Vučić: Samo je rat alternativa, a mi ga organski ne bismo preživeli

Nije,ali je doprineo tome da dodje do tih gadosti.
Kako je mogao da doprinese gadostima koje su se desile pre njegove vladavine.

Najintenzivniji napadi na Srbe na Kosovu su se nakon DSR dešavali tokom 80-ih. Amnesty International je ustanovio još onda da arnautsko pokrajinsko pravoduđe uopšte ne reaguje po pritužbama Srba a bilo ih je na desetine hiljada. Silovanja, pljačke, otmice, paljevine, prebijanja, guranja slomnjenih flaša u dupe. To su radili arnauti Srbima sa Kosova još mnogo pre Miloševića.

Tako da ti ta konstrukcija ne radi.
 
Kako je mogao da doprinese gadostima koje su se desile pre njegove vladavine.

Najintenzivniji napadi na Srbe na Kosovu su se nakon DSR dešavali tokom 80-ih. Amnesty International je ustanovio još onda da arnautsko pokrajinsko pravoduđe uopšte ne reaguje po pritužbama Srba a bilo ih je na desetine hiljada. Silovanja, pljačke, otmice, paljevine, prebijanja, guranja slomnjenih flaša u dupe. To su radili arnauti Srbima sa Kosova još mnogo pre Miloševića.

Tako da ti ta konstrukcija ne radi.
Za to vrijeme su srbi Arnautima davali poljupce i mazili ih.
 
Za to vrijeme su srbi Arnautima davali poljupce i mazili ih.
Srbija u vreme Jugoslavije nije nista mogla Albancima na Kosovu jer savezna vlada to nije dozvoljavala. Srbija je postala talac dve svoje pokrajine tako da Beograd nije mogao doneti neke zakone jer su blokirali to Kosovo i Vojvodina. Srpski komunisti u to vreme jesu bili veliki izdajnici Srbije a mnogi su to ostali i do danas,koji su zivi. Tek dolaskom Milosevica Srbija je postala svoja i on je Srbe zastitio i zato je dobio mrznju Zapada i nekih okolnih naroda. Milosevic je uspesno spasao Srbe u Hrvatskoj i Bosni da ne dozive ono iz 1941. I dobro je sto Srbi nisu ostali u Hrvatskoj nego su neki proterani a neki pobegli.U svom tom zlu ipak je to najbolje.Da su ostali u hrvatskoj dosta njih bi bili pobijeni, dosta pokatoliceni i danas bi bili Hrvati kao Milanovic predsednik Hrvatske.
 
Ozbiljno? Pa da, ti si ih proučavao godinama. :lol:
Sta ima da se proucava,to zna svaki misleci covek koji je ostao imun na zapadnu propagandu. Vi ste davno unisteni duhovno od Zapada jer ste mu fizicki blizi. Svi vi iz bivse YU, osim jednog dela Srba. Na zalost i jedna trecina Srba su danas bolesnici, ispran im je mozak i duhovno su unisteni zapadnom propagandom.Kod Hrvata i Slovenaca je to mnogo vise,kao i kod Bosnjaka i Siptara.Ti narodi su 90% zaglupljeni i posrnuli i zato ce u buducnosti nestati pre Srba.Ni nama Srbima se ne pise dobro ali vi cete jos pre nego mi isceznuti. Nekih od vas nece biti vec krajem veka. Dovoljan je samo jedan talas izbeglica da ostane kod vas i vi ste gotovi. Zapadni narodi ce vas asimilovati i raseliti. Zato Zapadu nikada nije odgovarala jaka i velika drzava juznih Slovena na ovom prostoru. Zbog toga su unistili obe Jugoslavije a vas dresirali kao kerove raznim lazima i obecanjima.
 
Za to vrijeme su srbi Arnautima davali poljupce i mazili ih.

Vidim da si konačno shvatio kako funkcioniše balkanski politički pravopis što je pohvalno.

Za to vreme su arnauti nasilnim demonstracijama pokušavali da iznude status republike uz bezrezervnu pomoć hrvata i Slovenaca. Što je već u ono doba ukazivalo na visok stepen koordinisanosti stavova Berlina i Vašingtona sa rukovodstvima pomenutih republika.

arnauti su počeku da ugrožavaju čak i vojsku i policiju a vrhunac predstave je bila masovna simulacija selektivnog trovanja.

Razmere sumanutosti njihove usiljene mržnje prema Srbima pokazao je zločin nad Đorđem Martinovićem.
 
