Quantcast

VUČIĆ STIGAO U ZVANIČNU POSETU VATIKANU: Svečani doček za srpsku delegaciju...

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
7.984
...

Vučić stigao u zvaničnu posetu Vatikanu: Svečani doček za srpsku delegaciju (FOTO)
https://www.telegraf.rs/vesti/politika/3101334-vucic-stigao-u-zvanicnu-posetu-vatikanu-svecani-docek-za-srpsku-delegaciju-foto?utm_source=najnovije_vesti_desni_timeline&utm_medium=linkovi&utm_campaign=desni_timeline_najnovije&utm_content=6

Vučić stigao na poklonjenje Papi...i to na okultni 11.09. ( slučajnosti ne postoje...hint ritualno zrtvujuci dogadjaj 11.9.2001 u Njujorku kad su CIA jezuiti ritualno zrtvovali 3000 ljudi u LIVE prenosu...valjda najcrnja crna misa u istoriji mračnjaštva i sektašstva tj satanizma...)

...

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
7.984
Vatikan nikad nije bio udaljeniji od Hrvatske,kao danas. Ne mislim na današnji dan,već na pontifikat pape Franje.

Rado ću objasniti i zašto.
Ja ću ti još rađe objasniti i zašto - ZATO ŠTO VATIKANCI UPRAVO VRBUJU I KUPUJU DUŠU SRBA I SRBIJE !

Tako da su im na tom putu Hrvati više nebitni...(jer su Hrvati vec napovratno Vatikanom zombirani...), kao što evo uzimaju dušu Ukrajine tako žele da uzmu i dušu Srba...

I onda će zarad tog cilja (uzimanja srpske duše) izigravati i glumatati i nepriznavnje tzv Kosova (al za svaki slučaj u Prištini posadiše jednu od najvećih Katedrala u ovom delu Evrope...iako katolika dole nema ni 0,1%, a eno smo nekidan imali i orgijanje na Pravoslavnim temeljima...)

----

Jastreb1973

Zainteresovan član
Poruka
171
Ja ću ti još rađe objasniti i zašto - ZATO ŠTO VATIKANCI UPRAVO VRBUJU I KUPUJU DUŠU SRBA I SRBIJE !

Tako da su im na tom putu Hrvati više nebitni...(jer su Hrvati vec napovratno Vatikanom zombirani...), kao što evo uzimaju dušu Ukrajine tako žele da uzmu i dušu Srba...

I onda će zarad tog cilja (uzimanja srpske duše) izigravati i glumatati i nepriznavnje tzv Kosova (al za svaki slučaj u Prištini posadiše jednu od najvećih Katedrala u ovom delu Evrope...iako katolika dole nema ni 0,1%, a eno smo nekidan imali i orgijanje na Pravoslavnim temeljima...)

----
Vrijeme unijaćenja je daleko iza nas. Danas bi samo totalni kreten mogao razmišljati i o unijaćenju,a kamo li o pokatoličavanju ne samo Srba,nego i bilo kojeg drugog pravoslavnog naroda.

Ukrajina je i pored unijata i dalje pravoslavna zemlja par excellance,a takva će i ostati.

Ne znam šta ti pored onoliko džamija po Kosovu smeta jedna katolička crkva??? Katolici Albanci su u boljim odnosima sa srbima,nego sa Albancima muslimanima (poslušaj malo predavanja Miroljuba Jevtića,eksperta za islam). Albanke katolkinje iz Albanije radije će se udati za Srbina pravoslavca nego Albanca muslimana.

Što se Hrvata tiče oni su se (mislim na onaj ultra desni dio) zamjerili sa papom. U jednom ustaškom listu čak su ga proglasili sotonom,a iz dva razloga. Što odbija kanonizirati Stepinca i priznati ukazanja u Međugorju kao validna.

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
7.984
Oo paa pa njega programiraju na najvisem nivou satanista

Suštinski ovo mu je sad nešto kao satanistička diploma Više poslovne...

