Quantcast

Vučić u "Ćirilici": Moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse

Poruka
23.597
Аха..нису криви његови пајтоси Харадинај и Тачи, него неименована европска земља?
Ти би Вучићу поверовао и да каже да је црно бело, а бело црно.
А он највећи лажов и манипулатор у историји света.
Takse nam je uveo tandem vučići-tači zato da kada diktator bude priznao Kosovo,zauzvrat dobije ukidanje taksi...
Вас двојица ако би смањили доживљај, можда би и погодили. Овако је, ......без везе!

Born To Be Wild

Domaćin
Poruka
4.435
Samo tri imaju mocne i velike ,da ne navodim.
...................................................................................
A posto sam danas gledao saopstenje-kajron na tv , posle je izjavio da su Srbi krivi za to sto nije usvojen njegov predlog o razgranicenju i kompromisu. Onda ispada ili da smo mi ta mocna drzava :) , ili da on sebe ne smatra Srbinom .
.........................................................................................................................................................................................
Mozda gresim , ali moje licno misljenje je ako sever ode van Kosova onda nikad necemo vratiti celo Kosovo ,
a kako istorija stoji ono ce se nekad vratiti u sastav Srbije. A opet da zivim dole na severu kim sigurno bih
hteo da budem deo Srbije a nikako deo velikoalbanskog projekta . To ti je zacarani krug .

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387
Pogledajte prilog 651390

Vučić je rekao da su takse Prištine na srpsku robu uvedene zbog pritisaka spolja.

On je rekao da je jedna velika, značajna i moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse, s ciljem da se Srbija navede na izlazak iz dijaloga, koji je u tom momentu išao ka kompromisnom rešenju.

- To je urađeno da bi Srbija rekla da izlazi iz dijaloga i da se sruši bilo kakakv plan da Srbija nešto dobije - objasnio je Vučić i podsetio da je ideja razgraničenja mogla da bude ishod dijaloga u kojem bi i Srbija dobila nešto.

- Ja to nisam odmah znao, sada sve to znam. U pitanju je jedna značajna i moćna sila - naveo je Vučić.

Podsetio je da se ceo svet pobunio protiv taksi, Amerikanci glasnije nego Evropljani, jer je to, kako je istakao, trazila jedna evropska zemlja.
https://www.blic.rs/vesti/politika/...a-trazila-da-nam-pristina-uvede-takse/gzjrlgs
Одмах типујем да је то била В.Британија! Одувек су нам ,,гурали кола низ брдо''.
Тешко је замислити колико политика може да буде бескруполозна (бездушна, аморална, осиона, манипулативна,.....). Британцима овај епитет баш лежи: треба се сетити измишљотина о руском тровању Сергеја Скрипаља, непроверене изјаве званичне Британије о обарању авиона у Украјини и тврдње да је то учинила Русија, ..............и низ других смицалица. Ускоро ћемо сазнати и ову ујдурму око Шиптарских такси.
Ako je Vučić rekao "da je jedna velika, značajna i moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse", onda se može zaključiti da je jedna mala, beznačajna, van evropska zemlja tražila da nam Priština ne uvede takse... najverovatnije Sirija! Zato se ne treba uopšte uzbuđivati oko ovog poslednjeg vučićevog spinovanja. Još veći, i gotovo perverzija u spinovanju, je spin da je ta zemlja Velika Britanska, jer ako je Vučić mogao onako ladno da daje neproverene izjave kako Britanija stoji iza tobožnjeg pokušaja atentata na njega u Jajincima zašto ne bi smeo da kaže da je ona tražila nešto tako sitno kao što je uvođenje taksi?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.