Vučić: U medijima gore nego 1990-ih

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Beograd -- Dan pošto je B92, "Blic" i RTS nazvao "udarnim pesnicama režima", Aleksandar Vučić tvrdi da je stanje u medijima gore nego što je bilo pre dvadeset godina.

Aleksandar Vučić (FoNet)On je u Kažiprstu B92 najavio da će predsedništvo SNS razmotriti dalje postupke koje će preduzeti stranka i načine kako da Nikolića ubede da obustavi štrajk.

Vučić je izjavio da SNS i dalje traži izbore.

Iako je povod za štrajk glađu i žeđu, odnosno za, kako naprednjaci nazivaju, žrtvu Tomislava Nikolića, bio zahtev za raspisivanjem vanrednih izbora, Aleksandar Vučić sada tvrdi da datum izbora više nije bitan.

On je kazao da u poslednja dva dana naprednjaci nisu imali nikakvu komunikaciju s predstavnicima vladajuće koalicije, a da je ranije bilo "pokušaja pravljenja kompromisa".

"Režim ne bi da pravi nikakve kompromise, sada su veliki, moćni i jaki, pa kao široka su im leđa, izdržali su sve, pokazali su da su najjači na svetu jer se kriju iza vizira i štitova policajaca i iza svih televizija koje kontrolišu, preko sekundi koje njihovi tajkuni drže", rekao je Vučić.

"Naš konkretan zahtev je da se stvari promene, a to može samo izborima. Mi ne tražimo ništa više, samo jednu malu stvar, male, jedne obične izbore, ništa više", rekao je on.

Drugi čovek SNS-a tvrdi da je situacija u medijima gora nego što je bila pre dvadeset godina..

"Ako mi primećujemo da neko radi za režim svakog trenutka kada je režim ugrožen i neko se stavlja na njegovu stranu i to na najbrutalniji mogući način, onda nemojte da mi govorite da je to vraćanje diskursa", odgovorio je Vučić na pitanje kako je moguće da onda on sedi u studiju B92.

Vučić je negirao navode medija da je SNS obaveštena o stavu Evropske komisije da u ovom trenutku izbori nisu dobri za Srbiju i da ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić posreduje u pregovorima naprednjaka i Demokratske stranke o datumu izbora.

Predsednik Izvršnog odbora demokrata Marko Đurišić poziva lidera naprednjaka da okonča svoj štrajk uz ocenu da je to njegov lični čin koji ne zavisi od Borisa Tadića ni DS-a. U Ujedinjenim regionima kažu da izbori mogu da budu odmah, ali da ništa ne sme da ugrozi evropsku agendu. Oglasio se i SPO - Aleksandar Jugović smatra da bi se momentalnim raspisivanjem izbora Srbija odrekla statusa kandidata za članstvo u Evropskoj uniji u ovoj godini.

Извор-Б92
 

Skoro svi mediji su na strani opozicije.
Tu je lišće kao Press i Pravda, a poslednjih meseci je i U92.net prešao na stranu opozicije.

Jednostavnije bi bilo pobrojati one koji su na strani vlasti. Ja ne znam ni za jedan

neki kažu da je RTS na strani vlade, no ja uglavnom ne gledam RTS... Zatim list Danas je tradicionalno na strani demokrata, ali to i nije posebno relevantno glasilo.

Postoje znači potencijalno 2 pro-vladina medija, od ukupno hiljade !!!


Prosto rečeno → Lakše je dospeti do priče protiv vlasti, nego pronaći nekog da hvali vlast.

To pokazuje da nema nikakvog jednoumlja, nego se kritičari i whineri čuju na svakom koraku.


Ali na njihovu žalost, vlada radi fantastično, i zbog toga ostaje i naredne 4 godine.
 

Skoro svi mediji su na strani opozicije.
Tu je lišće kao Press i Pravda, a poslednjih meseci je i U92.net prešao na stranu opozicije.

Jednostavnije bi bilo pobrojati one koji su na strani vlasti. Ja ne znam ni za jedan

neki kažu da je RTS na strani vlade, no ja uglavnom ne gledam RTS... Zatim list Danas je tradicionalno na strani demokrata, ali to i nije posebno relevantno glasilo.

Postoje znači potencijalno 2 pro-vladina medija, od ukupno hiljade !!!


Prosto rečeno → Lakše je dospeti do priče protiv vlasti, nego pronaći nekog da hvali vlast.

To pokazuje da nema nikakvog jednoumlja, nego se kritičari i whineri čuju na svakom koraku.


Ali na njihovu žalost, vlada radi fantastično, i zbog toga ostaje i naredne 4 godine.


Jedini stampani opozicioni mediji su Pecat,Novi Standard i Velika Srbija.Od televizija ni jedna nije opoziciona sve su rezimske.Za Slobino vreme znalo se da su Politika i Vecernje Novosti bile rezimske, sve ostalo je bilo opoziciono Blic, Glas Javnosti...
 
Vucic opet poceo da po svom starom, kao da je "pao smarsa",nezna ni sta je juce bilo.
Iznanadjen situacijom kao da nije znao koliko je pozicija stabilna. Biti u situaciji svo vreme a neznati sta se dogadja. Strategija?
I onda se cude sto je natalitet u Srbiji jako opao,kad sav sex preuzeli politicari.
Politicari, ebete nas kao sansku kozu.:eek:

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Vucic opet poceo da po svom starom, kao da je "pao smarsa",nezna ni sta je juce bilo.
Iznanadjen situacijom kao da nije znao koliko je pozicija stabilna. Biti u situaciji svo vreme a neznati sta se dogadja. Strategija?
I onda se cude sto je natalitet u Srbiji jako opao,kad sav sex preuzeli politicari.
Politicari, ebete nas kao sansku kozu.:eek:

:hahaha::hahaha::hahaha:

koza_210607.jpg
 

Back
Top