 

Вучић: Успели смо да победимо револуцију​



20260603_202320.jpg
 

Back
Top