Vučić se mračan vraća iz SAD

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
Vučić se mračan vraća iz SAD
http://www.mondo.rs/s251844/Info/Srbija/Vucic_se_mracan_vraca_iz_SAD.html
Lider naprednjaka je, nakon susreta u Stejt dipartmentu, ocenio da će nova vlada morati da bude spremna da uradi mnogo toga što nije popularno.
v251844p0.jpg
Arhivska fotografija (Beta)

Aleksandar Vučić je dopisniku Tanjuga, posle razgovora sa američkim zvaničnicima, rekao da je za Srbiju važno da ide evropskim putem i da će u tome imati podršku Sjedinjenih Američkih Država.

"Sprovešćemo najžešću borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije i ubeđen sam da ćemo i u tome imati podršku Amerike", kazao je Vučić.

Lider naprednjaka je dodao da je bilo reči o Kosovu, i da po tom pitanju Srbiju čeka težak put.

"Tražio sam od naših sagovornika da se vidi kako i na koji način kroz investicije, a ne donacije koje bi se odmah potrošile, počne dugoročno rešavanje problema nezaposlenosti", istakao je Vučić.

On je ocenio da će se Srbija teško izvući iz krize ako nova vlast sve to ne uradi.

Na konstataciju da posle susreta ne deluje optimistički, Vučić je odgovorio da "ne vidi veliki razlog da se osmehuje".

"Meni ništa nije smešno i ne vidim veliki razlog da se osmehujem. Za nas je važno da uradimo sve što je u našoj moći za napredak Srbije", zaključio je on.

Vučić je u Stejt departmentu imao razgovore sa predstavnicima kancelarije za Evropu i evroazijska pitanja.

:super::super::super:
Eби га Вучко...
Домаћи мора да се уради...
Иначе следује кец...
 
Mora da je Hillary prebacivala nogu preko noge dok mu je drzala lekciju kao Sharon Stone u "Niskim Strastima", pa je video ono cega se i Bill kod nje gadi:lol:
Tezak je zivot nas diplomata

Pre ce biti da je video Obaminog pitona.Salu na stranu stvari su ozbiljne, dakle Vucko nam donosi lose vesti ali kao
sto Toma rece nece nista kriti od naroda valjda ce nam reeci sta kaze druga svetska sila..
 
Nema tu nikakve MISTERIJE !!! Ameri se silno pomucili (Bombe,DOS, Otpor) da skinu Slobu koji ih NIJE slusao ,doveli ove lakeje i sluge (DOS i saradnike ,NVO ) silna lova utrosena na KONTROLU i sada da ih je.... Dacic i Vucic ..... To mora da se propita u njihovoj kuci i da se podeli DOMACI !!!
Sada cemo videti ko IMA a ko nema KICMU odnosno muu.... !!!! :)
 
Nema tu nikakve MISTERIJE !!! Ameri se silno pomucili (Bombe,DOS, Otpor) da skinu Slobu koji ih NIJE slusao ,doveli ove lakeje i sluge (DOS i saradnike ,NVO ) silna lova utrosena na KONTROLU i sada da ih je.... Dacic i Vucic ..... To mora da se propita u njihovoj kuci i da se podeli DOMACI !!!
Sada cemo videti ko IMA a ko nema KICMU odnosno muu.... !!!! :)

ma da pomucili se..ne se..i kada ima je trebao podrzavali su ga
 
But the raven, sitting lonely on the placid bust, spoke only,
That one word, as if his soul in that one word he did out pour.
Nothing further then he uttered - not a feather then he fluttered -
Till I scarcely more than muttered `Other friends have flown before -
On the morrow he will leave me, as my hopes have flown before.'
Then the bird said, `U vladu? Nikad više'

:hahaha:
 
But the raven, sitting lonely on the placid bust, spoke only,
That one word, as if his soul in that one word he did out pour.
Nothing further then he uttered - not a feather then he fluttered -
Till I scarcely more than muttered `Other friends have flown before -
On the morrow he will leave me, as my hopes have flown before.'
Then the bird said, `U vladu? Nikad više'

:hahaha:
Значи....Вучко гавран....?
Пре ће бити лешинар.
 
