Вучић у Таковској 10: Наш одговор предат међународним представницима, не може да се прича о признању и уласку КиМ у УН

A u EU i Vašingtonu inače sede veverice jasno, i sve će ih Srbin zavrnuti i na kraju pobediti jer neće provaliti tu lukavštinu koju je izrekao na TV-u javno u udarnom terminu na RTS-u :mrgreen:

Monti Pajton rijalitu...i svi smo učesnici...pa gde ćeš lepše od toga.
On je bolesnik !
tragično je što takav vlada i ima neograničenu moć
Inače intelekt mu je na nivou buzdovana sniženog nivoa svesti
 
znaći prodano Kosovo za Euroatlanske integracije?
Dobro nam došli istoćni susjedi :vatromet:

Patrijote na aparatima
Ma kakve integracije...**** se istome živo za to. Kamo lepe sreće da se išta konkretno dobije osim što će nas ljubazno osloboditi litijuma kada ga baš toliko ne volimo i zlata , ali ostaviće nam sav krš od vađenja istog da počistimo.
 
Него шта су, него оно ђубре Вучић није потпис'о, и сад они испали бооодалетине... :lol:

Vidi dzihad botove kako terciraju jedan drugom.. Nije potpisao, nego prihvatio, to je jos gore.. A to sto ide od studija do studija laze i laprnja budalastine, to je definitivno znak da je ludilo uslo u nepredvidljivu fazu..
 
Tamo je prihvatio, ovde priča da u stvari baš i nije....klasik Vučić.
Ja nekako više verujem Borelju nego ovoj dvojici mamlaza. Naravno da jeste.
Pa 15.3. će se videti, tad je svečani bal potpisivanja perom
 

"
"...изнели смо примедбу да нема разговора о признању..." и онда смо разго-
варали цео дан о томе и, да не заборавим, све смо прихватили што су тражили.... "

Los Trabunjados.. Ali kad se najstrasniji lazov upetlja..
 
Ocekujem velike proteste za neki dan i nakon toga Vucka koji ce reci da je taj silni narod upravu...
Pazi, ne mogu postojati kontradikcije. Dakle:
  • devedesetih je vladala antizapadna ideja i to je donelo rat i sankcije
  • DOS je onda pričao prozapadno i više nije bilo rata i sankcija
  • vraća se SRS na vlast kao devedesetih, međutim i dalje nema rata
Kako to?

Pa, neki objašnjavaju: "Tadić je samo pričao prozapadno, ali u tajnosti se borio za Kosmet."

Nastavljaju: "Vučić sad samo priča antizapadno, ali u tajnosti izdaje Kosmet."


E sad, da bi to objašnjenje prošlo test realnosti, on 15.3. mora i da izda Kosmet, kužite.
 
Pazi, ne mogu postojati kontradikcije. Dakle:
  • devedesetih je vladala antizapadna ideja i to je donelo rat i sankcije
  • DOS je onda pričao prozapadno i više nije bilo rata i sankcija
  • vraća se SRS na vlast kao devedesetih, međutim i dalje nema rata
Kako to?

Pa, neki objašnjavaju: "Tadić je samo pričao prozapadno, ali u tajnosti se borio za Kosmet."

Nastavljaju: "Vučić sad samo priča antizapadno, ali u tajnosti izdaje Kosmet."


E sad, da bi to objašnjenje prošlo test realnosti, on 15.3. mora i da izda Kosmet, kužite.
Ne bih ja sve prebacivao na vlast, vlast je onakva kakav je narod....A narod je itekako spreman za rat, a i za sankcije...Besa ima nakupljenog sasvim dovoljno da eksplodira prvom pravom prilikom....
 

Vučiću za vrijeme gostovanja na televiziji donijeli poruku: "Jako je važno"


Vučiću za vrijeme gostovanja na televiziji donijeli poruku: Jako je važno


ALEKSANDAR Vučić je večeras u opsežnom intervjuu za Radio-televiziju Srbije da sve dok je predsjednik Srbije neće potpisati ni formalno niti neformalno priznanje Kosova ni članstvo u UN-u, dodajući da je to rekao svim europskim i svjetskim čelnicima i da svi to znaju.

Za vrijeme emisije koja je emitirana uživo Vučiću je prišao muškarac iz njegove pratnje i pokazao mu ekran mobitela, a zatim mu predao papire. Voditelj je pitao radi li se o nečem jako važnom.

"Jako je važno"​

"Da, jako je važno", rekao je Vučić i zatim dodao da se radi o presuda prizivnog suda o potvrđenoj kazna od godinu dana zatvora za nekadašnjeg ministra uprave Ivana Todosijevića. Njemu je kosovski sud lani izrekao prvostupanjsku kaznu zbog izjave da je incident u Račku izmišljen i iskorišten kao povod za bombardiranje.

Pokolj u Račku je bio incident koji je naknadno doveo do intervencije NATO-a tijekom rata na Kosovu. 15. siječnja 1999. godine u selu Račak ubijeno je 45 kosovskih Albanaca. Srbijanski napad bio je odgovor na ubojstvo četvero srpskih policajaca nekoliko dana ranije.

"Ovo pokazuje koliko su pregovori teški"​

"Potvrdili su mu presudu zbog izjava o Račku. I pravit će se naivni ljudi iz Europe i ljudi iz SAD-a i svi drugi. To pokazuje da zbog verbalnog delikta žele iseliti sve Srbe iz Kosova i Metohije. To pokazuje koliko je teško s takvim ljudima dogovarati bilo što", rekao je Vučić.
 