Znači, slažeš se da je Hrvatska u doba kada si otvorio temu bila vojno jača od Srbije? Ili uvažavaš GFP samo ako je Srbija ispred Hrvatske? Ovo drugo, naravno, jer si mentalno siroče.
Meni ne trebaju tudje analize a posebno ne nekih placenika. Svako normalan zna da je Srbija jaca vekovima od Hrvatske,i ne samo od vas nego od svih naroda bivse Jugoslavije. Mi i jesmo bombardovani od Natoa 1999 jer smo jaki. Da smo slabi ne bi ni doslo do toga. Zamisli da Nato bombarduje Makedoniju ili Hrvatsku,hahahaha,pa to bi bio kraj sveta. Vas ni Hitler nije dirao 1941 jer ste bili nebitni a i podrzavali ste ga. Vi ste dobili iluziju i laznu snagu ulaskom u Nato i EU. A Nato nece cak da vam proda ni polovne avione,pa kako bi vam poklonili kao nama Rusi. Ja imam neku knjigu nekog hrvatskoh sharlatana koja se zove BORBA HRVATA PROTIV TRECEG REICHA (Nevena Mihalic). E ljudi kad vide tu knjigu hoce da crknu od smeha.
 
Da, ali vi ste predstavljali kao da je to "pod moranje" a ne puka mogućnost povratka VJ.

Još jedan primer rusolaži kojima se SRJ služi već dobar broj stoleća.
I Turci su bili oteli Kosovo,pa posle Austrija i na kraju Nemacka 1941. Pa svi su oni na kraju porazeni a Kosovo vraceno Srbima. Tako ce biti i ovoga puta,kada bude Amerika slomljena,ne znam kada ali bice,onda ce Siptari sa Kosova biti proterani do albanskog mora. Zivece se i posle nas,pa ce to neke generacije Srba uraditi,kao sto je jedna generacija Srba pala na Kosovu 1389 a posle neke nove generacije 1912 vratile Kosovo u srpske ruke. Ovog puta se nece cekati toliko, bice to u ovom veku.
 
Ne sjećam se točno što je do sada pisao o toj rang listi jer nemam tu bolest skupljanja postova sa foruma, ali siguran sam da je pisao da što znaju Ameri, Srbija sila vasionska, sve laž, Srbija ima 300 tenkova itd itd itd
Zbog ovoga je imao rektalne bolove čije se posljedice i sada vide u njegovim postovima.
:hahaha::rotf::cepanje::besna:

2019.
Pogledajte prilog 652820
Hej pa tebe nema dugo. bas mi ne dostajes da me zasmejavas sa hrvatskom drzavnoscu i velikim uticajem Hrvatske na Bec itd :zcepanje:
A tek oni vasi imaginarni kraljevi sto nista ne ostade iza njih, ni pesama,ni zaduzbina,ni pisanih izbora. Trudio se Starcevic i Bec da ih falsifikuje ali tesko ide.
 
I Turci su bili oteli Kosovo,pa posle Austrija i na kraju Nemacka 1941. Pa svi su oni na kraju porazeni a Kosovo vraceno Srbima. Tako ce biti i ovoga puta,kada bude Amerika slomljena,ne znam kada ali bice,onda ce Siptari sa Kosova biti proterani do albanskog mora. Zivece se i posle nas,pa ce to neke generacije Srba uraditi,kao sto je jedna generacija Srba pala na Kosovu 1389 a posle neke nove generacije 1912 vratile Kosovo u srpske ruke. Ovog puta se nece cekati toliko, bice to u ovom veku.
Ne, samo će ta pitanja teritorije postati manje relevantna, kako se bude oformila Atlantska Unija (EU + NAFTA)
 
Pa Donbas je smanjen kažem. A Krim će sledeći predsednik rusije morati da preda vlasniku
Hoce,samo se nadaj. Pre ce biti da ce opet doci 1945 pa da Rusija uzme celu Ukrajinu. Tako su zapadnjaci kidali Ukrajinu posle 1917 kada je Rusija bila u revoluciji i gradjanskom ratu,pa iskoristili da otimaju ruske zemlje,pa posle Staljin dosao do Berlina. Nego onaj Kaljingrad mozda vredi i vise od Krima. Sto Nemacka i Nato ne pokusaju da vrate Kaljingrad nekadasnji Keninsberg? Iz toga grada se kao na dlanu gadja raketama London, Pariz ili Berlin,i ti zapadni gradovi su Kaljingradu mnogo blizi od Moskve.
 

Back
Top