But the raven, sitting lonely on the placid bust, spoke only,
That one word, as if his soul in that one word he did out pour.
Nothing further then he uttered - not a feather then he fluttered -
Till I scarcely more than muttered `Other friends have flown before -
On the morrow he will leave me, as my hopes have flown before.'
Then the bird said, `U vladu? Nikad više'

:hahaha:

Prevedi na srpski.
 
"Sprovešćemo najžešću borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije i ubeđen sam da ćemo i u tome imati podršku Amerike", kazao je Vučić.
dal sam ja ovo dobro pročitala ili...:think: on želi podršku od Amerike
ahahhaa e moj Vučiću kako sad sve moze jel.. kad ti ideš na razgovore
kad su drugi išli onda su bili plaćeni izdajnici :bljak:
 
Vučić se mračan vraća iz SAD
http://www.mondo.rs/s251844/Info/Srbija/Vucic_se_mracan_vraca_iz_SAD.html
Lider naprednjaka je, nakon susreta u Stejt dipartmentu, ocenio da će nova vlada morati da bude spremna da uradi mnogo toga što nije popularno.
v251844p0.jpg
Arhivska fotografija (Beta)

Aleksandar Vučić je dopisniku Tanjuga, posle razgovora sa američkim zvaničnicima, rekao da je za Srbiju važno da ide evropskim putem i da će u tome imati podršku Sjedinjenih Američkih Država.

"Sprovešćemo najžešću borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije i ubeđen sam da ćemo i u tome imati podršku Amerike", kazao je Vučić.

Lider naprednjaka je dodao da je bilo reči o Kosovu, i da po tom pitanju Srbiju čeka težak put.

"Tražio sam od naših sagovornika da se vidi kako i na koji način kroz investicije, a ne donacije koje bi se odmah potrošile, počne dugoročno rešavanje problema nezaposlenosti", istakao je Vučić.

On je ocenio da će se Srbija teško izvući iz krize ako nova vlast sve to ne uradi.

Na konstataciju da posle susreta ne deluje optimistički, Vučić je odgovorio da "ne vidi veliki razlog da se osmehuje".

"Meni ništa nije smešno i ne vidim veliki razlog da se osmehujem. Za nas je važno da uradimo sve što je u našoj moći za napredak Srbije", zaključio je on.

Vučić je u Stejt departmentu imao razgovore sa predstavnicima kancelarije za Evropu i evroazijska pitanja.

:super::super::super:
Eби га Вучко...
Домаћи мора да се уради...
Иначе следује кец...
Taj domaci su odradili ovi tvoji od dvehiljadite pa do danas :mrgreen: Bezobrazno je cirkuzaniti i tudje izdaje i prodaje pripisivati nekome ko nema nikakvog udela u tome....
Ali,kako bi se mr.macak drugacije zabavljao da nema foruma:zper:
 
But the raven, sitting lonely on the placid bust, spoke only,
That one word, as if his soul in that one word he did out pour.
Nothing further then he uttered - not a feather then he fluttered -
Till I scarcely more than muttered `Other friends have flown before -
On the morrow he will leave me, as my hopes have flown before.'
Then the bird said, `U vladu? Nikad više'

:hahaha:

Prevedi na srpski.
Ништа интересантно...
Пише да је Вучко хомић који је продао кума
а сад ће бити главни у полицији
па ће контролисати медије...и тако то.
 
Kad SNS ide u Moskvu, onda je to samo protokolarno, a kad ide u Ameriku, to su onda instrukcije:lol:

А тако и јесте. Амере осим Сребренице и Косова ништа друго и не занима. Њихове инструкције су увек исте: посипати се пеплом по глави и признати независно Косово.
 

Back
Top