Вучић: Успели смо да победимо револуцију

Nikakve revolucije nije bilo da bi je Oskar "uspeo" da pobedi. Oskar je samo uspeo da uništi sve institucije pravne države i da uvede kriminalni režim protiv koga je svaki vid otpora legitiman, pa i revolucija kada bi do iste došlo.
A ko ti je to "Oskar"? Vidi, za razliku od ovih "kaludjera", "cipiripija", "gandija" i "hodajucih medija", normalni ljudi koriste svoje pravo ime i prezime, umesto nekakvih kodnih imena.
 
Вучић:
- Често људи код нас не примећују колико се неко труди, бори, ради. Кад сам ишао за Индију написао сам за њихове најтиражније новине један добар чланак. Како сам чуо, тај чланак је прочитао више од 150 милиона људи.
 
- На улицама је најбогатији слој нашег друштва. Они мисле да је то део наше интелектуалне елите... Врло је то дискутабилно, али поштујем... Не могу да кажу да нисмо градили пруге, болнице, КЦ, путеве... Изграђено их је више него од Јосипа Броза 1945. закључно с Борисом Тадићем. Разлика у годинама је 5:1. То говори о нашој посвећености - навео је Вучић.
 
Први пут чујем за тако нешто

Председник Србије Александар Вучић изјавио је да нема ни говора о томе да ће бити донета одлука којом Србија уводи визни режим за грађане Руске Федерације. "Први пут чујем за тако нешто", рекао је Вучић у емисији "Ћирилица" на ТВ Прва.
 
Malo treba čitati između redova.

Da je pobedio revoluciju je počeo da priča posle 15. marta. U danima pred protest i na sam dan protesta je bio mnogo uplašen jer je mislio da će da dođe do nasilja i krvroprolića. Ali je onda video da se narod jako brzo razišao. Tačnije, video je da taj narod nema želju za nekim nasiljem.

Ni u periodu nakon 15. marta nije pokazana veća želja za nekim radikalnim merama, tipa generalni štrajk, blokade auto-puteva i sl. Umesto toga, čekaju se izbori i veruje se da će biti raspisani svakog časa. A za to vreme, dobili smo Mrdićeve i Petrašinovićeve zakone, stiže i Vulinov zakon o državljanstvu, a N1 i NOVA su prodati.

Drugim rečima, priprema se krađa na koju narod i studenti neće imati odgovor.
 

Вучић: Успели смо да победимо револуцију, добро организовану споља​

Pogledajte prilog 1909259
О побеђеној обојеној револуцији!

- Успели смо да победимо револуцију, добро организовану споља, али уз подршку народа јер Србин је схватио да не сме да дозволи да му неко отме државу. А да се то није десило, верујте да сад не би било државе. Они имају огромну подршку и споља и изнутра и то неће бити лаки избори - рекао је Вучић.
Pogledajte prilog 1909260
https://www.politika.rs/scc/clanak/...pobedimo-revoluciju-dobro-organizovanu-spolja
Коначно је побеђена револуција, рече Вучић :roll:
a sta ce sada biti sa "majkama sa decom" sto su ucestvovali u pokusaju rusenja drzave ?
sta ce biti sa vaspitacicama iz vrtica, uciteljima iz osnovnih skola, Zagorkom Dolovac, rektorom Djokicem, pa onda sijasetom "akademskih" gradjana ........pa pa ondak sa desetinama forumasa koji su ovde na forumu bodrili te CIA-teroriste, propagirali protiv sistema i protiv aktuelnih srpskih politicara...........?
Ocemo li unajmiti od hrvata Goli Otok na 100 godina da tamo potrpati sve ove koji su dali doprinos londonskom projektu "rusenje Srbije i unistenje srpskog naroda kao remetilackog faktora u Rotschildovoj Imperiji" ?
 

Back
Top