Vučić: Stotine hiljada na ulicama - sprema se sve za 16. april

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Miting Srpska napredna stranka se priprema za 16. april
Vučić: Stotine hiljada na ulicama

SNS vrši sve pripreme za održavanje mitinga 16. aprila, ali je spreman da ga odloži ukoliko se izbori raspišu u novembru, izjavio je juče zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić.

- Čini mi se da će odgovor vlasti na kompromis koji smo predložili biti negativan i da ćemo se videti na ulicama 16. aprila - kazao je Vučić.

- Dovešćemo nekoliko stotina hiljada ljudi. Ako smo mi učinili ustupak vlasti, to pokazuje našu širinu, a zamislite posledice ako oni taj adut ne prihvate. Da vidim kako će sad reći da smo protiv EU - kazao je Vučić.
 
Špijunka: Ministrima gratis knjiga o Vučiću
S. S. R. | 07. mart 2011. 20:39 | Komentara: 16

Pravi sajam knjiga pre nekoliko dana u srpskom parlamentu. Nude radikali delo o nekadašnjem partijskom drugu Aleksandru Vučiću


PRAVI sajam knjiga pre nekoliko dana u srpskom parlamentu. Nude radikali delo o nekadašnjem partijskom drugu Aleksandru Vučiću. Za prodaju je zadužen poslanik SRS Filip Stojanović. Kažu ”šešeljevci” da su prodali preko sto, a među kupcima su Dragoljub Mićunović, Jelena Trivan, Aleksandar Jugović, Meho Omerović, Srđan Milivojević... A, dobili su je i ministri. Za članove Vlade - gratis. Tako je Nataša Jovanović poklonila ”udžbenik” ministru odbrane Draganu Šutanovcu. Jedan primerak čuvala je i za prvog čoveka policije Ivicu Dačića.
 
Da li ima neko pametan izgovor zasto vam smetaju DEMOSNTRACIJE protiv ovog izdajnickog rezima, da li je moguce gospodo radikali da vama odgovara ova izdaja i prodaja zemlje, pa vi umesto da pljujete po BoTi i Co vi napadate jedine ljude koji pokusavaju da izvedu ljude na ulicu i svrgnu ovaj ne narodni rezim, pa dokle vise gosdpodo radikali, ajde se odlucite jel ste opozicija ili vlast.
 
Špijunka: Ministrima gratis knjiga o Vučiću
S. S. R. | 07. mart 2011. 20:39 | Komentara: 16

Pravi sajam knjiga pre nekoliko dana u srpskom parlamentu. Nude radikali delo o nekadašnjem partijskom drugu Aleksandru Vučiću


PRAVI sajam knjiga pre nekoliko dana u srpskom parlamentu. Nude radikali delo o nekadašnjem partijskom drugu Aleksandru Vučiću. Za prodaju je zadužen poslanik SRS Filip Stojanović. Kažu ”šešeljevci” da su prodali preko sto, a među kupcima su Dragoljub Mićunović, Jelena Trivan, Aleksandar Jugović, Meho Omerović, Srđan Milivojević... A, dobili su je i ministri. Za članove Vlade - gratis. Tako je Nataša Jovanović poklonila ”udžbenik” ministru odbrane Draganu Šutanovcu. Jedan primerak čuvala je i za prvog čoveka policije Ivicu Dačića.

Највише ми се свиђа у његовим постовима,
што зна пост да окречи у ове ПРАВО МУШКЕ БОЈЕ!


