U skupštini sutra Vučić ukida opozicione i studentske kontrolore na izborima sa zakonom koji ne postoji nigde u svetu.
Takođe Vučić sutra u skupštini i ZAKONOM ZABRANJUJE NEPOTPISIVANJE ZAPISNIKA što je PRAVO KONTROLORA svugde u svetu !
Pošto od izbora nema ništa jer Vučić donosi zakon kojim on bira kontrolore za izbore i koji nema nigde drugo u svetu,
jer SVUGDE U SVETU OPOZICIJA BIRA SVOJE KONTROLORE , a vlast mora to samo da konstatuje , odnosno vlast svugde u svetu mora da prihvati svakog kontrolora kojeg odredi opozicija i koji ima ličnu kartu.
A pošto je Vučić u ogromnoj manjini sa kojom bi da krade izbore bez kontrolora, dajte u ANKETI vaše mišljenje kakav treba da bude protest 23.maja u Beogradu ?
Da li treba da bude novi 15.mart 2.0 gde će neki bajkeri da štite promenu vlasti od upada u skupštinu ili treba da bude 5.oktobar 2.0 i ne dozvoliti da Srbi budu jedini narod u svetu koji nema opozicione kontrolore na izborima ?

I jeli jedini način da dođe do izbora bez 5.oktobra 2.0 taj da se postave KAMERE na sva glasačka mesta u Srbiji kako bi to svi prihvatili i videlo se ko koliko glasova ima na izborima ? ANKETA

Takođe Vučić sutra u skupštini i ZAKONOM ZABRANJUJE NEPOTPISIVANJE ZAPISNIKA što je PRAVO KONTROLORA svugde u svetu !
Pošto od izbora nema ništa jer Vučić donosi zakon kojim on bira kontrolore za izbore i koji nema nigde drugo u svetu,
jer SVUGDE U SVETU OPOZICIJA BIRA SVOJE KONTROLORE , a vlast mora to samo da konstatuje , odnosno vlast svugde u svetu mora da prihvati svakog kontrolora kojeg odredi opozicija i koji ima ličnu kartu.
A pošto je Vučić u ogromnoj manjini sa kojom bi da krade izbore bez kontrolora, dajte u ANKETI vaše mišljenje kakav treba da bude protest 23.maja u Beogradu ?
Da li treba da bude novi 15.mart 2.0 gde će neki bajkeri da štite promenu vlasti od upada u skupštinu ili treba da bude 5.oktobar 2.0 i ne dozvoliti da Srbi budu jedini narod u svetu koji nema opozicione kontrolore na izborima ?

I jeli jedini način da dođe do izbora bez 5.oktobra 2.0 taj da se postave KAMERE na sva glasačka mesta u Srbiji kako bi to svi prihvatili i videlo se ko koliko glasova ima na izborima ? ANKETA

, jer ako izbori budu neizvesni i izjednačeni svako biračko mesto će da znači.
, i ova naša ništa ne prepušta.
, veliki gradovi i tu koncetracija kontrolora, ostalo kako bude.