Quantcast

Vučić sazvao hitan sastanak: Traži način da spreči mlade da idu u inostranstvo VIDEO

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Mi možemo da damo mladim ljudima podsticaje za poljoprivredu .
Beskamatne kredite za kupovinu kuća i poljoprivrednog zemljišta i pravo prečeg zakupa državnog poljoprirednog zemljišta
Industrijska konoplja je šansa za prerađivačke kapacitete , građevinske , farmakološke , banjska lečilišta.
To niti je profitabilno niti ljudi vole da zadenjuju praziluk za dupe.

Ne nasedaj na priče veoma neuvaženog RusoTihog, da je svaka kokoš vredna milion evra

Motorcyclist

Legenda
Poruka
65.082
Mi možemo da damo mladim ljudima podsticaje za poljoprivredu .
Beskamatne kredite za kupovinu kuća i poljoprivrednog zemljišta i pravo prečeg zakupa državnog poljoprirednog zemljišta
Industrijska konoplja je šansa za prerađivačke kapacitete , građevinske , farmakološke , banjska lečilišta.
Za sad pravo preceg zakupa imaju stocari. al njih je malo.

buudala

Legenda
Poruka
57.978
dzaba. opet to ne znaci nista, oni mogu tih 10ha da lose obradjuju ili pak daju u arendu.
Mislim da je kasno za to.
Naravno da mogu.
Poenta je u podizanju nataliteta.
Nek obradjuju koliko mogu, a ostatak nek daju u podzakup.
Za predmet ove temilice je bitno kako navesti mlade ljude da postanu gazde na svom gazdinstvu ovde, umesto da idu po svetu za nadnicama.

franak

Elita
Poruka
24.641
Naravno da mogu.
Poenta je u podizanju nataliteta.
Nek obradjuju koliko mogu, a ostatak nek daju u podzakup.
Za predmet ove temilice je bitno kako navesti mlade ljude da postanu gazde na svom gazdinstvu ovde, umesto da idu po svetu za nadnicama.
Ekonomija i pare to nije baš popularno u Srbiji prijatelju.Potrebna je mnogo veća kriza kako bi se pokrenuli za poso.To je moje iskustvo.
Natalitet je teško podići jer se ljudi olenjili i ne pišu domaći zadatak-inače nema problema sa natalitetom.

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.829
Ekonomija i pare to nije baš popularno u Srbiji prijatelju.Potrebna je mnogo veća kriza kako bi se pokrenuli za poso.To je moje iskustvo.
Natalitet je teško podići jer se ljudi olenjili i ne pišu domaći zadatak-inače nema problema sa natalitetom.
Priča se da će srbijanska ekonomija propasti u 2. kvartalu

Izgleda da niko ne jebeniše Vašu priču o Jenni.ch/solarprangie

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.