Quantcast

Vučić u "Ćirilici": Moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse

Poruka
23.598
1582047957270.png

Vučić je rekao da su takse Prištine na srpsku robu uvedene zbog pritisaka spolja.

On je rekao da je jedna velika, značajna i moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse, s ciljem da se Srbija navede na izlazak iz dijaloga, koji je u tom momentu išao ka kompromisnom rešenju.

- To je urađeno da bi Srbija rekla da izlazi iz dijaloga i da se sruši bilo kakakv plan da Srbija nešto dobije - objasnio je Vučić i podsetio da je ideja razgraničenja mogla da bude ishod dijaloga u kojem bi i Srbija dobila nešto.

- Ja to nisam odmah znao, sada sve to znam. U pitanju je jedna značajna i moćna sila - naveo je Vučić.

Podsetio je da se ceo svet pobunio protiv taksi, Amerikanci glasnije nego Evropljani, jer je to, kako je istakao, trazila jedna evropska zemlja.
https://www.blic.rs/vesti/politika/...a-trazila-da-nam-pristina-uvede-takse/gzjrlgs
Одмах типујем да је то била В.Британија! Одувек су нам ,,гурали кола низ брдо''.
Тешко је замислити колико политика може да буде бескруполозна (бездушна, аморална, осиона, манипулативна,.....). Британцима овај епитет баш лежи: треба се сетити измишљотина о руском тровању Сергеја Скрипаља, непроверене изјаве званичне Британије о обарању авиона у Украјини и тврдње да је то учинила Русија, ..............и низ других смицалица. Ускоро ћемо сазнати и ову ујдурму око Шиптарских такси.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.168
Одмах типујем да је то била В.Британија! Одувек су нам ,,гурали кола низ брдо''.
Ти би Вучићу поверовао и да каже да је црно бело, а бело црно.

А он највећи лажов и манипулатор у историји света.

Seksi Gospodin

Domaćin
Banovan
Poruka
4.497
Pogledajte prilog 651390

Vučić je rekao da su takse Prištine na srpsku robu uvedene zbog pritisaka spolja.

On je rekao da je jedna velika, značajna i moćna evropska zemlja tražila da nam Priština uvede takse, s ciljem da se Srbija navede na izlazak iz dijaloga, koji je u tom momentu išao ka kompromisnom rešenju.

- To je urađeno da bi Srbija rekla da izlazi iz dijaloga i da se sruši bilo kakakv plan da Srbija nešto dobije - objasnio je Vučić i podsetio da je ideja razgraničenja mogla da bude ishod dijaloga u kojem bi i Srbija dobila nešto.

- Ja to nisam odmah znao, sada sve to znam. U pitanju je jedna značajna i moćna sila - naveo je Vučić.

Podsetio je da se ceo svet pobunio protiv taksi, Amerikanci glasnije nego Evropljani, jer je to, kako je istakao, trazila jedna evropska zemlja.
https://www.blic.rs/vesti/politika/...a-trazila-da-nam-pristina-uvede-takse/gzjrlgs
Тешко је замислити колико политика може да буде бескруполозна (бездушна, аморална, осиона, манипулативна,.....). Британцима овај епитет баш лежи: треба се сетити измишљотина о руском тровању Сергеја Скрипаља, непроверене изјаве званичне Британије о обарању авиона у Украјини и тврдње да је то учинила Русија, ..............и низ других смицалица. Ускоро ћемо сазнати и ову ујдурму око Шиптарских такси.
Ja mislim da je Vatikan!
Vučić nije rekao "velika" već "moćna", znači - Vatikan! :rtfm:

Seksi Gospodin

Domaćin
Banovan
Poruka
4.497
Чекај, ако су приштинске власти тако слабе да подлежу притисцима, како то, после притиска, ни мање ни више, него Трампове Америке, они још не укидају царине?

Vučić GRMEO po Briselu...

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.168
Шта? Јел сероња не сме да каже која је то земља?
А раја лапају.
Сад можемо да погађамо која је то земља.

Ко не воли Брите (или само Победоносцева), може да каже - Британија

Ко не воли Њемце, може да каже Њемачка.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.168
Za obratiti se tebi sa "ti stvarno misliš" znači udeliti ti kompliment , jer je sam čin mišljenja nekako nespojiv sa tobom , ali eto ja te "ispoštovah".
Па, да. Али кад ти напишеш нешто о размишљању, онда то звучи заиста чудно. Да не кажем, невероватно.

Mystic+

Buduća legenda
Poruka
48.777
Ти би Вучићу поверовао и да каже да је црно бело, а бело црно.

А он највећи лажов и манипулатор у историји света.
A što ti ne bi poverovao da on sam jeste sposoban da navuče na nas još par onih prokletstava koja nas nisu zadesila ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.