Вучић у Таковској 10: Наш одговор предат међународним представницима, не може да се прича о признању и уласку КиМ у УН

Poruka
56.296
AV ne laže....samo kad ćuti...tako je pričano i za TABLICE, za GAZIVODE...i? šta bi od svega?
A za Rio Tinto?
Mnogo je DS-ovski da pošalje žandarmeriju da malo "odblokira" auto put po kom su skakali.

Za Kosovo ne bi da skačaju...

Poruka
56.296
A u EU i Vašingtonu inače sede veverice jasno, i sve će ih Srbin zavrnuti i na kraju pobediti jer neće provaliti tu lukavštinu koju je izrekao na TV-u javno u udarnom terminu na RTS-u :mrgreen:

Monti Pajton rijaliti...i svi smo učesnici...pa gde ćeš lepše od toga.
Milijarde su date američkim beloglavi lešinarima.
Albanska mafija i meždunarodno pravilo

U EU sede korisni dobili i beskorisni lgbt

Poruka
7.445
A za Rio Tinto?
Mnogo je DS-ovski da pošalje žandarmeriju da malo "odblokira" auto put po kom su skakali.
Za Kosovo ne bi da skačaju...

rio tinto i jeste sam SNS pravio, da uzme još love od rio tinta
jer su DS sve pojeli do sada...
Ćuta je član SNS-a, kriptoSNS.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
68.341
Ne gledam njegove nastupe, ali znam da ne ide na TV ako 100% žitelja studija nisu Prknoduvači
Ipak mu malo smeta RTS jer Informer već danima kači kako Bujke i Borkova Olja pljačkaju narod.

Tvin Konza

Elita
Banovan
Poruka
18.996
Ipak mu malo smeta RTS jer Informer već danima kači kako Bujke i Borkova Olja pljačkaju narod.
Pa RTS je u džepu režima

Imate li neki klip gde ga navodno voditelj Rešeta Pitanjima, pošto mi ne pada na pamet da gledam sve u potrazi za tim

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
68.341
Pa RTS je u džepu režima

Imate li neki klip gde ga navodno voditelj Rešeta Pitanjima, pošto mi ne pada na pamet da gledam sve u potrazi za tim
RTS nije dovoljno na liniji režima kao recimo Pink i Hepi. Ta hajka Informera na RTS je nekakav proces gde treba na kraju dovesti Sarapu i Gocu Uzelac umesto tog voditelja.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.819
RTS nije dovoljno na liniji režima kao recimo Pink i Hepi. Ta hajka Informera na RTS je nekakav proces gde treba na kraju dovesti Sarapu i Gocu Uzelac umesto tog voditelja.
Da, sinoć mučeni Stanojević da li mu je nesretnom proradio negde odavno zapostavljeni novinarski instikt da ga nešto i pita...ili je pokušavao diskretno da mu kaže "alo čoveče ovo nema nikakvog smisla jbt. "...i vrati ga u normalne tokove njegove dramoserije.....

ali ne da se Vučko omesti...**** mu je nanu naninu što se usudio :mrgreen: i krene da demantuje da je gušter :rotf:

Ona njegova faca i wtf pogled će biti meme godine.

stanojevic.jpg

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
39.713

Rio Tinto pre 12 godina krenuo da razvija tehnološki postupak za ekstrakciju Li I b iz jadarita .. a pre toga uradio istrađivanja

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
39.713

Tvin Konza

Elita
Banovan
Poruka
18.996
Poruka
56.296
Kako ti sve znaš.
Pitajte Tetka Dragu...

#ŽivećemoKoŠeici

crnizmaj0

Aktivan član
Poruka
1.708
Da, sinoć mučeni Stanojević da li mu je nesretnom proradio negde odavno zapostavljeni novinarski instikt da ga nešto i pita...ili je pokušavao diskretno da mu kaže "alo čoveče ovo nema nikakvog smisla jbt. "...i vrati ga u normalne tokove njegove dramoserije.....

ali ne da se Vučko omesti...**** mu je nanu naninu što se usudio :mrgreen: i krene da demantuje da je gušter :rotf:
Svega minut traje a toliko duboko...
Lepo covek zakljuci - *Bolje da gradimo ludnice nego bolnice*.
Al niko ne prihvata dobar savet danas - sve to nadobudno i ne slusa

Poslednja izmena: