pop80
Elita
- Poruka
- 17.948
Nije zaje bancija.. Vučić svečano otvorio 41. sprat na Kuli Bg.. neki vidikovac kolko sam shvatio!
Na svečanom otvaranju 41. sprata zgrade rekao je da su njega pitali kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd i pohvalio sve one koji su rušili po Savamali na hrabrosti!
Nije zaje bancija
Na otvaranju 41. sprata zgrade rekao je kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd
E Srbijo moja!
https://www.blic.rs/vesti/politika/aleksandar-vucic-da-su-mene-pitali-sam-bih-seo-u-buldozer/30lnz2d
Na svečanom otvaranju 41. sprata zgrade rekao je da su njega pitali kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd i pohvalio sve one koji su rušili po Savamali na hrabrosti!
Nije zaje bancija
Na otvaranju 41. sprata zgrade rekao je kako bi on lično seo u Buldožer i rušio po Bgu bez ikakvih dozvola, mimo zakona itd
E Srbijo moja!
https://www.blic.rs/vesti/politika/aleksandar-vucic-da-su-mene-pitali-sam-bih-seo-u-buldozer/30lnz2d
Poslednja izmena:

