Vučić svečano otvorio 41. sprat na Kuli Beograd

  • Začetnik teme Začetnik teme pop80
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

pop80

Elita
Poruka
17.948
Nije zaje bancija.. Vučić svečano otvorio 41. sprat na Kuli Bg.. neki vidikovac kolko sam shvatio!

Na svečanom otvaranju 41. sprata zgrade rekao je da su njega pitali kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd i pohvalio sve one koji su rušili po Savamali na hrabrosti!



Nije zaje bancija

Na otvaranju 41. sprata zgrade rekao je kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd

E Srbijo moja!

hq720.jpg


https://www.blic.rs/vesti/politika/aleksandar-vucic-da-su-mene-pitali-sam-bih-seo-u-buldozer/30lnz2d
 
Poslednja izmena:
Nije zaje bancija.. Vučić svečano otvorio 41. sprat na Kuli Bg.. neki vidikovac kolko sam shvatio!

Na svečanom otvaranju 41. sprata zgrade rekao je da su njega pitali kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd i pohvalio sve one koji su rušili po Savamali na hrabrosti!



Nije zaje bancija

Na otvaranju 41. sprata zgrade rekao je kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd

E Srbijo moja!

Pogledajte prilog 1890736

https://www.blic.rs/vesti/politika/aleksandar-vucic-da-su-mene-pitali-sam-bih-seo-u-buldozer/30lnz2d
Otvorio vidikovac u exspecijalis UAE teritoriji?
 

Back
Top