Quantcast

Vučić sazvao hitan sastanak zbog pogoršane situacije u regionu

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
44.679
Dajte nam posaljite Mila u Hrvatsku, on mi je uz Vucica, dr. Vojislava Seselja, Rodju Spajica, Raosa i Mamica jedan od omiljenih Balkanjezera.
Н еверујем да ће добити азил у Хрватској јер би то значио азил и свим мафијашима које води са собом а за то у ХР нема места .

zlatko01

Elita
Poruka
19.583
Dvosatni sastanak je bio težak, a održan je zbog najnovijih dešavanja u Crnoj Gori i planiranog ugrožavanja bezbednosti Srba u ovoj republici.
Najviši državni organi Crne Gore, sa vrhom tamošnje policije, nameravaju da najnoviju eskalaciju nasilja, uzrokovanu linčom Srbina u Podgorici, lažnim medijskim izveštajima optuže za to zvanični Beograd. Lokalni moćnici nameravaju da podignu tenzije širom Crne Gore, a u tom smislu spremaju haos širom zemlje, s namerom da za sve optuže Beograd.

https://www.alo.rs/web/push/notifikacija/283820/vest
kolega...o čemu li je aleksandar vučić pričao, kod njega je sve zaebancija

zemunski kej

Elita
Poruka
16.385
Da, ti si se isto primio na Sputnik Kool-aid
Pa jeste nesto mi se to mnogo nagomilalo za kratko vreme.A idu mu izbori. Ovo sto on radi nije lose,poznato je u politici reagujes pre nego sto eskalira. Napravis par scenarija sta da se radi ako stv ari krenu levo ili desno. Ujedno umiris javnost kao nesto radis.

s_O_k_O

Domaćin
Poruka
3.598
Нису пријатељи Мила Ђукановића јер су стали на страну народа Црне Горе .
Mnogi misle drugačije da su Milo i Vučić veliki prijatelji i da imaju zajedničke prijatelje kao npr. propalog spin majstora Vladimira Bebu Popovića, prestolonaslednika Ujedinjenih Arapskih Emirata šeika Muhameda bin Zajeda al Nahjana ....

tadija001

Aktivan član
Poruka
1.336
Кол'ко се Мита пали на ове наслове "Вучић хитно реаговао", а не сме реч да каже против Мила. Па како је реаговао?

Шта је то урадио па је реаговао?
Za 8 godina nije bio u stanju da ode u Crnu Goru, da se ne bi zamerio Djukanovicu.. Za 8 godina, nije dao zutu banku Srbima u Crnoj Gori.. Mogao je da finansira neki dom kulture, ili dnevni list, ili biblioteku, ili da podrzi neki srpski casopis, ili radio stanicu, da im da bilo kakav signal da oni za njega i drzavu postoje.. Svaka drzava matica odvaja za svoju dijasporu..

Ali on nije dao NISTA.. ..ZILH !!

Cak je hteo da ide dole u Crnu Goru da im rastura litije i proteste, ali ga je tamo narod procitao..

Kada su zbog "drzavnog udara" uhapsili onog nesretnog dzandara i onu babu, kakvi god da jesu, srpski su drzavljani, niko u Srbiji dupe nije pomerio.. Naprotiv, on je podrzao Djukanovica !! .. Sramno..

Njemu smeta sopstveni narod.. I u dijaspori i ovde.. Da nije naroda, oh kako bi njemu sve islo glatko..

Poslednja izmena:

Dekston

Domaćin
Poruka
3.724
Mi treba da smo isti narod ka nekada SCG a ne da se bijemo.
Neće to zapad dozvoliti nikad. Puno je para uloženo u odvajanju Crne Gore od Srbije.Njima je u interesu,jedno 20 tak balkanskih državica,zaduženih u kredite sa kojima će moći da manipulišu. Ni Rusiji ne odgovara jaka Srbija i ujedinjene srpske zemlje. Mi postojimo da bi velike sile dolazile ovdje i kako su oni uticajni da nas pomire.

NeshCMT

Elita
Poruka
18.653
Neće to zapad dozvoliti nikad. Puno je para uloženo u odvajanju Crne Gore od Srbije.Njima je u interesu,jedno 20 tak balkanskih državica,zaduženih u kredite sa kojima će moći da manipulišu. Ni Rusiji ne odgovara jaka Srbija i ujedinjene srpske zemlje. Mi postojimo da bi velike sile dolazile ovdje i kako su oni uticajni da nas pomire.
I to što kažeš-

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.