Ne bih ja sve prebacivao na vlast, vlast je onakva kakav je narod....A narod je itekako spreman za rat, a i za sankcije...Besa ima nakupljenog sasvim dovoljno da eksplodira prvom pravom prilikom....
ovaj narod je blentav, cim ovakve price prolaze...bolje nije ni zasluzio
 
ovaj narod je blentav, cim ovakve price prolaze...bolje nije ni zasluzio

... а да није можда немоћан .. исрпљен ......

Кривити логораше Аушвица ... наместо ССоваца ДОС оваца СПСоваца НСоваца ДХССоваца ... адвоката... таксиста... фриленсера.. возача ....

мало је дегуте ....

Нико није овако заслужио .... иначе би могао Џег ... мост6 да улицом иде да пиша по сваком ... као то овде пиша по свима

Јесмо ли заслужили овакву модерацију ? Овакву крсту ?
 
Tamo je prihvatio, ovde priča da u stvari baš i nije....klasik Vučić.
Ja nekako više verujem Borelju nego ovoj dvojici mamlaza. Naravno da jeste.

Sudeći prema komentarima znači da je opet crtao na tabli, malo o nikad boljoj inflaciji :lol:, malo povećanje penzija,malo analiza stanja na frontu u Ukrajini...znači da li je iko sumnjao da će ovaj put biti drugačije i da će čuti nešto konkretno osim zamajavanja i svaljivanja krivice na sve ko nije on.

kažu i da je vikao na voditelja jer je postavljao pitanja tokom monologa ali nisam gledao ne mogu potvrditi :lol:
Ja sam gledao.Vise puta je lepo rekao da nije nista potpisao i da dok je on predsednik Kosovo nece uci u UN.Nije vikao na voditelja nego ga je voditelj provocirao postavljajuci mu isto pitanje vise puta.I ovaj mu je i odgovorio vise puta na njegovo isto pitanje.E sad,ili je voditelj glup ili samo bezobrazan,ne znam.
 
Ja sam gledao.Vise puta je lepo rekao da nije nista potpisao i da dok je on predsednik Kosovo nece uci u UN.Nije vikao na voditelja nego ga je voditelj provocirao postavljajuci mu isto pitanje vise puta.I ovaj mu je i odgovorio vise puta na njegovo isto pitanje.E sad,ili je voditelj glup ili samo bezobrazan,ne znam.
Stalno sedne u studio s prknoduvačem od voditelja, a onda se s njim kao prepire.

"Gospodine maharadžo, zašto ste vi savršeni? Da li je t..."

-"Ma pustite vi da li sam ja ovakav ili onakav."
 
Stalno sedne u studio s prknoduvačem od voditelja, a onda se s njim kao prepire.

"Gospodine maharadžo, zašto ste vi savršeni? Da li je t..."

-"Ma pustite vi da li sam ja ovakav ili onakav."
Hej nogata ne zezaj nam predsednika.Onaj voditelj sinoc na rts-u je ili glup ili bezobrazan.
 
A u EU i Vašingtonu inače sede veverice jasno, i sve će ih Srbin zavrnuti i na kraju pobediti jer neće provaliti tu lukavštinu koju je izrekao na TV-u javno u udarnom terminu na RTS-u :mrgreen:

Monti Pajton rijaliti...i svi smo učesnici...pa gde ćeš lepše od toga.
Ја деценију вичем да је он морончина !
Он мисли ако је у Себији да је невидлјив и да може да балави и жвалави шта хоће
Док гзапад само снима и скуплја поене за све већа уценјиванја и држанје у шаци
Никад глуплјег председника нисмо имали , унКзи државу
 
Пада Мујо са десетог спрата и на четвртом га питају - Како је Мујо? За сада је добро. Е у то нас уверавају заражени ботулизмом.
 
https://www.rts.rs/page/stories/ci/.../vucic-takovska-10-dijalog-brisel-kosovo.html

Међународним представницима предат наш одговор"​

Председник Александар Вучић каже да је међународним представницима предат одговор на шест густо куцаних страница, који је показао у студију.
"Наш нон пејпер, одговор на тај папир, оштар, озбиљан и утемељен у међународном праву", истакао је Вучић.

Вучић: Нисмо тајно преговарали, сваки пут сам говорио истину​

Председник Александар Вучић каже, говорећи о јучерашњем састанку, да се нису договорли, али да ће бити још разговора.
"Нисмо тајно преговарали, сваки пут сам говорио истину, никада ништа нисмо крили", каже Вучић.






Шта смо чули у овој тиради.? Мислим оно као 'иза'... у другом плану .....

Па да смо све ми криви .. и што је неко пој'о џема ..... и све шунке ... и што нема угља .. ни вина .....

Да да... 'НАРОДЕ'.. нико други него све ви ....

Ништа не радите само форумашите .. чатујете ... твитујете .. гооглате

. болујете од ковиде....

. стално сте гладни .. голи .. боси ... кукате .....док вам неко не донесе и да

Него хајде да обећамо да ћемо сви бити боље и бољи према њему и да му нећемо правити проблеме ..више ...

Evo ga Vučićeva intervencija na "sporazum":



...
 
Nije mi jasan Vučić. Sinoć priča da nikad neće ni formalno ni neformalno priznati nezavisnost Kosova ali i da će učiniti sve da Srbiji ne budu uvedene sankcije, izolacije i povučene investicija. Kako i kojom magijom može jedno i drugo da ostvari? Zar nije ranije tvrdio da ako Srbija odbaci francusko-njemački prijedlog bit će žestoko ekonomski kažnjena od strane zapada? Dokle više kontradikcija? Tko je tu lud? Tko tu laže?
 

Back
Top