....
Vrijeme unijaćenja je daleko iza nas. Danas bi samo totalni kreten mogao razmišljati i o unijaćenju,a kamo li o pokatoličavanju ne samo Srba,nego i bilo kojeg drugog pravoslavnog naroda.

Ukrajina je i pored unijata i dalje pravoslavna zemlja par excellance,a takva će i ostati.

Ne znam šta ti pored onoliko džamija po Kosovu smeta jedna katolička crkva??? Katolici Albanci su u boljim odnosima sa srbima,nego sa Albancima muslimanima (poslušaj malo predavanja Miroljuba Jevtića,eksperta za islam). Albanke katolkinje iz Albanije radije će se udati za Srbina pravoslavca nego Albanca muslimana.

Što se Hrvata tiče oni su se (mislim na onaj ultra desni dio) zamjerili sa papom. U jednom ustaškom listu čak su ga proglasili sotonom,a iz dva razloga. Što odbija kanonizirati Stepinca i priznati ukazanja u Međugorju kao validna.

Updejtuj informacije, jer je Međugorje već aminovano od Vatikana...dakle frka je bila samo oko podele plena očigledno, a što i jeste glavni "bog" Vatikana = novac, zato i imaju VATIKANSKU BANKU...
O Stepincu ne vidim da ce spreciti to na kraju...jer je i to nesto cime kupuju dusu Srba...Pa ako Stepinac bez oreola znaci da ce Srbi evo ljubiti skute Papi...lako ce ga oni ostaviti bez oreola...

A najvecu katedralu na Kosovu ti navodim ne kao takticki potez Vatikana, vec kao njihov strateski potez u smislu - "Popunice nju pokatoliceni Albanci i Srbi..."

Uostalom preskocio si deo u kojem Katolicki svestenici Kosova prisvajaju temelje Pravoslavne bogomolje...eno nekidan...
Mislis da oni to lokalno tako malo...bez dozvoe tj naredbe Vatikana?

...

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
7.984
Pa to je jedan dan sat vremena a posle?

I brak potpises u opstini za minut...pa posle guraš godinama :D

Bitna je inicijacija... obelezavanje teritorije...a posle je lako...

Uostalom - mislis da je slucajno ovog leta Papa kruzio oko Srbije...jel bese redom Rumunija, Bugarska, Makedonija (NE SLUCAJNO PO PRIJEMU U NATO...) i to gle čuda - SVE PO PRAVOSLAVNIM (i NATO) ZEMLJAMA....

Pametnom dovoljno da shvati kakav vez veze Vatikan...

....

Poslednja izmena:

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
39.456
...

Vučić stigao na poklonjenje Papi...i to na okultni 11.09. ( slučajnosti ne postoje...hint ritualno zrtvujuci dogadjaj 11.9.2001 u Njujorku kad su CIA jezuiti ritualno zrtvovali 3000 ljudi u LIVE prenosu...valjda najcrnja crna misa u istoriji mračnjaštva i sektašstva tj satanizma...)

...
Громе, је л' ово синхронизитет?

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
30.584
I brak potpises u opstini za minut...pa posle guraš godinama :D

Bitna je inicijacija... obelezavanje teritorije...a posle je lako...

Uostalom - mislis da je slucajno ovog leta Papa kruzio oko Srbije...jel bese redom Rumunija, Bugarska, Makedonija (NE SLUCAJNO PO PRIJEMU U NATO...) i to gle čuda - SVE PO PRAVOSLAVNIM (i NATO) ZEMLJAMA....

Pametnom dovoljno da shvati kakav vez veze Vatikan...

....
Ne znam sto se Srbi onda ustezu, Rumuni i Bugari su procentno veci pravoslavci od Srba, a uz to Bugarima i Makedoncima ne pada na pamet da im latinica krasi prestonice za razliku od BG pasaluka.

Crveni skart u pasaluku glumi pravoslavce samo kad se Papa spomene, dok ih bivsa braca gomnima hrane svakodnevno za saku srebrenjaka.