Vučić se sada ophodi prema Rusima kao prema Srbima na Kosovo, oduzima im prava

nesko101

Elita
Poruka
18.101
AUTORSKA
Zapamtite dobro ovo braćo Srbi što sam napisao.
Ovo će pisati u istorijskim činjenicama za pedeset godina.
Sada ovo ne možete da osetite jer niste Srbin kao ja koji živi na Kosovu i Metohiji.
Ja osećam kako polako predsednik Srbije oduzima moja tj,bratska prava Rusa u svakom smislu delanja a ostalima koji su nam krvni neprijatelji pravi dil i pomaže
.Ruskim neprijateljima daje milione evra a Srpskim neprijateljima na Kosovu daje brašno,šećer i zejtin po povlašćenim cenama koji su iste kao u Srbiji čak i jeftinije jer im ne uračunava PDV.
Znam da sada ovo ne možete da shvatite ali shvatićete za pedeset godina.
 
Poslednja izmena:
Ja osećam kako polako predsednik Srbije oduzima moja tj,bratska prava Rusa u svakom smislu delanja
Najgore je kad Srbin zaboravi ko je i šta je, kad zaboravi svoju zemlju Srbiju, i počne nekakvu stranu zemlju (Rusiju) da voli više od svoje dedovine.

Evo ti si recimo imao tu nesreću, i nisi jedini sa tim problemom.
 
Najgore je kad Srbin zaboravi ko je i šta je, kad zaboravi svoju zemlju Srbiju, i počne nekakvu stranu zemlju (Rusiju) da voli više od svoje dedovine.

Evo ti si recimo imao tu nesreću, i nisi jedini sa tim problemom.
A što ne budeš objektivan pa kažeš ovde istinu?
Zar Vučić ne gleda prvo interese EU zbog osude bratske Rusije?
Zar zato tvoj izabranik nije grešniji od mene?
 
dosta vise razmisljanja da srbija treba da isterava neku svetsku pravdu

isteravasmo je neko vreme i samo nastradasmo , pravdu ne isterasmo

nas ima 0,1 posto stanovnistva , ajde da neko drugi gine za neku pravdu
Nije ovde reč o pravdi već o zaveri nad pravoslavnim rodom a to će biti pogubnije od rata u budućnosti Srba.
Gledate u zemlju kao psi u praznu činiju čim vam neko kaže istinu.
 
A što ne budeš objektivan pa kažeš ovde istinu?
Zar Vučić ne gleda prvo interese EU zbog osude bratske Rusije?
Zar zato tvoj izabranik nije grešniji od mene?
Vučić gleda samo u onaj satić koji pokazuje njegovu trenutnu popularnost, i radi sve kako bi ga ubacio u crveno.

Da li je to osuda Rusije, osuda EU, lizanje sa Putinom, lizanje sa Merkelovom, lizanje sa Bajdenom, klečanje na hoklici u Briselu, u Vašingtonu - potpuno je nebitno, sve dok skala popularnosti ide nadesno.

Ako to do sada nisi shvatio, loš si politički analitičar.
 
Vučić gleda samo u onaj satić koji pokazuje njegovu trenutnu popularnost, i radi sve kako bi ga ubacio u crveno.

Da li je to osuda Rusije, osuda EU, lizanje sa Putinom, lizanje sa Merkelovom, lizanje sa Bajdenom, klečanje na hoklici u Briselu, u Vašingtonu - potpuno je nebitno, sve dok skala popularnosti ide nadesno.

Ako to do sada nisi shvatio, loš si politički analitičar.
Sve ja shvatam i stidim se što sam Srbin u ovom veku, najveće istorijske bruke države Srbije.
 
Kako Vucic Putinu da oduzima prava

Vučić gleda samo u onaj satić koji pokazuje njegovu trenutnu popularnost, i radi sve kako bi ga ubacio u crveno.

Da li je to osuda Rusije, osuda EU, lizanje sa Putinom, lizanje sa Merkelovom, lizanje sa Bajdenom, klečanje na hoklici u Briselu, u Vašingtonu - potpuno je nebitno, sve dok skala popularnosti ide nadesno.

Ako to do sada nisi shvatio, loš si politički analitičar.
Shizofrenija bolijest najmilija

****** ne bih da sam Vucic ni sekundu, toliko jebanja od strane svih na svetu mi anus ne bi istrpeo
 

Back
Top