"Вучић, трећи најважнији државник света"

Обилић

Elita
Poruka
20.486
Браво СНС !
Створила си својом љубављу великог државника и ствараш заиста велику Србију.

То видимо по много чему (мир, запосленост, монетарна стабилност),
а ево сад и најновијег доказа:

Председник моћне Кине после Трампа и Путина
ка себи на договор зове и председника Србије.

https://www.euronews.rs/srbija/poli...vio-istorijsku-posetu-predsednika-vucica/vest
 
source.gif
 
Браво СНС !
Створила си својом љубављу великог државника и ствараш заиста велику Србију.

То видимо по много чему (мир, запосленост, монетарна стабилност),
а ево сад и најновијег доказа:

Председник моћне Кине после Трампа и Путина
ка себи на договор зове и председника Србије.

https://www.euronews.rs/srbija/poli...vio-istorijsku-posetu-predsednika-vucica/vest
severna koreja mu zavidi
 
Браво СНС !
Створила си својом љубављу великог државника и ствараш заиста велику Србију.

То видимо по много чему (мир, запосленост, монетарна стабилност),
а ево сад и најновијег доказа:

Председник моћне Кине после Трампа и Путина
ка себи на договор зове и председника Србије.

https://www.euronews.rs/srbija/poli...vio-istorijsku-posetu-predsednika-vucica/vest
Ako misliš otpozadi, onda da.
 
Браво СНС !
Створила си својом љубављу великог државника и ствараш заиста велику Србију.

То видимо по много чему (мир, запосленост, монетарна стабилност),
а ево сад и најновијег доказа:

Председник моћне Кине после Трампа и Путина
ка себи на договор зове и председника Србије.

https://www.euronews.rs/srbija/poli...vio-istorijsku-posetu-predsednika-vucica/vest
ma kaki treci prvi
on je po visini najvisi prendesnik na svjetu
tako da kaki treci 🤣
 
Браво СНС !
Створила си својом љубављу великог државника и ствараш заиста велику Србију.

То видимо по много чему (мир, запосленост, монетарна стабилност),
а ево сад и најновијег доказа:

Председник моћне Кине после Трампа и Путина
ка себи на договор зове и председника Србије.

https://www.euronews.rs/srbija/poli...vio-istorijsku-posetu-predsednika-vucica/vest
''
Prve godine vladavine je Nabukodonosor proveo u uspješnim pohodima protiv Skita i Kimerijaca. S obzirom da mu je brak s medijskom princezom osigurao savezništvo s moćnim susjedom na istoku, Nabukodonosor se uglavnom mogao orijentirati na prijetnje sa zapada. Godine 601. pne. je propao njegov pokušaj osvajanja Egipta, zbog čega je 597. pne. morao ugušiti pobunu u Kraljevstvo Juda|Kraljevstvu Juda, odnosno opsjesti i osvojiti Jeruzalem. Isti se grad ponovno pobunio deset godina kasnije, kada je Nabukodonosor razorio grad i njegove stanovnike odveo u babilonsko ropstvo.

Kasniji pokušaji egipatskih faraona da iskoriste babilonsku slabost, međutim, nisu imali uspjeha. Nabukodonosor se tako umjesto ratovima mogao prepustiti građevinskim projektima. Uz Viseće vrtove je sagradio i obnovio niz hramova u Babilonu, podigao obrambeni zid i luke u Perzijskom zaljevu.

Godine 567. pne. je poduzeo posljednji pohod na Egipat, koji je završio neuspjehom. Babilonska tradicija tvrdi da je nakon toga pao u melankoliju i počeo proricati propast svog carstva''
 
Браво СНС !
Створила си својом љубављу великог државника и ствараш заиста велику Србију.

То видимо по много чему (мир, запосленост, монетарна стабилност),
а ево сад и најновијег доказа:

Председник моћне Кине после Трампа и Путина
ка себи на договор зове и председника Србије.

https://www.euronews.rs/srbija/poli...vio-istorijsku-posetu-predsednika-vucica/vest
ovaj post definivno zasluszje svoje mesto u jednoj drugoj temi :mrgreen:
 
Auuuuu brate koliko vama ćacima nije dobro , u kom sve vi tripu jbt i u kojoj vi realnosti živite, naslov tem je školski primer šizofrenija izazvane deluzijama (a moguće i korišćenjem psihoaktivnih supstanci), znači naslov teme je dijagnoza F20. ko vrata.

Inače i u Severnoj Koreji veruju da je njihov veliki vođa najveći državnik sveta, da mu se svuda svi klanjaju, da ga svuda dočekuju sa oduševljenjem, da širom sveta prave parade i ceremonije u njegovu čast (a ne da svi misle da je ludak, predmet sprdnje i smešan kao crtani film), da su najstabilnija ekonomija sveta, da žive u "zlatnom dobu", da im svi zavide, itd , drugim rečima isto kao ćaci i štovaoci SNS sekte žive u nekakvom tripu i deluziji i u nekakvoj nazovi realnosti koja je sve drugo samo ne realnost.
 

Back
Top