Vučić Ujutru Daje Ostavku Obraća Se Naciji U 10h

Kristom se uzvisenim kunem, da cu biti prisutan kada Vucic bude drzao nadahnuti govor pred hramom Sv. Save.
Da li ce to biti povodom srpskog povratka na Kosovo, ili ulaska Srbije u EU, nije me briga.
Zelim vjerovati da ce Vucic odrzati taj govor i da cu ja po prvi put u svom zivotu, doci u Beograd.
Ocekujem da tamo, te vedre proljetne noci, pod zvjezdanim pravoslavnim nebom, svi mi koji tu pisemo, opalimo zajednicku fotografiju.

:heart2: :heart2: :heart2:

Sutra se uvodi policijski sat i isključuju klima uređaji i smanjuje dotok vode.
Zamisli Antikrista Vucica, koji se usudio uvesti policijski sat.
U danasnje ropsko vrijeme, u kojem je svaka minuta isplanirana, Vucic je ljude bezobrazno natjerao da na trenutak budu sami sa sobom.
Vjerujem da su mnogi friknuli i izgubili tlo pod nogama.
Prvi put u zivotu, okruzen si tisinom, ajme škandala.
Nista ovdje nije prikladnije od one biblijske, koja kaze da su jeli nebesku Manu i bili nezadovoljni.

Сад кад мало бољше размислим, ово може да буде нешто што личи на Шизоја.

Он воли да се игра народним емоцијама, и да са народом игра топло хладно. У првом тренутку ми је било невероватно да Бизона постави на место председника Владе, међутим, то је управо "топло-хладно". Дакле, Недимовић прецедник који је пристојан и одмерен, и Ђука Бизон који је дрипчина неизмерна. Два антипода.

Јесте да је мала вероватноћа да се ово сутра у 10 деси, али, Нада умире последња. Пре тога умиру Вера и Мира.

Сад кад мало бољше размислим, ово може да буде нешто што личи на Шизоја.

Он воли да се игра народним емоцијама, и да са народом игра топло хладно. У првом тренутку ми је било невероватно да Бизона постави на место председника Владе, међутим, то је управо "топло-хладно". Дакле, Недимовић прецедник који је пристојан и одмерен, и Ђука Бизон који је дрипчина неизмерна. Два антипода.

Јесте да је мала вероватноћа да се ово сутра у 10 деси, али, Нада умире последња. Пре тога умиру Вера и Мира.
Pink prenosi da stvarno postoji obraćanje u 10

https://pink.rs/politika/224826/pre...vnosti-vucic-u-10-sati-pred-gradjanima-srbije

Tako da će se KASH još 11 sati preznojavati kao ja u crkvi

Од седања на вц шољу тај човек прави представе и спинове... И неко узима за озбиљно приче о оставци. Тја.

Па и његови најближи кад каже "добар дан" изврћу шије и гледају у небо... Јер му чак ни они чак ни то не верују.

Ajmo ljudi, budimo ozbiljni. Ovaj lik se do sad 16 iljada puta povlačio iz politike, davao ostavke u stranci, u Vladi... nikad nije. Zatim Đuka Bizon kao predsednik Vlade lol. Pa onda kao Vučića menja Nedimović, kao to je već rešeno, ko da posle ostavke predsednika ne moraju neki izbori da se sprovedu...

Neko se zajebava i to radi amaterski.

Знамо, али не убијај нам наду.

Нека барем ово једно вече заспимо у миру. Једно вече за последњих 8 и више година.

Back