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Poslednja izmena:
Da li ima neko pametan izgovor zasto vam smetaju DEMOSNTRACIJE protiv ovog izdajnickog rezima, da li je moguce gospodo radikali da vama odgovara ova izdaja i prodaja zemlje, pa vi umesto da pljujete po BoTi i Co vi napadate jedine ljude koji pokusavaju da izvedu ljude na ulicu i svrgnu ovaj ne narodni rezim, pa dokle vise gosdpodo radikali, ajde se odlucite jel ste opozicija ili vlast.

problem je sto ste vi naprednjaci lazna opozicija u sluzbi vasingtona i brisela

ne mislim da ne tebe licno , i na acu i na ostale vase birace glasace i clanove , al ivucic i nikolic jesu njihovi ljudi

samim tim vi ne mozete da donesete bilo kakav boljitak srbiji jer vrh vase stranke je u sluzbi CIA i zapada
 
Miting Srpska napredna stranka se priprema za 16. april
Vučić: Stotine hiljada na ulicama

SNS vrši sve pripreme za održavanje mitinga 16. aprila, ali je spreman da ga odloži ukoliko se izbori raspišu u novembru, izjavio je juče zamenik predsednika SNS-a Aleksandar Vučić.

- Čini mi se da će odgovor vlasti na kompromis koji smo predložili biti negativan i da ćemo se videti na ulicama 16. aprila - kazao je Vučić.

- Dovešćemo nekoliko stotina hiljada ljudi. Ako smo mi učinili ustupak vlasti, to pokazuje našu širinu, a zamislite posledice ako oni taj adut ne prihvate. Da vidim kako će sad reći da smo protiv EU - kazao je Vučić.

Прпа им је велика - ШЕШЕЉ СЕ ВРАЋА... не да ће само да греју стиропор, него има и да га једу ако треба, али не верујем да ће им то помоћи... јер "све се враћа - све се плаћа".
 
problem je sto ste vi naprednjaci lazna opozicija u sluzbi vasingtona i brisela

ne mislim da ne tebe licno , i na acu i na ostale vase birace glasace i clanove , al ivucic i nikolic jesu njihovi ljudi

samim tim vi ne mozete da donesete bilo kakav boljitak srbiji jer vrh vase stranke je u sluzbi CIA i zapada

Tihi, to je tvoje misljenje, ja mislim da su DSS i SRS lazna opozicija i da je SRS rezervna stranka DS jer napada jedinu opozicionu stranku u Srbiji, drugo ja nisam naprednjak ali cu ovog puta da glasam za njih jer ne vidim da bilo ko ista mzoe da uradi u ovoj zemlji osim Tome i Vucica, ako hoces ali moje iskreno misljenje bez sale ali stvarno to je samo moje misljenje i zato nikada necu vise da glasam za SRS je taj da su oni uz DS u sluzbi zapada, ozbiljno to mislim, ne kazem da sam upravu ali to je ono sto se da izvuci kao obrazlozenje, jer objasni mi zasto SRS nece da skida DS i ove lopove koji su prodali drzavu, oni vam ne setaju ali vam smeta Toma koji je u opoziciji.
Vidim da si normalan covek samo mozda nazalost pogresno tumacis neke stvari i zaveli te ovi koji se navodna opozicija, dajte ljhudi da se ujedinimo da skinemo ove zute pa cemo ako Toma ne valja sutra lako da ga skinemo, zar ne.
Pozz
 
Прпа им је велика - ШЕШЕЉ СЕ ВРАЋА... не да ће само да греју стиропор, него има и да га једу ако треба, али не верујем да ће им то помоћи... јер "све се враћа - све се плаћа".

Vidi prijatelju ovo sto radi Seselj i BoTa sto su se dogovorili zajedno sa zapadom, je taj da ce Seselj biti pusten 15.4 a miting SNS je 16.4 zamisli dan pre mitinga, jel ti to nista ne govori, Seselj suruje sa Borisuom i zapadom tj. CIA-om ali ja sam to shvatio pre par godina a vi cete uskoro shvatiti, sto ga ne puste 17.4 nego bas 15.4 ali ni to nece da poremeti planove srpskog naroda, **** se narodu za Sekija, narod lose zivi i u Tomi jedino vide spas, a ne u Seselju koji je prodao veru(svoju slobodu) za veceru, tuzno je to, a kao veliki srpski "nacionalista" ne znam kako je uspeo da se dogovori sa zapadom, izvinite ali Sloba je bio pravi srpaski nacionalita, jer je "poginuo" u Hagu jer nije hteo da proda Srbiju, kao sto radi LAZNI NACIONALISTA Seselj.
 

Back
Top